Profile of Hamit Gashi

×

Permbledhja

Hamit Gashi Zërist

Stats for Hamit Gashi
Posts:   28 (0.008 per day)
Data e regjistrimit:   22-01-2012, 22:15:49
Last Active:   10-08-2013, 22:22:29
Age:  
Offline Offline

Messages - Hamit Gashi

1
Portalet Shqiptare / Iker Casillas Blog!
« ne: 05-08-2013, 01:10:30 »
Pershendetje Antar

www.ikercasillas-news.blogspot.com është nje webfaqe qe e kam hapur tash von. Faqja ka t'boj rreth Iker Casillas, Lajme rreth tij, pasi qe e kam edhe nje fanpage te tij me mbi 4mij fansa te huaj, vendosa ta hap dhe ndoshta m'sjell ndonje fitim me shum diqka

- Kritikat, sygjerimet i mirpres

Nuk osht website e rangut te lart, por ne baz te mundsive te mija..


Faleminderit.!

2
Portalet Shqiptare / Make Money Online!
« ne: 25-07-2013, 17:34:01 »
Jo, e kam cekur edhe atu ma lart i kam marr nga disa webfaqe te huaja mirpo i kam shtu do rreshta edhe une ne disa postime

Faleminderit

3
pershendetje

nese deshiron me www.ways4money.blogspot.com vendose Titull: Make Money Online

dhe pastaj e vendosi edhe une, tregom

kalo mire

4
Portalet Shqiptare / Make Money Online!
« ne: 21-07-2013, 14:00:06 »
Pershendetje

Po e prezantoj tek ju webfaqen time me te re: http://ways4money.blogspot.com/

Webfaqja ka te bej me temen se si te bejm para ne Internet, online. Postimet nuk jan te te gjitha te shkruara nga une por i kam marr nga disa webfaqe te huaja por i kam shtuar edhe disa rreshta nga pervoja ime e vogel qe e kam ne lidhje me kete pun

Ju ftoj ta vizitoni dhe te komentoni me posht nese ju pelqen apo ju.

gjithashtu nese keni ndonje krititk, sygjerim eetjj, e mirepres.

kaloni mire

5
Portalet Shqiptare / Learn SEO Free.!
« ne: 02-06-2013, 21:20:29 »
 Kam hapur tash se fundi ne gjuhen angleze nje webfaqe ne lidhje me SEO, ku aty mun d te mesoni me shum gjera rreth SEO-s, edhe pse eshte ne gjuhen angleze shpresoj te ju hyj ne pun.

webfaqja: http://seo-tutts.blogspot.com/

- Postet nuk jan te shkruara nga une, jan te marra (huazuara) nga nje webfaqe e huaj.

kaloni mire

6
Albwebmaster / AdsenseAccount, Disabled, po Cheku.!
« ne: 30-04-2013, 11:15:24 »
Pershendetje antar

Sod hyra ne account ne googleads dhe e pash qe accounti ne Googleads me ishte berë disabled.

Mirpo cheku me eshte nisur me daten 25prill, tash a vjen qeku a nuk vjen qka bohet me ta a mundeni mem tregu.!!!???

7
Albwebmaster / Pyetje rreth Google ads
« ne: 22-04-2013, 15:59:21 »
Mesa e di une po Lejohet...:

8
Portalet Shqiptare / Mbyllet perfundimisht webmaster.al
« ne: 20-04-2013, 12:32:44 »
- Ka qen nje forum ne te cilin i morras Hapat e par drejt botes se fitimit online ne internet, shum forum i mire ka qen dhe kur e pash at njoftim shum u merzita me te vertet

Webmaster.al #1

9
Portalet Shqiptare / http://lajmesporti-24.blogspot.com/
« ne: 09-04-2013, 11:31:33 »
http://lajmesporti-24.blogspot.com/

Lajmet e fundit nga Sporti, ju kisha lut nga nje vizit

tash von e e kam hapur dhe po mundohem te sjelli sa me shum vizitor.

Kaloni mire

10
Portalet Shqiptare / www.HipHopShqip-al.blogspot.com
« ne: 16-03-2013, 13:58:29 »
Pershendetje antar

Para disa ditesh kam hap nje website .blogspot ne lidhje me lajme nga Zhanri hiphop

Edhe GoogleADS, me ka pranu dhe mir po me ecen

Pres nga 1viizit nga ju.

kaloni mire

http://hiphopshqip-al.blogspot.com/

11
Marketing Online / Kerkoj nje Liber [URGJENT].
« ne: 17-10-2012, 21:36:51 »
Pershendetje te gjithve

ndoshta kete tem e hapa ne vend te Gabuar mirpo e kam urgjent deshiroj qe ndokush nga ju te ma gjej

Librin Elektronika per Shkoll te Mesme Drejtimi Teknik i Informatikes Klasa e 11-t e Autores Edita Tahiri, ndonje Link ku ta shikoj ose shkarkoj etj.. me duhet shum

Pres Pergjigje Kaloni Mire....

12
Si te fitosh para online / adsense per fillestare
« ne: 29-09-2012, 18:02:04 »
duhet ta kesh webfaqen ne gjuhen angleze.

