Profile of Borebardha


Permbledhja

Borebardha
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   1091 (0.163 per day)
Personal Text:   Une e Ti , jemi NJË !!!
Vendndodhja:   Ne mbreteri !
Data e regjistrimit:   13-06-2005, 09:54:52
Last Active:   10-10-2013, 18:52:28

Messages - Borebardha

1
AlbDEVs / HTML5 Seminar
« ne: 29-03-2013, 22:22:03 »
Pershendetje forumista :D

Ju lutem dikush nga ju te me gjej material per html5 se me duhet per seminar per provim ,ju falenderoj


me respekt
Borebardha :engjell: :perqafim

2
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Ndihme
« ne: 23-12-2012, 12:00:09 »
Posa e hap kompjuterin me shfaqet ky imazh ne ekran ,ju lutem kush di te me ndihmoj

--------------------------
ECR Server API v1.0.41
---------------------------
Unable to open port \\.\COM1!
---------------------------
OK   
---------------------------

3
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Cilen do ta zgjedhnit ?
« ne: 08-11-2012, 12:38:57 »
Te falenderoj shume per pergjigjjen i nderuar  :perqafim

4
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Cilen do ta zgjedhnit ?
« ne: 07-11-2012, 10:23:28 »
Rrofsh Gjumash per pergjigjjen po te lutem te ma japesh edhe arsyen pse e zgjedhe kete ?

Ju lutem qe edhe antaret e tjere te me japin ca mendime se e kam shume per ngut kete pune  :perqafim

5
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Cilen do ta zgjedhnit ?
« ne: 05-11-2012, 13:01:23 »
Te dashur miq deshiroj te di nga ju se cilin nga drejtimet ne vazhdim do ta kishit zgjeshur ne rast se do te ju kishte ardhur mundesia per specializim ne keto fusha dhe ju lutem te jepni edhe arsyen se per cfar e kishit zgjedhur kete apo ate???  :perqafim

Mekatronike Robotike
Multimedia dhe Disajn
Rrjeta kompjuterike dhe telekomunikacion
Softuer dhe sisteme inxhinierie
Baza e te dhenave dhe sistemet e informacionit

7
Ndihmë | Internet & Kompjuter / kam probleme me ekranin !
« ne: 28-09-2009, 09:17:11 »
Ju lutem te me ndihmoj dikush lidhur me kete problem qe kam me kompjuerin tim faqja eshte zvogluar teje mase dhe me del vetem ne mes te ekranit si ta kthej ne menyren e rregullte me respekt

8
Forumi i Studentëve / Mbremja e Matures.
« ne: 13-05-2009, 08:51:17 »
Ehh mature me ka mbeture ne shpirt  :D por cfar te beje qe edhe tani shkoj per cdo vite ne mbremje te matures por te tjeterkujt  ;) ,pra me nxensit  e mi .... :D

9
Zeri.tech / Web faqja më e mirë shqiptare sipas jush
« ne: 12-04-2009, 17:18:08 »
Pershendetje te nderuar forumista !

Web faqja Parajsa Shqiptare ishte , eshte dhe do te mbetet nje nder faqet top ne boten virtuale shqiptare !
Per ta vertetuar kete gje A$H Da Master te sygjeroj te klikosh mbi www.parajsa.com , dhe ti shikosh nga afer te gjitha sherbimet qe ofrohen ne kete TOP WEB SITE  :D

me respekt,
Borebardha

10
Jeta / Barerat sheruese te diabetit dhe mbipeshes ?
« ne: 07-01-2008, 19:48:34 »
Duke kerkuar ne internet ndonje udhzim per te hequr kilogramet e pa deshiruara pash ca bime te ndryshme qe thuhet se i heqin kilogramet dhe diabetin , cfar mendoni ju per keto ilaqe ???

Life Extension, HCA Citrimax, 90 Capsules

Now Foods, Super Citrimax with Chromium, Extra Strength 750 mg, 180 Capsules

GARCINIA CAMBOGIA HCA

Natural Balance, Ultra Diet Pep 2000, 60 Capsules

5-HTP

7-KETO

Arginine

Bitter Orange

Cayenne

Chitosan

Chromium

CLA

Coleus

DHEA

Fiber
 Green Tea

Guaraná

Guggul

HMB

Hydroxycitric Acid (HCA)

L-Tyrosine

Pyruvate

Soy Protein

Spirulina (Blue-Green Algae)

St. John’s Wort

Whey Protein
 


respekte;
e juaja Borebardha  :perqafim

11
Diaspora Shqiptare / *Forumi i Shqiptareve te Amerikes!*
« ne: 09-01-2007, 16:55:08 »
Faleminderit per pergjigjjen , ja kalofsh sa me mire

12
Diaspora Shqiptare / *Forumi i Shqiptareve te Amerikes!*
« ne: 08-01-2007, 17:14:39 »
Pershendetje per te gjithe juve une jam e interesuar te hy ne mesin tuaj dmth te shkoj ne USA hahahahha

kam nje pyetje per ata qe dine te me japin pergjigjje :

1.nese nje njeri martohet atje per sa kohe i del green card dhe pas sa kohe mund te marr dike tjeter nga familja me vete p.sh prinderit motrat dhe vellezrit nen 21 vjeq dhe ata qe jane mbi kete moshe por jane te martuar dhe kan edhe femijet e tyre ?

pres pergjigjje te zgjeruar per kete pyetje faleminderit per mirkuptim

13
une kerkoje te gjitha kenget e kenges magjike 2006 me nje regjister te paster sepse ato qe keni vene ketu jane shume incizime te dobta , e ndoshta dikush mund te na i sjell kenget nga CD-ja


me shume respekt

Borebardha juaj

14
"Kenga Magjike 2006" ju lutem na i gjeni kengen e Rones - Shenja

15
Kush me tregon se me cfar programi mund te rris pixelet e nje fotografie ju lutem me ndihmoni  :)

16
Ndihmë | Internet & Kompjuter / MYSQL me PHP
« ne: 19-09-2006, 17:05:06 »
Kërkojë nga ju te me jepni përgjigjje kush i di këto pyetje ju lutem :

5.Si bëhet formimi i bazes se te dhenave ne MYSQL ?
4.Si bëhet zgjedhja e te dhenave nga një tabele ?
3.Pershkruaj lidhjen e bazes se te dhenave nga MYSQL me PHP
2.Çka gjeneron ky urdher ne MYSQL :
INSERT INTO table VALUES
("emri','mbiemri','adresa');
1.Si gjenerohet një mesazh tekstual ne kuader te php-se ?

ju lutem me ndihmoni

17
Tryeza / Mobilim Kuzhine.
« ne: 08-09-2006, 18:09:38 »
Shume e mire kuzhina e pare ajo me te gjelbert eshte e mrekullushme

18
Tryeza / Spinaq me Vezë
« ne: 08-09-2006, 18:03:13 »
shume gjelle e mire e kam provuar dhe ka dal fantastike :D

19
Faleminderit shume per urimet nga ju te gjithe , qofshi te lumture dhe gjithmon faqe bardhe .

p.s martohuni sa me shpejte se qenka mrekulli :$

20
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Ju lutem me ndihmoni
« ne: 24-06-2006, 12:30:38 »
:( shume keq do behet

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 18