Profile of Dory

×

Permbledhja

Dory Zërist

Stats for Dory
Posts:   1 (0.000 per day)
Data e regjistrimit:   05-05-2009, 17:19:32
Last Active:   05-05-2009, 17:26:47
Age:  
Offline Offline

Messages - Dory

1
Letersia Shqiptare / riqerk per shkollen italiane
« ne: 05-05-2009, 17:27:16 »
ciao...
jam nje vajze Shqipetare por qe jeton ne italy tesh 12 vjet.
Jam nduke mbaruar shkollen e mbesme dhe dua me ber nje punim mbe letersine, historine dhe culturen shqipetare, por nuk e di se nga me filluar...
Mund me ndimoni me seleksionu authoret the pesite?
Grazie
Ciao

(Me falni gabimet)

Faqe: [1]