×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - //.Alan.\\

Faqe: [1] 2 3 4
1
aaaahhhh Italian girls, American girls, Albanian girls..... fvck em, all made in taiwan!! LOL LOL

2
Dashuria ⚤ Seksi / : Fantazite seksuale
« ne: 11-10-2005, 11:55:59 »
Wow Kathy dhe Smiley po "vuajne" pasojat e fentazise sexuale.... Po me duket sikur shoh dy goca lakuriq qe zihen ne nje vaske te madhe me balte!!:D Is this nasty?

Smiley tani po pertoj me gjete gabimet e gabimeve te tua qe mendon se kam gabuar....por ajo fantazi eshte. Fjalite e fundit sherbejne si mbyllje per lexuesin qe te kujtoje se eshte vertete. Sepse po ngeli fantazi ngel kshu si ne ajer ndersa kur te tjeret e shohin si dicka qe ka ndodhur vertete e ndjejne me shume. Eshte si puna e filmave, thjesht fantazi e shfaqur per spektatorin si nje realitet.
Per fjalet anglisht qe perdora ishin thjesht citime te asaj qe kishe shkrujt  ti me lart sepse nuk kam aq shume kohe ne USA sa te harroj shqipen tone te dashur...:)

Ne fund fare por ne fund fare ama me thuaj se cila eshte ajo femer qe nuk i ka fantazuar ate qe postova une per te mos thene edhe me nasty apo disgusting.... po kshu e keni ju, njera vrapon tek i dashuri tjetra te vibratori, secila me mjete rrethanore!! :D

Peace

3
 
Tungjatjeta juve dhe faleminderit shume per kohen.

Mua nuk e di si do te me ecen punet porse e kam problem sepse nuk e di sa jam e pregatitur edhe cka duhet te mesoj ne te ardhmen.

Kam bere nje test ne 'reading' edhe nga 12 pyetje qe ishin une kisha vetem 7 korrekt. Nuk i dhash edhe aq shume rendesi sepse ishte vetem nje testim i vetevetes por tani jam paksa me :@.Lexova edhe ca postime qe kishe bere me lart dhe e shoh qe paske vrull per ne USA. Mos e ul ritmin vetem se ne 12 pytje bere 7 correct. Nuk do te thote asgje ajo. Per toefl-in paske kohe edhe nje muaj. Bej sa me shume praktike me testimet te toefli dhe po munde gjej ate librin "Kaplan" sepse mua me ka ndihmuar vertete shume dhe vetem ne nje muaj e rrita nivelin ne 120 pike me shume. Per SAT-in do thoja qe eshte shume i veshtire dhe mua per vete nuk me eshte dashur shume per tu pranuar por ama eshte gjithmone nje plus pavarsisht se si del. Je international student dhe jep nje provim amerikan pa qene fare ne amerike... sigurisht qe do e vleresojne.
Megjithate ti a e ke vendosur per ndonje universitet ne vecanti apo je akoma kshu pa objektiv? Zgjidh njerin (sa me te lire e te mire te jete e mundur dmth aq sa ke mundesi ti) apliko aty (ne fakt mire eshte qe te aplikosh te disa universitete njeheresh) dhe rriju nga mbrapa dmth merri ne tel. shkruaji email dhe pyeti vazhdimisht ca behet me letrat e tua qe te dukesh aktive dhe e vendosur. Per bursa nuk e di mire... mua me ka mjaftuar vetem rezultatet e mira qe kam pasur ne shkolle dhe toefl-i. Universitete te ndryshme kane standarte te ndryshme.
Edhe dicka tjeter... perqendrohu te ato universitete qe ka pak shqiptare ose qe nuk ka fare (po gjete) se keta i japin shume prioritet diversitetit kulturor.
Mbi te gjitha mos harro qe te kesh besim te vetja dhe ta bindesh veten qe je per ketej sepse edhe nqs do te duhet te punosh shume as ka per ta ndier fare pasi e di qe po punon per dicka qe ke dashur gjithmone.

Gurly te uroj fat dhe mos  e merr me  :@
Puna eshte sa te vish e te shikosh se si funsionojne gjerat se pastaj do jete me e lehte, dhe keta jane njerez te gatshem per te ndihmuar.   ;)  peace

4
Dashuria ⚤ Seksi / : Fantazite seksuale
« ne: 10-10-2005, 16:12:13 »
1. Shqip sepse nuk je te general chat.... apo te harry fultzi ketu...

2. Nese nuk te pelqen atehere pse e lexon, nese e lexon dhe nuk te pelqen atehere pse e komenton, nese e lexon dhe s'te pelqen dhe e komenton atehere fshije. S'je moderator? Atehere shut up!

