Profile of Uiliam Shekspir

×

Permbledhja

Uiliam Shekspir Zërist

Stats for Uiliam Shekspir
Posts:   198 (0.035 per day)
Personal Text:   Zeri YT
Data e regjistrimit:   06-12-2005, 11:18:00
Last Active:   19-07-2006, 05:22:30
Age:  
Offline Offline

Messages - Uiliam Shekspir

1
Letersia Shqiptare / Poezi dashurie
« ne: 18-07-2006, 04:40:14 »
Sa here te zere lemza
Kujto emrin tim
Vertete nuk eshte magji
Por nje mrekulli
Kot mos pi uje se lemza nuk te leshon
Keshtu bej edhe une
Se ti me mungon

2
Letersia Shqiptare / Poezi dashurie
« ne: 18-07-2006, 04:36:12 »
Te them '' TE DUA'' s'kam guxim,te them '' S'TE DUA'' genjej shpirtin tim, sepse TE DUA pa pushim.

3
Letersia Shqiptare / Poezi dashurie
« ne: 18-07-2006, 04:34:52 »
ti amo vita mia... ti amo perche ho guardato il sole impallidare davanti al tuo viso
perche ho visto le tempeste placarsi quando sorridi,
perche vendo il tempo fermarsi quando penso per te ...
ma soprattutto ti amo
perche fai parte della mia vita,
azni Sei la mia vita!

4
Festivale dhe Koncerte / TOP FEST 3
« ne: 28-06-2006, 12:43:35 »
lexo me lart....... :D

5
Ndjenja / A e vret largesia dashurinë?
« ne: 31-05-2006, 12:12:41 »
joooooooo

6
lol kjo është hera e tretë ose e katert qe e lexoj ne këtë teme  :D po hajde u ba cu ba lënë ma  :D LOL  :P

pse kishe gje ti         lepitke....

7
Tema Interesante / DHOMA IME.....
« ne: 30-05-2006, 08:56:53 »
dhoma imeeeeeeeeeeeee

me posterat e NILANIT kam edhe BLUZEN EDHE SHALLIN E ELBASANIT...

8
Café Zerion ツ / Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 30-05-2006, 08:31:12 »
e dashur ku je... te preshendes...

9
po ha re ca ban ti..... u ba cu ba lene ma...

10
Tema Interesante / Ankesa!
« ne: 25-05-2006, 07:36:04 »
CFARE ESHTE KJO NGJYRE E KUQE E FORUMIT..... BERNO JE AP NUK JE DEMOKRAT.. ISHTE MIRE ME BLU PSE E NDERRUAT... >< ><

11
Café Zerion ツ / Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 14-05-2006, 11:58:43 »
berno rrime jashte shqiperis ne :( :(....

ne elbasan dje hajde feste hajde..

12
Futbolli / SK.ELBASANI
« ne: 10-05-2006, 08:35:26 »


ELBASAN ELBASAN TI JE ZEMRA JON
TI PER NE TI PER NE JE GJITHMON
KAMPIOOOOOOOOOOOOOOOOOON

para elbasani

13
Ndjenja / "Kur mendoj për ty..."
« ne: 10-05-2006, 08:33:09 »
kur mendoj per ty me vjen peshtire...

14
Ok, tan
Ok, tani kuptohemi. Unë u ngatarrova për faktin qe pyetja është "Ku jetoni" dhe jo "Ku doni te jetoni".


asgje patriote... :P

15
Ndjenja / A mund te falet tradhëtia?
« ne: 10-05-2006, 08:29:18 »
TRADHETIA....është gjeja me e ndyre qe mund te ekzistoje....


jam me ty melissa

18
Ndjenja / Gjimnazistët, 80% nuk e kanë provuar seksin
« ne: 02-05-2006, 07:00:09 »
Për mu i kanë me tepër fjale te kota se fakte.

ja fute kot plako.. :P

19
Ndjenja / Cilen mundësi do të zgjidhnit?
« ne: 02-05-2006, 06:57:46 »
Epo një duhet me e zgjedh Shekspir...

po bashkohem me ty..e dyta

20
Ndjenja / A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?
« ne: 02-05-2006, 06:54:39 »

E CFARE DO TE THOTE KJO...
NUk besoj se është kaq e vështirë me u kuptu..e thënë me fjale te tjera mendoj se e ka gjet,kësaj herë pergjithmone mendoj


lum si ti...

21
Letersia Shqiptare / Poezi dashurie
« ne: 02-05-2006, 06:51:48 »
Me beso për sytë e tu veç një mall kam
ti puth kaq fort e ti shtrengoj
ti kem pranë çdo min
ti shoh qe janë te lumtur ata...

Me beso për buzët e tua
sa mall kam te ti puth fort
se kanë nektarin e pranveres
mbi buzët e mia kur lënë shenjë

Me beso për këtë zemër
qe ty te dua dhe vetëm ty
e nëse besa nuk ze besën
me mirë mos te dua tjetër kend..

shume e bukur kjo capkene...

22
Ndjenja / Dashuria e pare, a harrohet??
« ne: 29-04-2006, 13:26:22 »
 hmmmmm: nuk harrovet hmmmmm:

23
jetës   nuk i dihet... :P

24
Ndjenja / A mund te falet tradhëtia?
« ne: 29-04-2006, 13:17:06 »
kurrrrrrrrrrrrrrrrr reeeeeeeeeeeee

25
Ndjenja / Sa rëndësi ka bukuria për ju ne dashuri?
« ne: 29-04-2006, 13:15:09 »
e po..... hmmmmm: hmmmmm:.beh no coment

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 8