Profile of 1dhe1


Permbledhja

1dhe1
Admin
Send PM
Offline Offline
Posts:   273 (0.052 per day)
Data e regjistrimit:   07-06-2009, 13:56:02
Last Active:   14-03-2021, 22:51:38

Messages - 1dhe1

1
Celebrities / Alec Baldwin
« ne: 14-03-2021, 22:52:09 »
Aktori Alec Baldwin dhe partnerja e tij Hilaria,janë bërë së fundmi prindër për herë të gjashtë .

Hilaria solli në jetë një vajzë, me emrin Lucia, vetëm 5 muaj pasi  solli në jetë djalin  Edward . Kjo gjë  ka ngrejtur dyshime tek fansat të  cilët kanë  nisur të  komentojnë  në rrjetet sociale duke i kërkuar shpjegim aktorit.“Si i bëre dy fëmijë në 5 muaj?!”, “Dy lindje nga shtatori deri më tani? Po ju njerëz? Na shpjegoni se çfarë po ndodh ,shkruanin disa ndjekës.Menjëherë pas komenteve Alec ka reaguar por nuk ka dhënë  asnjë  informacion.“Unë u them njerëzve se gruaja ime është koleksioniste. Disa mbledhin makina, disa mbledhin orë, vepra arti. Gruaja ime mbledh bebe. “Ajo i do foshnjat”, u shpreh Baldwin.

2
Folklori Shqiptar / Veshjet Kombetare
« ne: 14-03-2021, 22:18:15 »

3
Folklori Shqiptar / Veshjet Kombetare
« ne: 14-03-2021, 22:18:06 »

4
Folklori Shqiptar / Veshjet Kombetare
« ne: 14-03-2021, 22:17:51 »

5
Shqiptaret ne Malin e Zi / Malësia
« ne: 14-03-2021, 22:15:51 »

6
Qesh / Barsaleta Banale~
« ne: 14-03-2021, 22:15:07 »

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 14