Profile of AlTurk

×

Permbledhja

AlTurk Zërist

Stats for AlTurk
Posts:   10 (0.003 per day)
Data e regjistrimit:   26-06-2012, 01:53:26
Last Active:   27-10-2012, 19:20:07
Age:  
Offline Offline

Messages - AlTurk

1
Tregu Webmasterave / Shiten shume fanpage ! [LEXO]
« ne: 12-07-2012, 22:29:36 »
O njerez fansat jan real,dhe jo nga youlikehits,nje pjes e madhe jan te vjedhura..ju betohem ! Nejse ai qe do te te blej ndonje te postoje,dhe mos postoni pa lidhje !

2
Tregu Webmasterave / Blej Fan Page
« ne: 07-07-2012, 01:33:47 »

3
Tregu Webmasterave / Shiten shume fanpage ! [LEXO]
« ne: 01-07-2012, 14:17:39 »
fiksohun e kan kerkuar ata te filmahd per 80 $ ,te thash qe sbesoj te jesh i interesuar per te :) duhet te kesh nje interes te madh qe ta blesh ate faqe +100$ ;)

4
Tregu Webmasterave / Shiten shume fanpage ! [LEXO]
« ne: 01-07-2012, 12:13:27 »
te thash qe me faqet sjam mar prej kohesh ,si do te jet aktive :) ?! Tpakten 1k fansa 1$ pazar i mir eshte,megjithate ti e di nese t'hy ne pun a jo :)


Po faqe me trafik ka plot :)  nje her ne muaj fus ndonje foto a ndonje gje per mike-n ,
si tduket kJO : www.facebook.com/pages/MIKE-TAYSON/58375820913

5
Tregu Webmasterave / Shiten shume fanpage ! [LEXO]
« ne: 30-06-2012, 21:39:50 »
A ka ndonje tjeter ?

6
Tregu Webmasterave / Shiten shume fanpage ! [LEXO]
« ne: 27-06-2012, 14:59:23 »
Fiksohu shitet mbi 100$ ,nuk besoj te kesh interes ta blesh aq shtenjt :)

Ndersa
http://www.facebook.com/pages/ORE-MUZIK-PER-TE-TEREEEE/102518453120200  Shitet 5.5 $ - 6 $


Pagesa behet : Lr - libertyreserve.com

7
Tregu Webmasterave / Shiten shume fanpage ! [LEXO]
« ne: 26-06-2012, 22:52:10 »
Ne rregull

8
Tregu Webmasterave / Shiten shume fanpage ! [LEXO]
« ne: 26-06-2012, 19:36:07 »
ajo te pakten shkon 24 $ ! Ankandi vazhdon :)

9
Tregu Webmasterave / Shiten shume fanpage ! [LEXO]
« ne: 26-06-2012, 12:33:25 »
Mendon se jam duke u tallur :) ?!
Nuk jam kalama une,,,atehere a ka ndonje qe do ti blej a jo ?!

10
Tregu Webmasterave / Shiten shume fanpage ! [LEXO]
« ne: 26-06-2012, 02:12:35 »
Ckemi njerez vendosa ti shes keto faqe sepse nuk kam kohe ti manaxhoj sic duhet u be mbi 2 muaj qe nuk po merrem me to :)
Zgjidhni cilen faqe doni dhe vendosini asaj nje cmim,nese cmimi do te me duket i arsyeshem atehere ju kontaktoj un !  PAGESA Behet NE LR ! :D


http://www.facebook.com/pages/%CA%9A%CF%8A%C9%9E-%CA%9A%CF%8A%C9%9E-Shah-Mat-%CA%9A%CF%8A%C9%9E-%CA%9A%CF%8A%C9%9E/118823854819728
1,705 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/%D9%A0-Nje-here-e-nje-kohe-%D9%A0/116672108382667
3.828 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/%D0%98%CE%B1-%CA%9D%C9%9B%D0%B8%CE%B1-%D0%B2%CE%B1%C6%A8%D0%BD%CE%BA-%CA%93%C9%9B%D0%BC%C9%9B%D1%8F-%CE%BA%CA%8B%D1%8F%D1%8F-%C6%A8%CA%9D%C9%9B%D0%B8%CE%B1-%D0%B8d%CE%B1-%CF%83%CA%8C%C9%9B-%CA%8F%CF%83%CA%8B/138031532912571
2.837 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/%D1%95%D0%BC%CE%B1-%C9%B4dje%C9%B4-per-%D1%82y-/150968404939909
1.835 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/%D9%A0-%D0%B2e%D0%B2%CF%85%D1%95%D0%BD%CE%B1%D1%82-e-rr%CE%B9%D1%82%CF%85r-%D9%A0/167619719916227
1.233 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/%E0%B2%8C%E0%AE%9C%E0%B2%8C-ahh-moj-vere-ku-je-%E0%B2%8C%E0%AE%9C%E0%B2%8C/124187240966197
1.245 LIKES !

