Profile of DinoZ

×

Permbledhja

DinoZ Zërist

Stats for DinoZ
Posts:   12 (0.015 per day)
Data e regjistrimit:   24-03-2019, 17:22:06
Last Active:   27-03-2019, 09:37:41
Age:  
Offline Offline

Messages - DinoZ

1
Influencer / Blogger / Johny Dega (info foto video)
« ne: 26-03-2019, 13:12:47 »
Temë për influencer Johnny Dega.
 

2
Influencer / Blogger / Sara Kapo (info foto video)
« ne: 26-03-2019, 13:06:53 »
Teme për influenceren Sara Kapo.
 

3
Tema Aktuale / Liria e medias ne Shqiperine e Edi Rames
« ne: 26-03-2019, 12:54:55 »
Liria e medias shqip dhe qart nuk ka eshte e kapur 90 perqind mediave kte se them une ky eshte nje e vertet per fat keq

4
Tema Aktuale / Liria e medias ne Shqiperine e Edi Rames
« ne: 26-03-2019, 10:45:54 »
Un sa rrij te kuptoj jeni kaq te fiksuar nga nje debil njeri me kuptimin e plot te fjales

5
Tema Aktuale / Liria e medias ne Shqiperine e Edi Rames
« ne: 26-03-2019, 10:31:04 »
Monique degjoje dhe kte e kupton dhe budallai me i madh ne planet per fatin e keq ja ku jemi katandisur oj shqikni e mjera shqipni kush te ka qit me krye ne hi Jan bolsheviket  rraca me e felliqur e njerzimit

6
Diskutime / A duhet te dorehiqet Edi Rama?
« ne: 26-03-2019, 08:35:11 »
Ktu eshte porblemi shum me i thell se kaq qe do te thot Enver hoxha e beri shumir punen 45 viecare ja na la nje popull injorant me qellim qe ne si popull mos te ngrim krye dhe ky eshte porblemi ne duhet te heqim bolshevizmin ky eshte nje porblem komtar Sa per PD ska njeri tjer pervec bashes

7
Diskutime / Kush eshte problemi shekullor i shqiptaris?
« ne: 26-03-2019, 08:21:32 »
Porblemi jemi po ne si popull kjo eshte nje realitet por pytja  lind pse dhe si rregullohet kjo  hmmmmm:

8
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista!
« ne: 26-03-2019, 08:14:24 »
Mirmengjes te gjith ju qe jeni ngritur ne pik te mjezit  :D

9
Astiri eshte vetem nje vjedhje e vogel e pushtetit aktual ktu mbaron gjith historia

10
Diskutime / Kush eshte problemi shekullor i shqiptaris?
« ne: 25-03-2019, 23:28:34 »
MAX te duket normale gjendja ku eshte Shqiptaria  per mendimin tim jemi katastrof dhe porblemi jemi po ne shqiptaret qe sdim te bejm shtet

11
Diskutime / Kush eshte problemi shekullor i shqiptaris?
« ne: 25-03-2019, 23:24:52 »
Shqiptaria

12
Diskutime / Kush eshte problemi shekullor i shqiptaris?
« ne: 25-03-2019, 23:07:36 »
Ky eshte nje problem shekullor mendoj  hmmmmm:

13
Diskutime / A duhet te dorehiqet Edi Rama?
« ne: 25-03-2019, 23:00:07 »
ktu keni zotin kryeminister qe duam si gjith rilindja! +18 :D

Faqe: [1]