Profile of AlbanianMUSIC

×

Permbledhja

AlbanianMUSIC Zërist

Stats for AlbanianMUSIC
Posts:   75 (0.016 per day)
Vendndodhja:   Torornto - Canada
Data e regjistrimit:   27-07-2008, 00:43:45
Last Active:   15-05-2013, 00:50:28
Gjinia:   Mashkull
Age:  
  • AlbanianMUSIC
Offline Offline

Messages - AlbanianMUSIC

1
Pershendetje MIQ.

Desha tju njoftoj per oferten me te re te faqes 5euro.al. Tashme kemi vendosur qe per cdo postim qe behet ne faqen tone 5euro.al, postuesi mer 0.30 Cent EU. Kjo behet per te afruar prane faqes tone sa me shume njerez , sigurisht qe perfitimi eshte me i madh dhe shpresojme se do kete me shume interes per te punuar ne faqen tone, ku pervec perfitimit nga shitja e porosise , tashme anetaret do te kene mundesine qe pas cdo publikimi te marrin vleften 0.30 Eu. Sigurisht nuk eshte dicka e madhe, por besojme se eshte dicka teper inkurajuese, gjithashtu menyra e perfitimit te 1 Eu me referal eshte aktive dhe per cdo person qe regjistrohet me referalin tuaj, ju perfitoni 1 Euro. Deri me tani jane bere disa porosi dhe jan kryer me sukses disa porosi,

2
Te falenderoj KleantR

3
PERSHENDETJE MIQ

Se bashku me 5 miq te mi sapo kemi hapur www.5euro.al. Nje faqe qe I perngjason Fiverr, qe besoj njihet nga te gjithe ju. Jemi munduar ta pershtasim ne Shqip, sepse do jete nje faqe vetem per Shqip-folesit.
A ka mangesi ? Pa dyshim qe ka , faqja ka vetem 10 dite online dhe normalisht nuk eshte e kompletuar sic duhet me te gjitha kriteret, por gjithashtu po punojme nga dita ne dite per cdo gje qe ka nevoje.
A eshte serioze faqja apo dhe ata qe e administrojne? Sigurisht sic ju thashe me pare, jemi 6 njerez qe merremi me te , dhe 2-3 nga administruesit e faqes kane nje kohe te gjate qe punojne ne marketing online, para disa kohesh une dhe 2 nga miqte e mi hapem faqen muzikore Albanianmtv.com e cila na u mbyll ne krye te 4-5 muajve nga MTV.COM. Perpos ksaj edhe nje faqe ne FB me 60k ndjekes, kishim arritur goxha ne fakt por nuk patem me mundesi ta mbanim per shkak te presionit qe bente MTV. Si perfundim vendosem te hapim Albanian-music.tv & .com me te cilat kemi pak muaj qe punojme dhe jemi ngritur goxha, cdo gje shkon mire 

Pra I kemi hyre edhe ketij projekti tjeter me mendimin se do ecim , pasi edhe vete tregut Shqiptar I mungon nje faqe e tille. Mendoj se do ecim per shume arsye, se pari do jete nje tradite e perhershme puna me Adwords per reklamimin e faqes ne viset Shqiptare, nje menyre tjeter qe kemi zgjedhur eshte FB, pasi dihet tashme qe shumica e njerezve kalojne me te shumten e kohes ne FB. Dhe keto dy menyra do jene te pandalshme. Plus ketyre kemi menduar te bashkpunojme edhe me shume Faqe Shqipetare per mundesi reklamimi ne faqet e tyre.

Persa I perket ndihmes se klienteve, gjithmone do te jete dikush Online qe do tu pergjigjet ne cdo moment problemeve apo ankesave qe mund te kete ne faqen tone.

Per cdo te regjistruar me referim, referuesi do te marre 1 euro ne llogarine e tij.
Prioritet per te qene me me avantazh do te kene Anetaret e Zeriyt.com, sic dihet nga te gjithe puna ne keshtu faqesh bazohet ne rang Niveli , Shitesi dhe Bleresi, dhe normalisht kemi menduar qe anetaret e Zeriyt.com te cilet I njohim prej kohesh do te kene nje nivel me shume se anetaret e thjeshte qe vijne nga reklama qe do nise Brenda dy ditesh apo dhe faqe te tjera.

Ju lutem jepni mendimin tuaj persa I perket ketij projekti, gjithashtu cdo sugjerim apo kritike eshte mese e mirepritur.

Ju falenderoj perzemersisht..albo o

4
Portalet Shqiptare / AlbanianMTV.Com me version te ri
« ne: 05-09-2012, 00:57:51 »
www.AlbanianMTV.Com ka marre tashme nje forme te re dhe i jane shtuar disa opsione Fane Page, FB apps, qe perpara nuk ishin.
https://www.facebook.com/AlbanianMTVcom
https://apps.facebook.com/albanianmtv

5
CMS | Skripte | Templates / Script per mp3
« ne: 27-03-2010, 02:27:44 »
Pershendetej
ky eshte qe kerkon ti http://www.x10media.com/mp3-script sukses :)

6
Deshiron shkembim me KosoVarja.ca

7
Kur te jeni te lire thjesht kontaktoni me mua ne email info@nipastudio.com dhe te fillojme procedurat e fillimit te faqes.

