Profile of BertiPace

×

Permbledhja

BertiPace Zërist

Stats for BertiPace
Posts:   995 (0.232 per day)
Data e regjistrimit:   13-03-2010, 21:46:29
Last Active:   23-10-2021, 19:01:17
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - BertiPace

1
Muzikë Shqip / Muzika e Jugut
« ne: 30-07-2021, 12:10:18 »
Pershendetje Kerkoj Keto 2 Kenget Jo Nga Youtube:

Maya Alickaj - Hey Mama
Aurela Gace - Cupa Nga Vlora

4
Muzikë Shqip / Muzika e Jugut
« ne: 21-01-2014, 00:57:22 »
FESTIVALI MODERN I MUZIKES POPULLORE SHQIPTARE

Tracklist:

01.Mariola Feat. Jurgen Kacani - Valle Popullore
02.Ledio Arapaj - Harresa
03.Juli Cenko - Magjia
04.Ermal Kore - Te Miren Mos e Harro Kurre
05.Djemte e Vjoses - Vjosa
06.Ani - Jo Jo Sbej Shaka
07.Andrea Vesho - Dashuri e Pare

Download:

Kodi: [Zgjidh]
http://www.easybytez.com/vfqpj0mt0o5y

5
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 20-01-2014, 01:33:37 »
Kerkoj albumin e ri te Arjan Korkaj - Floriri i Vogel

8
Muzikë e Huaj / Kenge Arabe
« ne: 10-12-2013, 23:28:41 »

16
Muzikë Shqip / Muzika e Jugut
« ne: 22-11-2013, 09:02:44 »

17
Muzikë Shqip / Video Popullore Vlonjate
« ne: 22-11-2013, 08:58:28 »
Hamit Metka & Merushe - Pleqerine Nuk e Dua

19
Influencer / Blogger / Tringa Hoxha (info foto video)
« ne: 21-11-2013, 11:36:33 »
Teme informative dhe diskutimesh per Tringa Hoxha.
 

25
Muzikë Shqip / Video Popullore Vlonjate
« ne: 18-11-2013, 12:19:37 »

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 41