Profile of CrYsTaL

×

Permbledhja

CrYsTaL Zërist

Stats for CrYsTaL
Posts:   28 (0.005 per day)
Personal Text:   Be Yourself!!!
Vendndodhja:   Military Camp-Iraq
Data e regjistrimit:   14-12-2005, 07:54:04
Last Active:   28-05-2007, 08:16:36
Gjinia:   Femer
Age:   38
Offline Offline

Messages - CrYsTaL

1
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 17-02-2007, 16:48:15 »
po dikush kengen e Rifadije Grajqevcit - Zemra nuk te harron a e ka ???

ps. vetem nese esht ne sendspace ose megaupload ju lutem !
thnx in advance

2


http://www.speedyshare.com/653939149.html

a mundet najkush te e ben upload ne  megaupload plllliiiiiiiiizzzzz ??????

3
po pse moj nuk esht njësoj?

JO...DIsa nga to nuk me hapen ka kohe...si Rapidshare ,speedyshare....Nuk di pse ....
flm shume

4


http://www.speedyshare.com/653939149.html

Hej Eurogina shume flm.per kengen po aka mundesi ta ta boni upload me megaupload se smundem ta boj download nga speedyshare dhe rapidshare...
shume flm...nese mundesh

5
hej eurogina a ma gjen kengen "ishe ti (ose kshtu diqka)" nuk e di kush e kendon ... teksti shkon kshtu :
ishe ti qe me dhurove dashurin
ishe ti qe me dhurove lumturin ...
tani shkove u largove ..
pls

6
http://www.megaupload.com/?d=EUC6AP3O


Shume flm.Eurogina ...ka kohe qe e kerkoj ket kenge...shume shume flm...

7
A KA MUNDESI TE MA GJENI KENGEN E SONIT-DO TE VIJ(POLIFEST2006)...DHE NESE KA MUNDESI TA BENI UPLOAD NE MEGAUPLOAD..
FLM.SHUME :)

8
Ju lutem a ka mundësi ta perseriteni edhe një herë këtë postim... pasi kënga nuk është e kompletuar...janë vetëm 10 sekonda te kenges... (provojeni edhe njëherë nëse ka mundësi)

Ja ketu i ke krejt kenget e Bleros :
http://www.studentet.info/mydownloads-singlefile.cid-33-lid-1510.htm

9

1.
| Labi- S'ka rendsi a jam i pari
2.
| Labi - Me ndjenja mos luj
3.
| Labi- Qike Qike
4.
| Labi- S'do ta fal
5.
| Labi- U Takuam
6.
| Labi- Mbi varrin timë
7.
| Labi- Mos më le
8.
| Labi- Lajmrohu
9.
| Labi- Ne luajm luajm

Degjim te Kendshem...


Tung...Hej Flakronn a ka mundësi te ma dergon albumin e Labit ne email
Mirëpo vetëm nëse ke mundësi nëse jo shendosh...Përshënd etje..emailin ta dergoj ne mesazh privat
 :perqafim

10
Vipat Shqiptare / çka Mendoni për Berkanin ?!
« ne: 21-07-2006, 07:39:39 »
Berkani shume me pelqen plus asaj e kam vendas ....po ju kisha lut nese ka mundesi te ma gjeni kegen mp3 Kriza te Berkan-it se ky web nuk me hapet.
Flm.shume dhe pershendetje per gjithe adhuruesit e Berkanit.

11
Festivale dhe Koncerte / TOP FEST 3
« ne: 19-07-2006, 07:50:33 »
Nese ka mundesi te ma gjeni kengen e Sonit-Do te vij ne Polifest 2006
Ju lutem se kam e kerkoj po nuk po mundem ta gjej  :-[

12
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 14-07-2006, 07:11:39 »

christina milian-deep it low
http://www.megaupload.com/?d=HJDZKPS5

No-Yo-Sexy Love
http://www.megaupload.com/?d=O3VIQYKG
 
Shife mos është kjo ( kjo këngë është shum e bukur un e kam dhe ne një version tjetër)
Gloria Estefan-Wrapped
http://www.megaupload.com/?d=T3TYJRI4


hej TRU shume flm.wow i kom qe te trijat.... :puth :puth :puth

13
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 14-07-2006, 01:34:35 »
pershendetje....Tri bbiani Ose TRU ju luten njeri nga  ju te me gjen keto dy kenge :
No-Yo-Sexy Love
Gloria Estefan-Wrape my arms around you(eshte keshtu disi po nuk me kujtohet teksti mire)
christina milian-deep it low...por jo ne rapidshare...ja ne mega upload ose ne you sendit....please... se do vdes per keto dy kenget e para....
thank

14
po mire bre shka jeni pizat te Adelina...A po ju pagun ajo juve qe po i bani gajlete saj....nc nc nc  Jojo:
Ska asnje kegetare qe nuk po vjedh pi dikujna...krej kengetaret shqiptar jan bere te njoftur per vjedhje apo huazime sido qoft...nese atyre nuk ju vjen turp te kendojn kege te vjedhura...shka keni ju....?????

15
Vipat Shqiptare / Mirsa Kërçeli -"Nuk e di"
« ne: 07-07-2006, 02:57:12 »
Me vjen mire qe keni hap tem per Mirsen ...Me pelqen pa mase ka nje stil te veqant nga kengetaret e tjera....ishalla te ket shume sukses se do ja kaloj krejve....

16
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 14-06-2006, 07:55:01 »
Black Eyed Peas - Pump it
http://www.megaupload.com/?d=B29XCQK6
hej Tru shume shume faliminderit...Me te vertet jeni TRU...se jo mahi...
o shume shume flm...shumeeeeeeeee eeeeee :perqafim

17
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 14-06-2006, 07:35:37 »
http://rapidshare.de/files/22960209/bep-pumpit.wma.html

flm.shume per kengen unnuk mundem te bej download ne Rapidshare...nese ka mundesi te beni Megaupload..
flm shume...

18
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 13-06-2006, 09:31:46 »
pershendetje ...Nese ka mundesi te me gjeni kengen e Black Eyed P.-Pomp it
Shume flm.

19
Muzika / Këngët me prekëse?
« ne: 27-05-2006, 01:09:29 »
4719

20
Muzika / : Këngët me prekëse?
« ne: 15-02-2006, 04:43:59 »
me e mira e te gjitha koherave.....Lady -Lionel Richie
*******************************************
Lady, I'm your knight in shining armor and I love you
You have made me what I am and I am yours
My love, there's so many ways I want to say I love you
Let me hold you in my arms forever more

You have gone and made me such a fool
I'm so lost in your love
And oh, we belong together
Won't you believe in my song?

Lady, for so many years I thought I'd never find you
You have come into my life and made me whole
Forever let me wake to see you each and every morning
Let me hear you whisper softly in my ear

In my eyes I see no one else but you
There's no other love like our love
And yes, oh yes, I'll always want you near me
I've waited for you for so long

Lady, your love's the only love I need
And beside me is where I want you to be
'cause, my love, there's somethin'I want you to know
You're the love of my life, you're my lady
******************************************

21
po mire de skan shka te bojn edhe ato  ^o)....qysh me dal neper gazeta ndryshe a po mu bo famos...keshtu qe e bojn nga nje tradhti te vogel,,po ska lidhje bre ,nuk mirret vesh per pak ;)...hahahahaha....po krejt ato genta e Adelina e Nora...hala skom dal un me kendu  :Pse kom mi tranu.....jan bo si te Bulgaris a?

Faqe: [1]