×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Attachments - M A X

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 58
Filename Downloads Mesazhi Posted
IMG_20190520_194301.jpg 4 Game of Thrones - Finalja 20-05-2019, 19:45:04
IMG_20190520_193220.jpg 5 Toka eshte e rrumbullaket? Jo te gjithe mendojne keshtu! 20-05-2019, 19:35:04
Game-of-Thrones-Finale-Jon-Kills-Daenerys.jpg 7 Game of Thrones - Finalja 20-05-2019, 04:31:29
Screenshot_20190519-185140~2.jpg 11 Termet politik ne Austri 19-05-2019, 18:58:11
kurz strache.jpg 42 Termet politik ne Austri 18-05-2019, 23:32:43
good-morning-sign-board-arrow-good-morning-sign-board-arrow-beach-sunshine-background-120878134.jpg 8 Mirmengjesi Zerista! 17-05-2019, 09:15:16
IMG_20190516_230614__01.jpg 17 Shqiperia ne Eurovision 2019 me Jonida Maliqi - "Ktheju Tokës" 16-05-2019, 23:08:03
IMG_20190516_220518__01.jpg 19 Shqiperia ne Eurovision 2019 me Jonida Maliqi - "Ktheju Tokës" 16-05-2019, 22:08:47
bitcoin.jpg 64 Kriptovalutat ne ngjitje spektakolare 16-05-2019, 21:36:22
dfgsdfgsdf.jpg 48 AUFSTAND IN ALBANIEN - Kryengritje ne Shqiperi 14-05-2019, 22:37:50
familja femijet lumturi.jpg 43 Disa hapa të nevojshëm për një martesë të shëndetshme pas lindjes së fëmijëve 14-05-2019, 18:23:54
ndihma e shpejte ndihma e pare.jpg 2 Ndihma e shpejtë - si ta japim atë [Guide per ndihmen e shpejte] 14-05-2019, 18:20:53
uje limon shafran zafran.jpg 44 Ujë me limon dhe shafran, pija mrekulli-bërëse për trupin 14-05-2019, 18:13:08
Përse shkopinjtë e pambukut janë të dëmshëm për veshët.jpg 39 Përse shkopinjtë e pambukut janë të dëmshëm për veshët 14-05-2019, 18:09:55
Mënyra më e mirë për të marrë vitaminat shtesë.jpg 2 Disa lloje të vitaminave që forcojnë imunitetin 14-05-2019, 18:04:40
Si ndikon në trup sheqeri që gjendet në alkool.jpg 41 Si ndikon në trup sheqeri që gjendet në alkool 14-05-2019, 17:59:27
Si Churchill dhe Stalini vendosën fatin e Europës.png 0 Si Churchill dhe Stalini vendosën fatin e Europës 14-05-2019, 17:57:05
Eretz Israel. Hebrejtë kthehen në Tokën e Premtuar.png 0 Eretz Israel. Hebrejtë kthehen në Tokën e Premtuar 14-05-2019, 17:54:43
letra pune per ne gjermani.jpg 12 Ndryshon ligji në Gjermani, tani me letra të rregullta nëse siguron një kontratë 14-05-2019, 17:50:49
boschard shame on you albania.jpg 5 "Kercenimi" ndaj Borschardt - Ambasadorit te OSBE ne Tirane 14-05-2019, 17:44:53
makina-blind-ballinax-658x498.jpg 5 7 makinat e blinduara që preferohen nga VIP-at 14-05-2019, 17:40:07
red-bull-vodka-champagne-getty.jpg 39 Ftoj per kafe ose caj... 11-05-2019, 22:29:26
Feature-foto.jpg 173 Brave Browser 10-05-2019, 11:57:23
WhatsApp-Image-2019-05-07-at-14.49.56-1024x576.jpeg 53 Tabela greqisht-shqip në Sarandë 07-05-2019, 21:41:25
190503-madonna-se-506p_a06b764004671f19acbf74ac8f524f97.nbcnews-fp-1024-512.jpg 19 PoP Diva - Madonna 05-05-2019, 15:25:21
Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 58