Profile of Hasi601

×

Permbledhja

Hasi601 Zërist

Stats for Hasi601
Posts:   1 (0.000 per day)
Data e regjistrimit:   12-03-2012, 11:06:23
Last Active:   30-03-2012, 22:47:53
Age:  
Offline Offline

Messages - Hasi601

1
O Idriz Maloku (gjenio) valla po shifet qe po din sen ti more pis magjupi, pa fije te kultures koke.
Veq mos te takofsha ty kurr, se e di fort mir se kush je ti more shpijun, po mendon se mundesh me u mshef ne Malmö te sudis a...
Mos me nervozo ma shum se edhe adresen ta qes ktu qe me dit krejt cili je.

Pa mar parasysh se ksi njerz gjithmon mendojn se jan te sigurt.

Maxhun allahile nime mendon ti qe profesorat na kan msu me ba ket gje te till ne ate koh a? Po shifet se qa po din ti...
Maxhun a ke qen ti aty apo vetem pralla po tregon? Se edhe une kam qen aty, ne klasen paralele

Disa prej arsimtarve qe i kemi pas kan qen vetem disa vjet ma te vjeter se na, dhe ende shkollen pa e kry.

Mos harro se ata qe shpijonun per Shaipin dhe e futen ne burg -89, kan qen bash arsimtar, koleg te shaipit, kshtu qe sa per mendimin tim, ka te drejt te thot qfare te doje.

Me sa e pash ky nuk foli keq per arsimtaret, po vetem i tregoj disa prej reagimeve te tyre. Sdo thot diqka e keqe.
Maxhun turp duhesh me pas ti qe komenton pa i dit faktet.

Pa marr parasysh me shkoll a pa shkoll shqiptaret kan qef me i ul njeri tjeterin, nese i huji se bon ket ateher e pa mundur pa dal ni shqiptar qe ka inati e pa mundur asht.
.

keq shum keq

Faqe: [1]