Profile of BABINIKU

×

Permbledhja

BABINIKU Zërist

Stats for BABINIKU
Posts:   1 (0.000 per day)
Data e regjistrimit:   16-11-2008, 18:03:10
Last Active:   21-11-2008, 00:02:32
Age:  
Offline Offline

Messages - BABINIKU

1
Mobile | Apps / SI TE ZHBLLOKOJ SGH i300,samsung
« ne: 16-11-2008, 18:13:14 »
http://[img][/img]
kam nje tel samsung sgh 300i qe ma ka falur gruaja dhe skam tjeter ma ka ngrene shpirtin qekure ma kabllokuar djali qe e kam 1 vjec e gjysem te pakten keshtu me "thone" e tani sme hapet me e kam cuar ne shume servise e se kan hapur dote keshtu qe u detyrova te kerkoj ne internete nga kerkim me doli kjo faqe keshtu qe vendosa ta provoj njeher ketu duke jua thene dhe juve hallin tim.                                        nqs do me ndihmoni shume faleminderit.
                    ME RESPEKT NGA BABI NIKU. :(

Faqe: [1]