Profile of DEMONI

×

Permbledhja

DEMONI Zërist

Stats for DEMONI
Posts:   48 (0.012 per day)
Vendndodhja:   VERDALL
Data e regjistrimit:   19-04-2010, 16:56:16
Last Active:   22-04-2010, 21:57:23
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - DEMONI

1
Café Zerion ツ / Cdo te deshironit te kishit kete nate?
« ne: 22-04-2010, 21:57:52 »
te dal se po me presin nja dy miqte e mi


2
edhe mua ajo me pelqen kur femrat me lene mbresa qe ne fillim

3
po prandaj u njofa me ty un qe ne fillim

4
sa e paduaruar qe qenke ti mi,jo per gje po i iken lezeti gejrave  keshtu

5
po ke te drejte .... te grushtat pershembull  :P
ate po mendoja dhe une e kshu me rradhe te tjerat

6
Ndjenja / Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??
« ne: 22-04-2010, 21:39:45 »
se di me duhet te t'shikoj per te aritur ne konkluzione

7
po nga shpullat kalon te gjerat e tjera

8
Ndjenja / Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??
« ne: 22-04-2010, 21:37:48 »
cfare lloj lulesh
dicka qe ty do te shkonte per shtat

9
me behet qefi qe e gjeta tipin tim ktu ne forum

10
Café Zerion ツ / Gocat me te bukura te forumit
« ne: 22-04-2010, 21:34:37 »
ske ci do ti shohesh....me mire per ty  LOL
qef kisha ti shikoja por meqe ti sdashke ska problem

12
Ndjenja / Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??
« ne: 22-04-2010, 21:31:05 »
per ty do merja dhe nje buqete

13
Café Zerion ツ / FEMRAT E FORUMIT NE ANKAND :)
« ne: 22-04-2010, 21:28:22 »
me pune perpjekje rezultate etj etj :D LOL
do perpiqemi me sa kemi munci qe te fitojme ndonje

14
Ndjenja / Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??
« ne: 22-04-2010, 21:26:25 »
me nje lule ne dore

15
Ndjenja / Sa here jeni dashuruar?
« ne: 22-04-2010, 21:25:00 »
njeriu vetem njeher mund te dashurohet nuk ka her te dyte

16
si gjuaj asnjerit

17
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 20-04-2010, 00:01:52 »
qenke shejtane qe mbake fjalen e cuditshme
naten e mire

18
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 19-04-2010, 23:59:25 »
nqs u merzite

kaq shpejt te ze gjumi?

19
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 19-04-2010, 23:57:18 »
jam futur ne forum

ti gjeja me interesante qe ke bere sot?

20
Ndjenja / Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??
« ne: 19-04-2010, 23:55:45 »
sme pelqejne propozimet .... nje puthje do bente pune me mire them une
ti nuk dike llafe dashke direkt me vepra

jo shum femra kan stilin tend

21
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 19-04-2010, 23:54:57 »
ma rekomanduan

gjithmon kaq vone ri ktu?

22
Ndjenja / Si do te propozonit nje vajze ose nje djale??
« ne: 19-04-2010, 23:53:10 »
un do i thosha meqe qenke si majmune ke qef te hash nje banane

23
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 19-04-2010, 23:51:34 »
ngaqe kemi studiuar tani ka ardh koha per te punuar

e njejta pyetje dhe per ty?

24
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 19-04-2010, 23:49:14 »
po               

beson tek demonet?

25
Café Zerion ツ / A tradheton anetari i mesiperm?
« ne: 19-04-2010, 23:46:40 »
te beje cti doje qefi

Faqe: [1] 2 3 4