Faleminderit.


Pershendetje URL

Te lutem qe eshte mundesia me jep nje nr te tel ku munjdemi te kontaktoje dhe bisedojmi per projektin
flm albo

8
Albwebmaster / Poker Script?????
« ne: 01-07-2009, 04:09:05 »
Pershendetje
Nje scripte i tille mundeshe ta gjejshe
http://www.phppoker.net/ 149 us
http://webscripts.softpedia.com/script/Games/Texas-Holdem-33584.html kurse ky eshte free

sukses :)

9
Pershendetje!
Nese do deshiroje dicka te vecante athere te sygjeroj qe ne radhe te pare te gjesh nje desinger per te bere layout-in e faqes .

Mund te marr persiper kete project edhe mund ta dorzoj per 1-2 muaj nga fillimi i kontrates tone.

Faqe ime eshte http://nipastudio.com dhe punet e mija mund ti tregoj nese deshiron ti shohesh.

Kontakto ne email tim info@nipastudio.com ose ne n11k0s@msn.com

FLm.
Pershendetje!

Ne email e dyt qe me dergove ne pm me pelqyn punet qe kishe ber,nese perdor platformen tone dhe jo script te gatshem.krijimi i nje layout enkas ,jame i intersuar dhe mundemi te bisedojmi me gjersishte prej 20-06-09 deri 29-06-09 gjindem ne brazil ,pas ksaje date do te kame kohe  me shum
flm albo


10
Kerkoj nje webe dizajner te ndertoj nje faqe webi per mua kosi-ks.com, por jo ta mari nga interneti, skripte templateted te gatshme

Kame rare ne kontakte  ME DISA KOMPANI shqiptare por te gjithat jame te zanura me projekte tjera ne keto momente

Trokit-www.trokit.com
Rrota-www.rrota.com
Refresh-www.refresh.com
Frakton-www.frakton.com

Projekti

Ne dhjetor isha ne Brazil per vizit, me ra ne sy nje produkte qe ka shum vlefte ne vendet e ballkane , ne ket vikende po udhtoje prape ne brazil per ta nenshkruar  kontraten "Lisencen per keto vende ..

Kosi-ks.com do te jet nje kompani e Importimit , qe do te Importon produkte nga Brazili http://fame.com.br/
Faqja duhet te jet ne te njetin drejtim siq kjo http://fame.com.br/
1.Prezentimi i te gjitha produkteve
2.Pershkrurja e produktit ,Modeli, Instalimi etj.
3.Perkthimi  per fillime ne keto 3 gjuhe anglisht shqip serbishte me vone edhe gjuhe te tera greqishte tyrqishte rumanishte dhe disa gjuhe tejra si pase mundesije ,

Ky Projekt eshte shume serjoz PAGIMIM DO TE JET SHUME I MIR.

Afati per ket projekt 4 deri 6 jave Max

Ju lutem te aplikoni vetem ata qe kane Provoje ne Dizajne

Ashtu gjdo adrese e ndonje kompanije qe mirret me dizajne,ju lutem infot,  adresat? :)

Kontaktet e mia
email AlbanianMTV@gmail.com
tel 1-4162307904
flm albo

11
Pershendetje te gjithve
Kame disa domanin qe nuke i perdori 
1)www.Vlersohu.com
2)www.AlbanainMTV.com
3)www.ShtypiKosovar.c om
4)www.ShikoShqip.tv
5)www.Albanian1.com
6)www.KosovaBlog.com
7)www.AlbanianDOT.com
Te gjithe qe jane te intersuar

Gjdo domain eshte free "e lire " si hostin 100 mb prot  "shpejtsi" te gjithat i mbuloj une gjdo perfetim eshte 50%50 nga reklamat, google ad sense apo,ad birds apo gjdo perfitim tjeter.
Nese ju mbanin ndonje domain qe nuke eshte ne ket list apo deshironi te perdorni ,vleni I njeti bashkpunim 50%50 per FREE HOSTING APO FREE DOMAIN :)
flm albo

12
Pershendetje tironci vjeter ,me fale per vones por jam shume i zanure me nje projekte te kame derguar nje PM me bane ad ne msn dhe bisedojmi me shume
 flm albo

13
Marketing Online / PR 5 link vetem 2 us $
« ne: 06-06-2009, 20:48:41 »
Pershendetje  sote me erdhi nje email per te bler Pr 5 vetem 2 us % mrenda 48 oreve me von kushton  10 us nje link
Per webmaster te intersuar
:)


Hi albo,How about grabbing a oneway Google PR5 text link
for any of your websites including ADULT & the
great part is you can grab one for just $2.00
 
Add 5 of your websites for just $10, That's credit
busting link submission on a PR5 site.
 
These links do not expire and will be kept on the
homepage for the life span of the site.
 
PR5 will boost your websites page rank and help
you climb your way up the search engines.
 
