Profile of Gjumashi

×

Permbledhja

Gjumashi Stafi

Stats for Gjumashi
Posts:   3239 (0.537 per day)
Personal Text:   Thjeshte me Afer!
Vendndodhja:   Jam aty ku nderthuret e verteta dhe genjeshtra, besimi dhe zhenjimi, realiteti dhe endrra, jam ne boten time, te gjumit!
Data e regjistrimit:   18-05-2005, 22:27:33
Last Active:   04-11-2021, 09:04:49
Gjinia:   Mashkull
Age:   6
  • zeriyt.com
Offline Offline

Messages - Gjumashi

1
Pres te hapen shitoret, se ketu hapen shumica pas ores 9. lol,

2
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 23-06-2021, 08:14:28 »
Vetem fol ti, se3 ketu jemi!

3
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 07-06-2021, 13:38:10 »
Ore po kohen si e keni?
A erdhi behari? Se këtu shiu i dimrit na kalbi 😬

Kohen e kemi per te gjithe,
Djell,
Shi,
Ere.

4
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 05-06-2021, 13:03:08 »
... shume dhe asgje... pune gjithe andej dhe kohe per cdo gje.

5
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 05-06-2021, 13:01:00 »
...Ndue

6
... Mos kini frik, se kam marre dy vaksina :P dhe cdo dite nga nje doze Raki Shtepie! :D

7
Café Zerion ツ / Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
« ne: 05-06-2021, 12:57:23 »
Ketu jam... ju beje gati Tavolinat, ajdeni :D

8
plane per neser, pune, lexoje email dhe kalkuloje oferte

9
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 05-06-2021, 08:09:20 »
... kendej po ecen mire ... por te shikojm sa do zgjasi :D

10
... te gjitheve me rradhe lol

11
Une kam prej dites se djel, pas ores 19:30, qe skam lene asnje portal, pa i shkruajtur, perse nuk publikohet numri sa kane votuar? Ose kane frike mos dalin bllof si 2019, pasi nuk dine sa vota kane ne kuti?

12
Interesante, por nuk pashe ndonje gje qe te beji kaq buje. Une doja ate listen qe e dha Opinion tek Klan qe e kishte publikuar Lapsi

me dergo nje email ta dergoje une ty!

13
Bota Sot / Nga viti 2021 nuk do nderrohet me ora
« ne: 26-03-2021, 08:23:31 »
Cdo here kur vjen koha per te nderruar oren, e thone, kjo eshte hera e fundit! :D

14
Tema Aktuale / Koronavirus ne Shqiperi
« ne: 26-03-2021, 08:22:50 »
Ajo show dje, ishte dicka, qe duhet bere skeptike.

15
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 12-03-2021, 10:04:38 »
Ju pershendes juve...

16
Tema Aktuale / Koronavirus ne Shqiperi
« ne: 12-03-2021, 09:58:15 »
Me rendesi eshte qe Shqiperia po vaksinohet, pjesa tjeter eshte histori :D

17
Forumi i Krishterë / **Urime Festat e Krishtlindjes**
« ne: 25-12-2020, 14:04:00 »
Gezuar Krishlindjet dhe tja kaloni sa me mire keto dite Festash!

18
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 17-10-2020, 11:58:44 »
Miredita... u lodhet?

19
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 03-10-2020, 09:38:30 »
... Sa e piva nje kafe, tani do shikoje cfare ka per mengjes. :)

20
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 03-10-2020, 09:36:57 »
Miremengjes... :)

21
Jeta / Si të parandaloni pickimin e mushkonjave
« ne: 03-10-2020, 09:31:28 »
Thuaj se ben pune? Kta te Divjakes kane per tu bere milioniere.😅😋


Nuk thone kot, Shqiperia vendi i mrekullirave!

22
Jeta / Si të parandaloni pickimin e mushkonjave
« ne: 01-10-2020, 08:21:15 »
Ti marrim ato per vaksin kunder korones :D

23
Forumi i Studentëve / Të rinjtë dhe tregu i punës
« ne: 23-09-2020, 14:15:24 »
E keqja me e madhe eshte, qe skane orjentime ne drejtimin qe kane zgjedhur. Une, per punen private qe e beje, shpeshe here i kerkoje te vine, tju tregoje punen qe e beje, dhe e di cme thone. Pse une do lidhe ate, une jam inxhinjer i informatikes, sdo lidhe kamera, mua me intereson programimi, a sdi te instaloje nje program. Me vjen keq, per kete orjentim, pa kurrefare drejtimi.Do dua qe te bien me kembe ne koke!

24
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 23-09-2020, 14:12:08 »
Te dyja bashke!

Kafe ose Caj?

25
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 22-09-2020, 15:30:48 »
Trump.

Pushime ose pune?

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 275