Profile of [TRAFIKER OF COLUMBIA]

×

Permbledhja

[TRAFIKER OF COLUMBIA] Zërist

Stats for [TRAFIKER OF COLUMBIA]
Posts:   183 (0.031 per day)
Personal Text:   NuK e GjEn VdEkJa NjErIuN e KeQ
Vendndodhja:   CUBA
Data e regjistrimit:   04-05-2005, 06:23:18
Last Active:   08-11-2006, 16:08:18
Gjinia:   Mashkull
Age:   35
Offline Offline

Messages - [TRAFIKER OF COLUMBIA]

1
e pate fiorentinen die si e zbertheu MILANIN e kapa ne ndeshje 1 e vura LOL dhe fitova 200 euro LOL LOL

2
Café Zerion ツ / : Përshëndetje për...
« ne: 09-11-2005, 10:57:18 »
faliminderit ibraim
pershendes SORELINEN  :lule

3
Ndjenja / : Si te beni per vete partnerin!
« ne: 04-11-2005, 08:38:42 »
pse me te vertet e ke ti e dashura dije se jam pak i turpshem une nuk eksitohem pernjeher LOL LOL vetem hajde provoje njeher ti LOL ................... ..................

4
Pyetper / : Kush është qyteti më i bukur shqiptar ?
« ne: 04-11-2005, 08:22:25 »
prisni nje minut prisni eshte [ALBANIA] me e bukur LOL LOL
Tirana Durresi Vlora

5
Celebrities / : Zhan-Klod Van Dam
« ne: 04-11-2005, 08:04:15 »
i kam pare te gjithe filmat e tij jan shume te bukur me pelqejne.

6
Tryeza / : Pse duhet te hani Mengjesin
« ne: 04-11-2005, 07:58:45 »
po po e vertett shorty e kam provuar shume her po te ne nuk thote gje njeri kur ha dhe ca ben..........

7
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 04-11-2005, 07:57:11 »
.........qe ai ne dhome te mbyllur 4 me 4 ................... ..........

8
Forumi i Vogëlushëve / : emra per beben që do lindë
« ne: 04-11-2005, 07:47:45 »
Ti rroje, me jete te gjate nipcja jot.
faleminderit shume :alb:

9
Diskutime / A jeni person xheloz dhe kur më shumë?
« ne: 03-11-2005, 07:25:40 »
po pra thashe qe ka pak xhelozi nga te dyja palet po mos u bej si ata pleqete e kohes ti LOL
se po nuk pati xhelozi nuk ka dashuri ate qe the dhe ti jam dakorte.

10
Diaspora Shqiptare / : Shqiptaret ne Itali
« ne: 02-11-2005, 07:42:08 »
shume mire ne forme

11
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 25-10-2005, 10:09:57 »
mua me pelqejn lepuruasht se kur i ledhatoj me duket se po ledhtoj nje djale LOL dhe................ ........

12
Lojra / : Gjeni pergjigjen
« ne: 25-10-2005, 10:04:52 »
eshte bleta
jo jo nuk e ke gjet iriqi  :@

13
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 22-10-2005, 05:12:38 »
 te vegjel se te medhenj LOL dhe papritur........... ........

14
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 22-10-2005, 05:07:27 »
sgjoj nga gjumi monster girl qe po flinte shume e qete dhe po shikonte nje enderr ::::::::::

15
Lojra / : Telefoni prish!
« ne: 22-10-2005, 05:01:39 »
..............fillo i te flinte gjume se ishte i lodhur nga puna e mbremshme.......... .........

16
po une qe jam akrepi se me binjaket qengemi ne sherr kush shenje e horoskopit me takon.......(?)

17
Albanian Forums / : In italiano!
« ne: 20-10-2005, 08:55:38 »
va be va be parlate parlate tranquili.

18
heheeh kujtoni se jam piktor po harixhinjeshe dini ju hahahahahahahhhhhah hhhhhhhhhhhhhhhh LOL LOL LOL

19
Folklori Shqiptar / : Si behet dasma ne vendin tend ?
« ne: 20-10-2005, 08:26:42 »
Pershendejte!

Sa bukur eshte te flasesh per dasmat!! Atehere, ne vendin tim, dasmat pergjithesisht kane ruajtur format tradicionale. Dasma fillon diten e enjte, ku vajza dhe djali qepin nishanin (qepen shtate shamia dhe ne cepat e tyre qepen leke dhe lule) dhe ky nishan dergohet te shtepia e dhendrit sebashku me pajen. Te shtepia e dhendrit ky nishan ngrihet mbi nje shkop me tre degeza, ku ne secilen eshte vendosur nga nje kokerr molle. Ky quhet me nje emer te vecante, Duvak. Ne diten kur merret nusja Duvaku merret me vete, por njerezit e dhendrit duhet te mos lejojne qe mollet te merren nga njerezit e nuses, sepse ato konsiderohen si fatsjellese. Po te enjten, merret paja e nuses. Te enjten dhe te premten ne darke behet Aheng. Te shtunen ben dasmen nusja, ndersa djali e ben te djelen. Te djelen paradite dhendri vjen per te marre nusen. Nusja kur del nga pragu i deres derdh nje gote me uje me kembe. Nusen nga shtepia e nxjerrin vellai dhe daja, ndersa dhendri e merr nusen tek porta jashte. Rrugen ku ecen nusja derisa shkon te makina e dhendrit sperkatet me raki per te lare te ligat qe mund t'i jene bere asaj nga dashakeqesit. Shishja e rakise thyhet te makina (nqs eshte ndonje benc i shtrenjte me mire mos behet :D ) Te shtepia e dhendrit kur zbret nusja, vjerra e pret me llokume per te qene e embel dhe te pragu i shtepise nuses i lyhen gishtat me mjalte qe ajo te lyej me to deren e shtepise tre here. Pastaj gishtat me mjalte i provon vjerra dhe dhendri. Me pas nusen e fusin te dhoma e saj, ku nje djale i vogel i heq njeren kepuce, ne te cilen nusja ka vendsur leke, qe i merr femija i vogel. Ndersa nje djale tjeter (i vogel gjithmone) i ulet ne preher qe femija i pare i saj te jete djale. Diten e hene tregohet paja e nuses dhe po kete dite nusja shperndan peshqeshet qe ka sjelle per njerezit e dhendrit.

Ne pergjithesi kjo eshte dasma myzeqare, por tashme kane filluar dhe dasma qe kane lene pas traditen e bukur te dasmave shqiptare.
keshtu e bejme dhe ne dasmen ................... ...

20
Lojra / : Kush e gjen????
« ne: 20-10-2005, 04:36:37 »
me duket se jane 39 veta LOL

21
Meta / : Cila pamje e forumit u pelqen me shume?!
« ne: 19-10-2005, 15:08:44 »
Une votova te paren dhe ajo me pelqen me shume po te gjitha te bukura jane urime.

22
Ke nai gjo lidhur me temen.

23
Une ja thashe juventusit dhe pse sjam me te po ku i dihet se kush e fiton.

24
Notimi me pelqen shume nuk mirrem me asnje sporte. LOL

25
Kinema / : >>Prej cilit film ju mbushen syte me lot ? <<
« ne: 18-10-2005, 15:04:50 »
Ku ka film me te bukur si [LULKUQE MBI MURE] se pashe me siper te pjesa ku thote profesori ANES DETIT I PALARE
PRANE SOFRES I PANGREN po aty me rrenqethet mish vertet filma te bukur po dhe udha e shkronjave i bukur.

Faqe: [1] 2 3 4