http://www.facebook.com/mylife3
3.976 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/-SuMmEr-LoVe-/129064020447655
2.952 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/%D9%A0%E2%84%92%E2%84%B4%E2%84%87%D9%A0/136372096381541
1.668 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/IN-MY-DREAMS/124151114266271
1.159 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/KUPIDOthe-lovers-guardian-angel/120598274626269
1.695 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/-dhe-une-degjoj-muzike-para-se-te-fle-/285464120869
3.997 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Black-Cat/144311305604574
1.837 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/FIERIKrenaria-e-SHQIPERISE/203140667920
5.442 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/GJERMANIA-Fituesja-e-boterorit-2010-/131948250162115
1.382 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Sepse-Ne-Pelqejm-Te-Qeshim/221466388879
2.399 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/3MsC-Ho-Voglia-Di-Te/134094956609096
1.054 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/E-dija-se-te-dojapor-jo-kaq-serjozisht3-3-3-3/131245026906975
4.976 LIKES !

http://www.facebook.com/OfendimePaSharje
24.069 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/3-Poezit-qe-kerkoje-3/109798599064901
1.448 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/3-QESH-SE-ESHTE-FALAS-3/351953320539
3.491 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/3-Zemra-Te-Lumtura-3/110245229013487
5.783 LIKEs !

http://www.facebook.com/pages/GJITHCKA-QE-DUAM/117032138338689
1.151 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/-Kush-Ju-Shikon-Fotot-Dhe-Profilin-/130261207013940
32.300 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/-Jasha-Jasha-Tallavaja/109593109080240
1.643 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Te-jesh-pogradecar-eshte-fatte-behesh-ske-shance/141167665893996
1.927 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Pirdh-Pirdh-Se-Lirohesh/111088598926540
1.590 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/AC-Milan-fans/157736514250365
2.598 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/AC-Milan-Champion2010-2011/143667509003130
1.635 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Ahh-Sikur/141350315897654
2.235 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/AKON-fan-club-albania/110819858961038
1.897 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Albanian-Mafia/263070266342
4.484 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Albi-Xhepa/103009993075570
1.561 LIkes !

http://www.facebook.com/pages/Amigos/108300272566703
1.286 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/A-Mund-Te-Behemi-50000-Shqiptare-Qe-E-Duam-Real-Madridin/155913464422943
1.284 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Angels-never-die/113390875344671
1.271 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/A-sjena-te-papam-Lidhjacom/123099954378260
1.820 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/B17S-THE-BEST/119240771446844
1.002 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Ballkania-Music/142074445804534
3.542 LIKEs !

http://www.facebook.com/pages/BEST-MUSIC/110957168933797
1.649 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Blendi-Nallbani/104200075427
1.421 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Bohuni-Fansa-Te-Sashes-dhe-Xhensit-jane-super-yje/127089963979271
2.052 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/CMENDURI-ADOLESHENTESH/294740988070
2.095 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/DASHURIA-SKA-PUSHIME/118998601454382
2.646 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/DEDIKUAR-TY/172995917477
1.368 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Djali-poezive-regazzo-del-la-poezzia/150888748266027
1.545 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/DJ_ERI/300343242357
1.118 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Dobrova/220569296601
2.536 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/ec-atyse-ktu-jena-vet/133923729967365
2.535 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/ESHT-E-PAMUNDUR-TE-JESH-I-ZGJUAR-KUR-JE-I-DASHURUAR/321517142846
1.169 LIKEs !

http://www.facebook.com/pages/eskursioni/117889164912634
2.437 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Fck-school-/106832826033661
1.162 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Facebook-Shqip/135986903090574
2.286 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/fcbarcelona-newstk/116816351712589
1.453 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Fc-InTeRnAcIoNaLe/172587792757336
2.008 LIKES !