3. Nuk me tregon njeri se ca should apo shouldn't put ketu.

4. Nuk eshte ne 1st place sepse nuk jam une autori i temes!

5. Shiko me lart sepse e kam thene qe nuk eshte eksperience por eshte fantazi dhe jo e imja.

6. Di te lexoj shqip keshtu qe kuptoj edhe temen,,, alright????

7. Di shume mire dallimin mes fantazise seksuale dhe realitetit seksual! Trust me.  ;)

morali: mos u mundoni te korrigjoni te tjeret kur per vete ia fusni shpatit....

5
Dashuria ⚤ Seksi / : Fantazite seksuale
« ne: 08-10-2005, 14:12:04 »
Po sigurisht qe fantazi eshte, pse ca?

Ivy ca me be mor plak? Meshkujve i dergojne fantazi femrash e femrave i dergojne fantazi meshkujsh.... secili poston fantazite e  tjetrit! :D

Ti ke nej histo-fanta-reale per te vu ketu? lol

6
Insatiable, mos na e ver re neve se s'ka shume kohe qe kemi dale nga adoleshenca dhe e kemi pak me rrembim...:D ...dhe nuk na ka ndodhur qe te mos mundemi te lidhemi me nje person per shkak te familjeve qe krijojme me njerez te tjere...:)
Ka ndonjeri/a ndonje histori tjeter t'i gjejme gabimet?  :D

7
//.Alan.\\

Lexoje 2-3 here ta kuptosh. Nuk po flisja per veten time, por po pyesja, ishte tip pyetje per ate vajzen me lart.
Per cilen vajze me lart mo se s'po e shoh me... ^o)

8
Ne fakt e keni tepru pak me ate ndjenen e refuzimit... ne fund te fundit shoke ishit, a s'e njihnit njeri-tjetrin apo kishit frike mos humbisnit shoqerine? Tani piji lengun shoqerise edhe ti edhe ajo! Apo kur te cohesh ne mengjes do ngushellosh veten duke thene "ehhh ajo eshte me nje tjeter por te pakten e di qe me do"...bullshit dmth, sepse kjo nuk do jete asnjehere e mjaftueshme per ty.
Mire qe nuk i the qe e do po as shenje jo e jo....
Dicka tjeter qe me ben  pershtypje (edhe nga zenkat ketu lart) eshte se te gjithe ndalen te nje pike dmth nuk arrine te konceptojne nje dimension tjeter te ksaj historie qe eshte shume i rendesishem, ndoshta sepse nuk kemi mesuar te dashurojme ne menyre perfecte dhe s'i kapim gjerat si duhet. Tani pika ime eshte kjo: Ti nuk e dije qe ajo te donte, ajo nuk e  dinte qe ti e doje ndoshta ne kete situate eshte normale qe secili te vazhdoje jeten e vet me njerez te tjere tek te cilet nuk rrezikon te humbesh asgje madje edhe te kalosh ne martese, por...POR, kur ajo e mori vesh qe ti e doje dhe ti e more vesh qe ajo te donte dhe te dy kishit te njejtin problem qe nuk ia thate njeri-tjetrit dhe e gjitha kjo ndodhi vetem nje jave pas dasmes atehere... NE DREQ ME GJITHCKA pse nuk u kthyet te ndertoni jeten bashke, pse nuk e la ate tjetrin??? Vertete...deri te pika marteses edhe mund te shkonte por nese donit njeri-tjetrin aq shume atehere... me vjen shume keq por ky eshte gabimi i dyte qe keni bere!
Nuk e di se pse ekzistojne njerez qe nuk mund ta ndryshojne dot fatin e tyre kur kane gjithe ndjenjat dhe lirine e nevojshme per te arritur ate qe duan dhe qe e dine qe eshte me mire!
Apo jo, Insatiable? Ajo eshte me femije dhe ti ve emrin neper forume "Insatiable" per te treguar menyren se si e do... That's bad, man, that's too bad...!

9
Dashuria ⚤ Seksi / : : Fantazite seksuale
« ne: 01-10-2005, 15:32:59 »
LOL and tani what gjuhe will you flisni LOL

10
Tekste Këngësh të Huaja / Tekste kengesh
« ne: 01-10-2005, 15:30:23 »
Scars - Papa Roach

I tear my heart open, I sew myself shut
My weakness is that I cared too much
My scars remind me that the past is real
I tear my heart open just to feel

I'm Drunk and I'm feeling down
And I just wanna be alone
I'm pissed 'cuz you came around
Why don't you just go home?
'Cuz you channeled all your pain
And I can't help you fix yourself
You're making me insane
All I can say is...

