Profile of Grens(Wiliams)

Permbledhja

Grens(Wiliams)
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   2187 (0.396 per day)
Data e regjistrimit:   20-08-2007, 15:44:09
Last Active:   26-08-2022, 09:06:07

Messages - Grens(Wiliams)

1
Cfar karantine moj?...ka 2 muaj qe eshte pozitive :D

2
Paska qene cilesi e dobet ky krevati..2 jave rezistoj...u prish

3
Café Zerion ツ / Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
« ne: 11-10-2020, 22:54:57 »
Po shoh njeren...po vjen tek kjo tema :perqafim

4
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 03-06-2020, 19:15:44 »
disa I fshiu coronavirusi me duket :D

5
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 03-06-2020, 19:13:08 »
i hutuar dhe  I deshperuar..po me vazhdoj edhe pak kohe kjo gjendje do hidhem nga ballkoni..por  kam frike se do perfundoj tek  ballkoni I komshijes
. :D

6
PsiSoc / Mos u bëj si ata që të kanë lënduar
« ne: 03-06-2020, 19:07:08 »
😂😂😂
Mos u dorezo Grenz😁
Jo moj erlehte..nuk ka dorezim as kthim.. ;)

7
ma thyve... : :zemren :P

8
asnjehere :P

9
mos beni keshtu se  do ndryshoj mendim per ju.. :P

10
Café Zerion ツ / Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
« ne: 02-06-2020, 19:19:42 »
te  lutem me njofto nqs shiko mishelin :D

11
PsiSoc / Mos u bëj si ata që të kanë lënduar
« ne: 02-06-2020, 19:17:50 »
une ja thyej gjithe xhamat e shtepise asaj qe  ma thyen  zemren...njeres nuk po ja gjej dot shtepine :D

12
mesa po shoh I paska gri corona..te  gjithe..i perjetshem  qofte kujtimi tyre :D

13
Diskutime / Cili është vesi juaj më i keq?
« ne: 13-05-2020, 22:56:39 »
Dashuroj menjehere tak-fap sii thone fjales  :-[

14
Café Zerion ツ / Dergo nje mesazh anetarit siper...
« ne: 13-05-2020, 22:53:14 »
Ne kete moment I jane fikur dritat mishelit :D

15
Café Zerion ツ / Cfarë do të bëni nesër...?
« ne: 13-05-2020, 22:29:12 »
Shume pesimiste po me dukesh :P

16
Café Zerion ツ / Cfarë do të bëni nesër...?
« ne: 10-05-2020, 20:24:39 »
Neser, sërish rutinën e perditshme 🙄
futi ndonje gje  te vecante.. ;).qe ta thyesh rutinen :D

17
Café Zerion ツ / Cfare shikoni nga dritarja juaj ?
« ne: 10-05-2020, 20:21:59 »
Vetem njerez me maska.. :S

18
:perqafim
do marresh nje derr corona virusi moj erlehte..kujdes xhan hmmmmm:

19
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 10-05-2020, 20:16:54 »
Shpresoj sa me shpejt te kthehet ne normalitet.
kush moo? :S

21
Tema Aktuale / Shqiperia (dhe bota) ne karantine
« ne: 25-04-2020, 21:51:28 »
Ore cfar ju ka  gjetur.se une tani sa kam ardhur nga malet hmmmmm:

22
paska harruar masken mishel.. :D

23
Ndjenja / A duhet bërë seks në kohën e koronavirusit?
« ne: 04-04-2020, 17:04:32 »
Nëse flitet për çifte pse jo!
Besoj nuk janë betuar kot: deri sa vdekja të na ndajë 😁
Tej shakasë, është sqaruar mjaft mirë më poshtë. Duhet bërë me sekuencë.
ciftet me asnje menyre..me komshijen edhe mundet

24
Vetem me maske

25
Ndjenja / Pse masturbimi të mbron nga koronavirusi
« ne: 01-04-2020, 21:49:43 »
ec aty

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 420