http://www.facebook.com/fiksohu.filma.titra.shqip
52.581 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/hip-hop-on-the-top/132905560056235
4.047 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Histori-Te-pabesueshme-Por-te-verteta/125490280841847
2.214 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/House-and-Rap-Is-My-Life/118576891491760
6.483 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/I-love-Milan/101234406587314
1.540 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Italy-in-our-hearts-Italia-ne-zemrat-tona/133843679978324
1.486 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Just-Best-Music/117975721564506
2.440 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/KF-DELVINA/279582071941
1.152 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/la-7/106935092685966
1.694 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/LAPRAKA-CITY/103421089702426
1.243 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/life-is-beautiful/266747967558
3.702 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Lose-Yourself-/134902096548182
911 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/love-is-a-name-sex-is-a-game-forget-the-name-and-play-the-game/124843407536825
2.715 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Love-of-Albania/106173192776565
2.187 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Mos_bej_si_e_veshtir/147979581903868
1.156 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/MAGJI-ENDRRA/111372342209227
1.291 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/MARKATO-FUTBOLLI/133025523397312
1.175 LIKEs !

http://www.facebook.com/pages/Me-bast-qe-i-gjej-10000-persona-qe-urrejne-KLODIN-e-BBA-3-D/106341642720768
4.148 LIKES !

http://www.facebook.com/Merkato.Futbolli
1.948 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Mesoni-Gjithcka-rreth-KOMPJUTERIT-PC/125603287475293
2.147 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/MIKE-TAYSON/58375820913
12.510 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/ThE-CoLoRs-oF-LiFe/113785795322743
1.139 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/MUSIC4-ALL/114825198540266
1.443 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Ne-rrahjet-e-zemres-sime-egziston-Vetem-Ti-_-Te-dua-/150643234976630
1.737 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/ne-te-dy/331302645134
1.128 LIKEs !

http://www.facebook.com/pages/New-Hits-Shprehje-te-bukura/147375558622272
2.387 LIKEs !

http://www.facebook.com/pages/nis-si-loje-dhe-perfundon-si-nje-dashuri-e-vertet/127559537254785
3.154 LIKEs !

http://www.facebook.com/pages/nje-poezi-per-ty/285760898328
2.971 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/ORE-MUZIK-PER-TE-TEREEEE/102518453120200
5.490 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Per-nje-Shkodersi-VeneciaPP/254928811376
7.944 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/per-te-gjithe-te-dashuruarit-e-botes/319897511351
1.827 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Peshkopia-the-best/277567257987
2.780 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/pse/375253183418
3.903 LIKES !

http://www.facebook.com/kucova
3.887 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Sa-Fansa-Ka-Stressi/113834555316554
1.471 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Sa-veta-behemi-qe-e-urrejn-noizynFFUCK-OTR/118802731465699
1.742 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/sex-on-the-beach/138177956192567
3.494 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/SHMK-Gjimnazi-DrIbrahim-Temo/88510938953
1.597 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Shkolla-Avni-Rustemi/327074345714
1.255 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Shprehjet-e-Inodirill-aKa-KonTiT-KsK-/143603998999700
2.091 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/TE-CMENDUR-PAS-TE-NDALUARES/314560707955
2.869 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Te-dhjefsha-2012/140500535995707
1.353 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Te-Dua-Edhe-Do-Te-Dua/125361784153572
3.518 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/this-is-love-33/341349158025
1.780 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Ti-amo-amore/158068947546070
1.959 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Tifoz%C3%ABt-e-ekipeve-m%C3%AB-t%C3%AB-mira-n%C3%AB-bot%C3%AB-mlidhen-n%C3%AB-k%C3%ABt%C3%AB-faqe/153165911365287
3.351 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Trishtimi-sheh-mbrapashqetesimi-sheh-perrethbesimi-sheh-lart/103968196337351
2.187 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Tuning-by-Fieri/116979251670703
2.107 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Tyci-i-Prroit/139432409402263
1.169 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Une-E-Dua-Ballshin/126158117407077
6.388 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Une-Te-Dua-Ti-Sme-Do-Leri-Pordhet-O-Djalo/127384940642271
1.551 LIKES !

http://www.facebook.com/VIP.Rolandi
2.455 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Vajzat-gangstere-t%C3%A8-shAVNI-Rustemi/138390816197863
2.337 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/VanessaSelena/123169591066567
1.271 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Vetem-Kuitsa-PER-Sport/150064411674008
1.329 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Vipat-e-te-7b/141020455946469
1.163 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/We-are-the-stars/160776293944166
1.832 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Welcome-In-Hack-World/119819391391029
1.365 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Whats-up-/103584203026525
2.793 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Where-are-you-now/147060445334783
2.805 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/Zemer-e-thyer/138708369510019
2.484 LIKES !

http://www.facebook.com/zemra.ime.te.duaa
1.816 LIKES !

http://www.facebook.com/pages/fuck-milan/106125572741661
4.649 LIKES !

UPDATED ON 28/5/2012   -=-=-=-=- 2:50

Faqe: [1]