So add your $2.00 PR5 links now as this is a 48hr
sale then back to $10 per link, so hurry!!!


http://www.am-mss.org/

 

14
Pershendetje te gjithve
Kame disa domanin qe nuke i perdori 
1)www.Vlersohu.com
2)www.AlbanainMTV.com
3)www.ShtypiKosovar.c om
4)www.ShikoShqip.tv
5)www.Albanian1.com
6)www.KosovaBloge.com
7)www.AlbanianDOT.com
Te gjithe qe jane te intersuar

Gjdo domain eshte free "e lire " si hostin 100 mb prot  "shpejtsi" te gjithat i mbuloj une gjdo perfetim eshte 50%50 nga reklamat, google ad sense apo,ad birds apo gjdo perfitim tjeter.
Nese ju mbanin ndonje domain qe nuke eshte ne ket list apo deshironi te perdorni ,vleni I njeti bashkpunim 50%50 per FREE HOSTING APO FREE DOMAIN :)
flm albo

15
Edhe une e vendosa MAX :)

16
Pershendetje Max
Pranon me Kosovarja.ca

17
Bashkepunime | Partneritete / Oferta Nga KosoVarja.Ca
« ne: 08-05-2009, 01:55:18 »
Pershendetje te gjithve Webmaster , kush deshiron te bashkpunoje me faqen KosoVarja.Ca Shkembim linqe apo me banera

Kushtet : Faqet Serjoze

Ju faleminderit alboo


Te gjithe ata qe deshirojne shkembin linqe me Kosovarja  dhe ju kame pergjigjur ketu ne ket forum ,

Linqe e te gjithve do te vendosen ne funde te javes 10-05=2009 ne faqen KosoVarja , ju beni si te doni pritni me perhapjen e  linkun Kosovarja.ca  deri sa ti vendosi une ?
flm albo

18
Bashkepunime | Partneritete / Oferta Nga KosoVarja.Ca
« ne: 08-05-2009, 01:47:08 »
Pershendetje,

Ke deshire te shkembesh linke me Gezuar.com? Dhe property.al?

flm

Pershendetje ska Problem me te dy faqet

Links :http://www.kosovarja.ca
Emri  : KosoVarja.Ca
flm albo

19
Bashkepunime | Partneritete / Oferta Nga KosoVarja.Ca
« ne: 08-05-2009, 01:45:21 »
Jeni te interesuar me:
Kodi: [Zgjidh]
<a href="http://www.Qyfyre.com" title="barcaleta, vica, humor, shqip">Barcaleta Shqip</a>
<a href="http://www.Mesoj.org" title="mesime, ndihme kompjuteri, tutoriale shqip">Mesime Tutoriale Shqip</a>
<a href="http://www.Lexoje.com" title="informacione, kuriozitete, artikuj, lajme shqip">Lajme Shqip-Lexoje.com</a>
<a href="http://www.online-money-fast.info" title="how to make online money fast">Online money fast</a>


Pershendetje ska Problem me te 3 faqet Mesoje.org Lexoje.com dhe online-money-fast.info pasi me www.Qyfyre.com kemi shkemnbim linqe :)


Links :http://www.kosovarja.ca
Emri  : KosoVarja.Ca


20
Bashkepunime | Partneritete / Oferta Nga KosoVarja.Ca
« ne: 08-05-2009, 01:42:37 »
Me Lajme.Org ??  :)

Pershendetje ska problem

Linke :http://www.kosovarja.ca
Emri  : KosoVarja.Ca

21
Bashkepunime | Partneritete / Oferta Nga KosoVarja.Ca
« ne: 08-05-2009, 01:38:57 »
me video.vigan.com , links

Pershendetje ska problem

Linku :http://www.kosovarja.ca
Emri : KosoVarja.Ca

flm albo

22
Bashkepunime | Partneritete / Oferta Nga KosoVarja.Ca
« ne: 08-05-2009, 01:37:24 »
me http://www.albalab.info deshiron?


pershendetje ska problem
Linku :http://www.kosovarja.ca
Emri :KosoVarja.Ca
flm albo

23
Bashkepunime | Partneritete / Oferta Nga KosoVarja.Ca
« ne: 08-05-2009, 01:35:46 »
Deshiron shkembim banerash me http://abcshqip.com/ eshte faqe serioze/


Pershendetje nese deshiron vetem links, jame duke i ber disa ndryshime ne skript dhe dizain ne faqe me vone mundemi edhe  banera
flm  

link :http://www.kosovarja.ca
emri :KosoVarja.Ca

flm albo

24
Bashkepunime | Partneritete / Oferta Nga KosoVarja.Ca
« ne: 25-04-2009, 23:35:13 »
Pershendetje te gjithve Webmaster , kush deshiron te bashkpunoje me faqen KosoVarja.Ca Shkembim linqe apo me banera

Kushtet : Faqet Serjoze

Ju faleminderit alboo

25
Tregu Webmasterave / 4 text Links, 30$Ne muaj
« ne: 12-02-2009, 14:54:02 »
pershendetje

Faqet qe munde te vendosi tekst linqe jane

www.kosovarja.ca
www.albanianmtv.net

te dyjat me PR3
flm albo

Faqe: [1] 2 3