Profile of DarkStyle

×

Permbledhja

DarkStyle Zërist

Stats for DarkStyle
Posts:   1 (0.000 per day)
Data e regjistrimit:   25-04-2006, 08:21:38
Last Active:   03-07-2006, 17:30:56
Age:  
Offline Offline

Messages - DarkStyle

1
WebHosting / Host Falas - Free Hosting!
« ne: 27-06-2006, 10:39:35 »
http://home.altervista.org/site/ Ky është një hostues i mirë falas, por problemi i vetëm qëndron ne faktin se duhet të jesh ne Itali qe te rregjistrohesh aty. Nëse ke dike ne Itali thuaj qe te beje një llogari për ty dhe pastaj mund ta administrosh dhe nga Shqipëria a ku do të jesh.

Pershendetje!!
Provojeni nje here me IP Italiane (Proxy)...Mbase ju lejon!!

PS: Une nuk e kam provu sepse nuk kam durim te merrem me hosting falas :-[

Faqe: [1]