Profile of SmiLey


Permbledhja

SmiLey
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   5930 (0.845 per day)
Personal Text:   STAY AWAY from me!
Vendndodhja:   where the "wild roses" grow ;-)
Data e regjistrimit:   13-07-2004, 06:00:00
Last Active:   22-01-2012, 00:41:22

Messages - SmiLey

1
Gjalle mo, si jo :D

Po ti nga behesh? :)

Po ka ndermend te me ndihmoj kush, apo hic? :-[

2
Pershendetje!

A ka mundesi ndokush te me gjej Microsoft Office 2010, please?

Faleminderit shume paraprakisht :perqafim


3
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 08-09-2011, 19:59:21 »
Rrofshi both :perqafim :engjell:

4
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 07-09-2011, 14:04:43 »
Pershendetje!

Mund te me gjej dikush kenget e meposhtme:

- Stereo Hearts (by Gym Class Heroes ft Adam Levine)
- Moves like a jagger (by Adam Levine ft Christina Aguilera)
- Jar of hearts (by Christina Perri)
- Valley of dreams (by Enigma)

Flm ne advance :engjell: :perqafim

5
You're a star* - thanks so much :perqafim :puth

6
Pershendetje,

A mund te me gjej dike albumin e ENIGMA - Voyageur? :engjell:

Flm shume! :perqafim

7
Akoma s'e shkarkoj dot? Me duket se me duhet password-i :S

8
Ku eshte linku per shkarkim se s'shoh gje  :S (?)

9
Pershendetje!

A mund te me gjej dikush albumin e fundit te Maroon 5 qe titullohet "Hands all Over" :)

Flm shume  :perqafim

10
Got the album, yeaaahhh - thank you very much  :perqafim :engjell:

11
Hiya,

S'mund ta shkarkoj dot albumin se faqja e linkeve qe me ke dhene s'e kane file-in per ta shkarkuar - lexo me poshte:

Download not available
The following download is not available:

http://rapidshare.com/files/146426554/Vanessa_Mae_-_The_Best_Of_Vanessa_Mae.part2.rar0 KB

12
Pershendetje,

A ka mundesi dikush te me gjej albumin e meposhte nga violinistja Vanessa Mae :)

The Best of Vanessa Mae - disa nga kenget jane me poshte  :P

•   Destiny (2002 Edit)
•   Nessun Dorma (From Violin Fantasy on Puccini’s Turandot)
•   Storm
•   Bach Street Prelude
•   Aurora
•   Allegro Non Molto (Summer – The Four Seasons Op 8 No 2)
•   The Devil’s Trill Sonata
•   Solace

Faleminderit shume :perqafim :engjell:

13

Po pra e heqin se kush e di cfare lloj dhune ke ushtru mbi link ti :D :D

Ja merre

http://www.mediafire.com/?25d5nvxmq61dp1s


Rrofsh  :engjell: :perqafim

14


Uhhh merre kete tjetren se kam harruar se prej cilit web e mora :D


http://www.mediafire.com/?bw72yydkksocyz6Charlie trimi, e kane hequr linkun nga faqja :( It says "File removed for Violation" :D
Shpejt nji tjeter se mjaft me sorrollate :P

15

U mbytet tu vjedh muzike.... :D


Hope u'r well sweetie. ;)


 :perqafim Bjeri mer qylit thone andej...edhe ne kendej kete po bejme :D :-[
Check your inbox  ;-)

16


Patjeter Miss :D

http://www.mediafire.com/?j0ht2zop052ters


Oh you're a superstar  por kam nevoje per password-in, please  :D :perqafim :engjell:
Hope you're well :)

17

Ohhhh ja per ty ja per ke tjeter :D

Charl trimi thank you very much  :lule perq

Kam dhe nje kerkese tjeter  :P  a mund te me gjesh dhe albumin e fundit te Adele "21".

Rrofsh e dite te mbare! :engjell:

18
Pershendetje!

Ju lutem, a mundet dikush te me gjej albumin e fundit te Enrique Iglesias Euphoria dhe ate te Rihanna-s "LOUD" :)


Faleminderisht shume!
 :engjell: :perqafim

19
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 01-11-2010, 12:12:34 »
Pershendetje,

A ka mundesi te me gjeni keto kenge:

Rihanna - Only Girl
Rihanna - Te Amo
Tinie Tempah Ft Eric Turner - Written in the Stars
Madcon - Freaky Like Me

Nouvelle Vague - I melt with you
Nouvelle Vague - Dance with me
Nouvelle Vague - Fade to grey
Nouvelle Vague - In a manner of speaking

Faleminderit shume ne advance  :perqafim :engjell:

20
Pershendetje!

A ka mundesi dikush te me gjej albumin e Michael Nyman qe titullohet "PIANO" :)

Faleminderit shume ne advance :engjell:

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 217