×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - erlehta

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 348
1
Vras trurin si ,qysh,pse ....pika mua

😂😂😂😂

Po rishikoj GOT😆

2
U realizua po erdh tjetra.....

😂
Edhe ate do e realizosh ti 😁😘

3
Café "Zerion" ツ / Mirmengjesi Zerista!
« ne: 21-05-2019, 07:17:38 »
Miremengjesi te gjitheve ☺️
Si ma bet gjumin 😁

4
te mos binte shi..kaq edhe ...pike

A te lumte ajo goje o çun 😀
Opo na kalbi ..vuuuuu cdo dite ☹️

5
Café "Zerion" ツ / E ndjeni mungesen e ... ?
« ne: 20-05-2019, 07:51:13 »
Kane qene fenomenal te tere 😊

6
Shpirt moj shpirt 😍😂

7
Art | Kulture / Game of Thrones - Finalja
« ne: 20-05-2019, 07:49:51 »
Fare nuk me pelqeu.
Autoret apo skenaristet sikur i ka ndjekur gjermani qe i dhane serialit nje fund kaq bam bam e me realizim te dobet.
Jam e kenaqur  te pakten  vetem me nje gje: 3 nga 4 personazhet e mi te preferuar mbijetuan deri ne fund :)

8
Charlie, si shpirt te kena 😁😆

9
Café "Zerion" ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 19-05-2019, 18:38:09 »
Une po dëgjoj me ne fund kengen e Maliqit :D

10
E rëndësishme është te maresh pjesë 😁

11
Café "Zerion" ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 18-05-2019, 20:37:19 »
Meqe me kujtoi Erlehta Cercizin ate po degjo... 😂😁

😂😂😂

12
Art | Kulture / Game of Thrones - Finalja
« ne: 18-05-2019, 20:31:08 »
Pas gjithë asaj masakre, Arya do i ngul shpaten asaj, mendoj dhe  deshiroj une 😁 Madje dhe Jon e kupton ose me sakte  e pranon qe Dany nuk duhet te mbreteroj.
Tyrion e du shume 😂

13
Foto | Video / Foto te bera nga forumistet. :)
« ne: 18-05-2019, 14:48:25 »
Oh sa bukur aty..
Ketu tek ne ..ngjyra jeshile është bere gri ☹️

14
Café "Zerion" ツ / Restaurant "Zeri Yt"
« ne: 18-05-2019, 09:37:37 »
Kerkohet staf i ri ne guzhinë e menaxhim 😂

15
Café "Zerion" ツ / Ftoj per kafe ose caj...
« ne: 18-05-2019, 09:30:04 »
Te lenca pa sy ne balle dgjove ..dgjovaNa moj cupe, jo aq dhunshëm 😂
😘

16
Café "Zerion" ツ / Doja te thoja..
« ne: 17-05-2019, 20:44:45 »
Sorela, paske gjet kohe me 😂
Puc puc 😘

17
Meta / Zeri im - Zeri yt - Zerion
« ne: 17-05-2019, 20:43:48 »
Kalamajte jane rrit Grens 😁 kane shkuar ne kurbet 😁

18
Art | Kulture / John Wick: Chapter 3 – Parabellum
« ne: 17-05-2019, 20:42:33 »
I pari me ka pëlqyer shumë.
Interesante me është dukur pjesa, ku kriminele koke e kembe, mund te flinin ne te njëjtin hotel, por nuk kishin te drejte te sulmonin kundershtarin😁 kodexi i kriminelit 😁

19
Lojra / E Njejte apo Sinonim me Fjalen
« ne: 17-05-2019, 13:56:41 »
Parfum 😁

Lendine

20
Café "Zerion" ツ / Doja te thoja..
« ne: 17-05-2019, 12:59:26 »
Kur do te vije vera 🤔

21
Biseda | Diskutime / Rudina Hajdari
« ne: 17-05-2019, 07:10:43 »
Tamam recitim 😂😂😂😂
E ka kthyer ndonjë dopio për kthjellim zeri 😂😂

22
Këngën nuk e kam dëgjuar asnjëherë, madje rastësisht e degjova qe po transmetohet Eurovisioni. Megjithatë me behet qejfi qe jemi ne finale.
Tingëllon bukur fjala  Albania, per Zotin 😚😍

23
Miua sme duket habi me thene te drejten.
Ne Fb jam pjese e nje grupi te nenave e vajzave te qytetet. Shume, por ku them shumë gra, u kerkojne admineve te grupit te postojne shkrime anonime per te mare mendime te anetareve te grupit. " Jam e martuar kam fëmijë, burrin e kam te mire por jam njohur me nje person ne fb e jemi takuar e bla bla ..Si t'ja bej,,nuk rri dot pa te 😂😂😂
24
Art | Kulture / Game of Thrones - Finalja
« ne: 16-05-2019, 14:41:39 »
Fansat jane te zhgenjyer nga ky sezon dhe nepermjet nje peticioni kerkojne te ribehet edhe njehere😁

25
Café "Zerion" ツ / Doja te thoja..
« ne: 16-05-2019, 13:10:08 »
:engjell:

Oooooo kush paska ardhur😆😆
Mire se erdhe Grens☺️

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 348