13
Po me pelqen Arkitektura dhe ne Fakultet do te Studioj Arkitekturen.

14
Bashkepunime | Partneritete / Partneritet me VeqSport
« ne: 31-05-2012, 22:01:57 »
Nese deshiron dikush Partneritet me Uebfaqen time: www.veqsport.blogspot.com Ateher te tregoj ketu ose ne PM.

15
Sporte Ekstreme / Chelsea para Cityt në garë për Ibran
« ne: 28-05-2012, 15:15:05 »
Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, raportohet se është duke u përgatitur t’i shesë Zlatan Ibrahimovic dhe Robinhon gjatë verës.


Corriere dello Sport bën të ditur se Berlusconi do t’i sakrifikojë të dy sulmuesit me qëllim që ta mbajë mbrojtësin Thiago Silva dhe po ashtu të krijojë fonde për një program rindërtues të Milanit këtë verë.

Edhe pse Manchester City ka shprehur interesim për Ibran, Chelsea tashmë shihet si favorit për suedezin. Ibra do të arrinte në Stamford Bridge si zëvendësim i drejtpërdrejtë për Didier Drogban.
Sidoqoftë edhe Cityt mbetet në garë, në veçantë nëse përshin Carlos Tevez në ofertë.

16
Portalet Shqiptare / Lajme Sporti
« ne: 28-05-2012, 15:03:24 »
Po e prezantoj ketu ne forumin tuaj Uebfaqen time me te re www.VeqSport.blogspot.com

Faqja esht hap qe ni koh jo shum te gjat mirpo nuk kisha Koh te merrem me te por tash Fillova me te Perseri

ne uebfaqen time mund te gjeni Lajmet me te Reja nga Sporti Vendor dhe ai Nderkombetar.

Ju Ftoj ta Vizitoni dhe ta Jepni nje Koment. Ju Faleminderit

Kaloni mirwww.Veqsport.blogspot.com

17
Albwebmaster / Cilen faqe ma Sygjeroni ???
« ne: 23-05-2012, 14:27:54 »
Faleminderit Erlehta se gjeta disa Uebfaqe ;)

18
Albwebmaster / Cilen faqe ma Sygjeroni ???
« ne: 22-05-2012, 11:25:18 »
Prsh. Antar te ZERIYT

Deshta te me tregoni ndonje Faqe e cilla Pagun mir per Klikim dhe pagun Vertet (Sigurt) kam Provuar kto te Kosoves: 1Click dhe KosoftADS mirpo kot kam Provuar edhe Clicksor mirpo shum pak po Pagujke dhe Perveq GoogleADS cilen Faqe ma sygjeroni Ju te nderuar Antar te Wm.Al

Perveq GoogleADS dhe atyre qe i permenda me Lart ndonje Faqe tjeter ju kisha lut te ma sygjeroni.

Ju Faleminderit

19
Portalet Shqiptare / Parashikime Bastesh
« ne: 21-05-2012, 22:33:01 »
Faleminderit per Propozime edhe un me qef e kisha Hap nje domain mirpo tani kom fillu me u merr me Uebfaqe dhe ende nuk po kam $ ne ndonje Bank.;)

20
Albwebmaster / ShqipAD ?
« ne: 21-05-2012, 22:08:32 »
Pershendetje desha te bej nje Pytje rreth ShqipAD.

1.  A Pagun met Vertet dmth a esht scam apo jo ?
2. Sa paguan per nje Klikim ?

21
Sporte Ekstreme / Kagawa Kushton 20 milion euro
« ne: 21-05-2012, 21:52:58 »

Shefi ekzekutiv i Borussia Dortmundit, Hans-Joachim Watzke, e ka bërë të qartë se Shinji Kagawa nuk do të largohet për pak para nga kampioni i Gjermanisë.
 

Mesfushori japonez dëshiron të largohet nga Dormundi këtë verë dhe planifikon të transferohet në Ligën Premier, ndërsa Manchester Unitedi udhëheq garën për transferimin e tij.


Lexo Lajmin E Plot: http://veqsport.blogspot.com/2012/05/kagawa-kushton-20-milione-euro.html

22
Portalet Shqiptare / Parashikime Bastesh
« ne: 21-05-2012, 21:46:51 »
Pershendetje Antar te ZeriYT

Po e Prezantoj ketu Uebfaqen Time me te Re e cila ka te Bej me Parashikime Bastesh te Ndeshjeve te Futbollit.

Faqja esht: www.Baste-Al.weebly.com

Parashikimet qe dalin ne Ket Uebsite jan me nje Siguri Kogja te Lart Uebfaqja esht ne Gjuhen Angleze per Momentin. Ju Ftoj ta Vizitoni dhe te jepni Nje Mendim te Juajin.

Faleminderit Kaloni Mire.

23
Albwebmaster / Ni Kerkes !
« ne: 29-01-2012, 12:57:22 »
e pash bro qe ma dergove ftesen dhe u regjistrova mbremë mirpo asgje :S

pe pres Aktivizmimin por ende asgje

24
Albwebmaster / Ni Kerkes !
« ne: 28-01-2012, 09:49:48 »
ok bro dergoma ftesen ;)

25
Albwebmaster / Ni Kerkes !
« ne: 27-01-2012, 21:49:40 »
nuk ma Aktivizojn accountin:S

me Moderatoret nuk po mundem te kontaktoj :S nese mundesh mem ndihmu bro ta di per Nder shum ;)

Faqe: [1] 2