I tear my heart open, I sew myself shut
My weakness is that I cared too much
The scars remind us that the past is real
I tear my heart open just to feel

I tried to help you once
Against my own advice
I saw you going down
But you never realized
That you're drowning in the water
So I offered you my hand
Compassion's in my nature
Tonight is our last stand

I tear my heart open, I sew myself shut
My weakness is that I cared too much
The scars remind us that the past is real
I tear my heart open just to feel

I'm drunk and I'm feeling down
And I just wanna be alone
You should've never come around
Why don't you just go home?
'Cuz you're drowning in the water
And I tried to grab your hand
I left my heart open
But you didn't understand
But you didn't understand

Go fix yourself

I can't help you fix yourself
But at least I can say I tried
I'm sorry but I gotta move on with my own life
I can't help you fix yourself
But at least I can say I tried
I'm sorry but I gotta move on with my own life


11
Dashuria ⚤ Seksi / : : Fantazite seksuale
« ne: 30-09-2005, 18:27:46 »
Haha ca ka ndodh ? Finally AD got the cherry popped?Nice niceeeee..... Po rritesh edhe ti.

oooohohohohhh that's rough...:D  tani fantazo pak fjalen "popped" me ate tingullin kur hap nje shishe vere........popped  LOL

12
Dashuria ⚤ Seksi / : Fantazite seksuale
« ne: 30-09-2005, 18:23:13 »
tashi ti alan je je goce apo cun....
Si thu ti?

ate e kam gjete diku neper internet dhe nuk e kam shkruar une...! A duhet ta perkthej intro-n ne shqip apo tregimin ne anglisht qe ta kuptosh?

13Do i thoje ti e para nqs ai nuk te ka dhene asnje shenje qe te do? apo do martoheshe me dike tjeter, se si thua ti, i bie qe gjithe vajzat te pyesin shoqerine e vet qe kane me cunat.
O filani me do ti mua se une do martohem, o filani po ti, o filani po ti., e me radhe :)


Shume e thjeshte perseri
Ne fakt ishte e thjeshte por e paske komplikuar pak ne fund... Sa shoke te ngushte kishte ajo para se te martohej qe thua se ajo nuk do pyste filanin apo filanin tjeter para martese? A ishe vetem ti apo kishte edhe nji kulupi tjeter me "shoke te ngushte"? Se keto pune jane shume te cuditshme, mua psh me tha qe jemi shoke te ngushte vetem pasi i thashe qe kisha rene ne dashuri me te... disgusting no?

Ata qe duan te gjejne pafajshmeri neper tema te tilla u them qe jeni shume te paster dhe mos u lodhni kot me kete muhabet!

14
Dashuria ⚤ Seksi / : : Fantazite seksuale
« ne: 30-09-2005, 11:40:45 »
Keto tregime mbaje per vete!!!

15
Dashuria ⚤ Seksi / : : Fantazite seksuale
« ne: 29-09-2005, 13:51:22 »
Naaahhh, I could do it better... even in albanian!! :D

16
Teologjia / : Amerikanet dhunojne Kuranin
« ne: 26-09-2005, 14:29:54 »
What the hell.... dhe ti mendon se Allahu do perdorte fuqine e Tij per te denuar ate vajzen qe e shkeli Kuranin..???
Ke te tjere qe e kane djegur fare dhe nuk di ndonje rast qe t'i kete "shnderruar" ne qenie misterioze si kjo ketu lart.
Per mendimin tim Allahu nuk eshte kaq i ceket dhe njerezit denohen diku tjeter dhe jo ne kete bote!

17
Barsaleta | Humor / : Ne gjuhe te huaj...
« ne: 19-09-2005, 20:10:19 »
sorry....!

18
Barsaleta | Humor / : Ne gjuhe te huaj...
« ne: 18-09-2005, 19:36:27 »
Racial discrimination is against the forum rules!

20
General Discussions / : Play and learn! - English -
« ne: 11-09-2005, 18:37:56 »
TuninG.....

21
Të Ndryshme / : Deathclock
« ne: 11-09-2005, 18:27:53 »
Une vdes 90 vjec, plasni ju.... ;) :D

22
General Discussions / : Forumi i shqiptareve te Amerikes.
« ne: 11-09-2005, 18:26:01 »
Me e dite ti ca kam ba mrame une nuk thu se e kam waste... LOL
PS: e dija se e ke me sweet po e di ti... futem si pyke une
   O Zot o Zot kush paska ba bam dje....:D  Ma gjeni i pushke  :P

23
General Discussions / : In italiano!
« ne: 26-08-2005, 14:49:39 »
:D.............
 ky ishte vazhdim i msg siper...ca me be? :(

e pse s'mundem me vu me shume ikona une mor??? pffff

24
General Discussions / : In italiano!
« ne: 26-08-2005, 14:45:58 »
A Sev... ma 'sto coso non si doveva sentire meglio dopo il virus " I Hate hate hate Croatia" ?
Mi sa che lo ha proprio dimenticato come si fa...


Alan... Jojo: e dashke edhe femer ti... :D

Shshshsshstt se eshte tu me pa i zezake ketu perballe..... :D

O Sevo, e di qe ne shqiptareve na pelqen me i be ato ne sy te popullsise per me u duk por une per vete jam tu u mundu me u be amerikan...!!

25
General Discussions / : In italiano!
« ne: 25-08-2005, 12:56:43 »
Me ka shku menja per rrapatushe :D .....edhe kontrolloji icik ato duart se kam njerez rreth e rrotull une.... :P :P

Faqe: [1] 2 3 4