Profile of Mos e zgjat me !

×

Permbledhja

Mos e zgjat me ! Zërist

Stats for Mos e zgjat me !
Posts:   154 (0.026 per day)
Data e regjistrimit:   20-04-2005, 10:44:05
Last Active:   25-05-2005, 16:09:08
Age:  
Offline Offline

Messages - Mos e zgjat me !

1
Pershnetje!
Ba me pa vet t`fejumin tem me i femen tjeter ca baj?!
Ia baj me dor dhe s`ia prishi terezin! :)
E kupton vet aj se e ka gabim!

2
Ndjenja / : A e keni gjetur partnerin tuaj ideal?
« ne: 03-05-2005, 11:18:54 »
Po un e kam gjet!Kam tre muj qe jam feju dhe jam femna ma e lumtun ne Bote! :)

3
Ndjenja / : Si e imagjinoni naten e pare te marteses?
« ne: 03-05-2005, 11:17:25 »
Pasterti dhe passion!
Kjo do jet nata e par e marteses per mu! :)

4
Hera e pare si jam tu ni i muabet te tille!Aktualiteti diftan te kunderten!Ne koht e sotme tan djemt dun femna ma te vogla ne moshe,
prej 15 -18 vjece!
Pashim!

5
Neverrrrrrrrrrrrrrr rrrr! :O

6
Artet e Bukura / : Baleti Shqiptar
« ne: 03-05-2005, 10:47:03 »
E adhuroj Baletin,dhe shpeshhere marr pjese ne shfaqje te ndryshme kulturore-ballerinesh te rinj- ketu ne shtetin ku jetoj! :)

7
Diskutime / : Jane femrat shqiptare te bukura?!
« ne: 03-05-2005, 10:41:31 »
Meqense ne trupin tim rrjedh gjak shqiptaret,
them se jena te bukura ne femrat shqiptare! :)

8
Futbolli / : Milan - Juventus
« ne: 03-05-2005, 10:31:15 »
Oeeeeeeeeeeeee oeeeeeeeeeeeeeeeeee eee,Oeeeeeeeeeeeeee, oeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeee!Forza Milannnnnnnnnnnnnnn nn!Buona fortunaaaaaaaaaaaaa aaaaaa! :)

9
Albanian Forums / : Forumi i shqiptareve te Amerikes.
« ne: 24-04-2005, 21:00:34 »
Pershnetje nga CT!
Ne kete vit shkollor e mbyllim me 17 Maj!
Me pushime bela shkoj ne Florida, shpresoj!

Pashim nga Bella_Stella

10
Futbolli / : AC.MILAN
« ne: 20-04-2005, 15:41:36 »
FORZAAAAAAAA MILANNNNNNNNNNNNN!

Sei campione,sei un amore!

Ti mando un biacioneeeeeeeeeeee eeeeee, grande grandeeeeee!

nga usa...

11
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 20-04-2005, 15:31:35 »
Pershnetje Shkodraaaaaaaaaaaaa aaaaaa!Me ka marr malli per sofren shkodrane!

Mir se ju gjeta tanve!Deshiroj t`jeni mire!Ma jepni mar i got uj se jam tha! :)

Ju du fort, Bella_Stella


12
Pyetper / : KUSH ESHT QYTETI ME I BUKUR SHQIPTAR!!
« ne: 20-04-2005, 11:04:56 »
Pershendetje, voten time ia kam dhene qytetit tim te lindjes SHKODRA!

13
Letrarët e rinj / : Poezi nga FANTAZI
« ne: 20-04-2005, 11:01:57 »
Pershendetje Fantazia!

Si gjithmone shkruan shume bukur!

Mu be qefi qe te rigjeta serish me shkrimet e tua!

Na ke munguar andej nga forumi TRL!

Perqafime, Bella_Stella :)

Faqe: [1]