Profile of Gjumashi


Permbledhja

Gjumashi
Stafi
Send PM
Offline Offline
Posts:   3226 (0.481 per day)
Personal Text:   Thjeshte me Afer!
Vendndodhja:   Jam aty ku nderthuret e verteta dhe genjeshtra, besimi dhe zhenjimi, realiteti dhe endrra, jam ne boten time, te gjumit!
Data e regjistrimit:   18-05-2005, 22:27:33
Last Active:   08-04-2023, 15:14:47
  • zeriyt.com

Messages - Gjumashi

1
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 13-09-2022, 14:19:55 »
...Nje hap Para...

2
Tju jap nje kalimthi!

3
Kult / Game of Thrones - Finalja
« ne: 13-09-2022, 14:17:43 »
Tash kam filluar ta shikoje kete serial, por do shikojme sa do zgjasi!


P.S MAx, ske nevoje, e ke ne rrjet falas.

4
Pres te hapen shitoret, se ketu hapen shumica pas ores 9. lol,

5
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 23-06-2021, 08:14:28 »
Vetem fol ti, se3 ketu jemi!

6
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 07-06-2021, 13:38:10 »

Ore po kohen si e keni?
A erdhi behari? Se këtu shiu i dimrit na kalbi 😬


Kohen e kemi per te gjithe,
Djell,
Shi,
Ere.

7
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 05-06-2021, 13:03:08 »
... shume dhe asgje... pune gjithe andej dhe kohe per cdo gje.

8
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 05-06-2021, 13:01:00 »
...Ndue

9
... Mos kini frik, se kam marre dy vaksina :P dhe cdo dite nga nje doze Raki Shtepie! :D

10
Café Zerion ツ / Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
« ne: 05-06-2021, 12:57:23 »
Ketu jam... ju beje gati Tavolinat, ajdeni :D

11
plane per neser, pune, lexoje email dhe kalkuloje oferte

12
Café Zerion ツ / Alo,alo telefoni,zerin tim a e degjon?
« ne: 05-06-2021, 08:09:20 »
... kendej po ecen mire ... por te shikojm sa do zgjasi :D

13
... te gjitheve me rradhe lol

14
Une kam prej dites se djel, pas ores 19:30, qe skam lene asnje portal, pa i shkruajtur, perse nuk publikohet numri sa kane votuar? Ose kane frike mos dalin bllof si 2019, pasi nuk dine sa vota kane ne kuti?

15

Interesante, por nuk pashe ndonje gje qe te beji kaq buje. Une doja ate listen qe e dha Opinion tek Klan qe e kishte publikuar Lapsi


me dergo nje email ta dergoje une ty!

16
Bota Sot / Nga viti 2021 nuk do nderrohet me ora
« ne: 26-03-2021, 08:23:31 »
Cdo here kur vjen koha per te nderruar oren, e thone, kjo eshte hera e fundit! :D

17
Tema Aktuale / Koronavirus ne Shqiperi
« ne: 26-03-2021, 08:22:50 »
Ajo show dje, ishte dicka, qe duhet bere skeptike.

18
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 12-03-2021, 10:04:38 »
Ju pershendes juve...

19
Tema Aktuale / Koronavirus ne Shqiperi
« ne: 12-03-2021, 09:58:15 »
Me rendesi eshte qe Shqiperia po vaksinohet, pjesa tjeter eshte histori :D

20
Forumi i Krishterë / **Urime Festat e Krishtlindjes**
« ne: 25-12-2020, 14:04:00 »
Gezuar Krishlindjet dhe tja kaloni sa me mire keto dite Festash!

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 332