Profile of Derd

×

Permbledhja

Derd Zërist

Stats for Derd
Posts:   1 (0.008 per day)
Data e regjistrimit:   17-09-2021, 21:20:02
Last Active:   11-10-2021, 02:35:30
Age:  
Offline Offline

Messages - Derd

1
Tema Aktuale / Filma me Titra Shqip
« ne: 17-09-2021, 21:24:29 »
Ne 👉 https://FILMA123.CC mund te gjeni mbi 10,000 filma te perkthyer apo te titruar ne gjuhen shqipe.

Çdo dite vendosim filma te rinjë dhe nga ata me te rinjet.

Vizito 👉 https://FILMA123.CC dhe shiko Filma me Titra Shqip

👉 https://FILMA123.CC

Shikim te kendshem!

Faqe: [1]