Profile of Katilja

×

Permbledhja

Katilja Zërist

Stats for Katilja
Posts:   71 (0.011 per day)
Personal Text:   Verdana
Data e regjistrimit:   14-07-2004, 14:54:44
Last Active:   19-04-2005, 17:19:28
Age:  
Offline Offline

Messages - Katilja

1
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 04-03-2005, 20:58:17 »
Ice storm, lene ma, nga te gjitha anet jemi cope cope lol, si i thone, merre me lang se mishi u hang.

Sa per diten e veres, se di,u be feste kombetare ajo? pffffff sa inat, qytetet e tjere sdine ti bajn ballokumet......... . po me ne do kruhen :P


2
Letrarët e rinj / : Dua edhe une nje nene!
« ne: 04-03-2005, 20:36:10 »
Indriti, une ta kam thene edhe me pare, dhe po ta them edhe ketu ne shesh te burrave;) Je Talent, duhet ti botosh poezite e tua.

3
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 04-03-2005, 10:50:48 »
Hey patriote, ckemi, si jeni gdhir sot?


Uroj te jeni mire te gjithe, une jam gdhire per se prapthi sot, si me dhimbje koke lol. ene jam sot gjithe nerva, ishallah s'me bie njeri me qafe se do e ngordh me dru, :P

ika iher, shnet e pare

4
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 27-02-2005, 12:01:23 »
Berni do na dergoje nej ballakume kur te shkoje ne elbasan se na ka vajt mendja keq apo jo berni? :P

Mua me ka vajt mendja per fara lule dielli, nga ato qe shiteshin nga harixhinjte (gjysma filxhanit ishte me qiri te shkrire)

5
Urime per temen, mua me ka ndodhur personalisht (dikush me ka dashur, dhe dike tjeter kam dashur, por s'kam perfunduar me asnje). Ndjehesh e percare ne vetvete, s'eshte aspak e shendetshme. Me nje fjale, uroj qe mos i ndodhi askujt. Kalofshi mire

6
Ndjenja / : Si putheni ne baze te shenjave zodiakale
« ne: 27-02-2005, 11:31:50 »
Une per vete jam Akrepi, dhe ai pershkrimi me lart s'eshte i sakte, per mua te pakten. Por nga shenjat me lart do zgjidhja Binjaket :puth

7
Tema Interesante / : Ciles grupmoshe i perkisni ?
« ne: 27-02-2005, 11:25:19 »
Une jam tek 20-24.

Hajt paci jete te gjate te gjithe:)

8
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 22-02-2005, 16:55:13 »
Pikes i re Ada_el, ne keteja u shkundem nga ditlindjet pupupuu, a thua se te gjithe kan lindur ne dimer  :P Nejse, kalofshi bukur se ato dhimbja e kokes berni ishte shenje per gripin qe me ka zene, prandaj me rrini larg se pastaj me ankoheni qe ua ngjita une :puth (ja kshu s'ngjitet:)

9
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 21-02-2005, 10:55:14 »
Hey elbasanllinj e elbasanllije, uroj te keni kaluar weekend te bukur...........:) Ketu eshte nje kohe e felliqur, as shi as bore spo bie, shume depressing. Kur do vije kjo vera more amani se na mbyti i ftohti.
Berni mora vesh qe ke ditlindjen cuno?
Te uroj te rrosh sa te duash, shendet ene pare:P

10
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 17-02-2005, 00:02:39 »
Berniiiiiiiiiii do te te ngordh une ty  :P Me Enen dola njehere. Ace gjoja s'dinte se nga e kishte gjetur adresen time lol. Ishte shume suprized;)

11
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 16-02-2005, 17:16:43 »
ACE sa te gjate e bere ate urimin o djal, sic duket s'ke pas gje tjeter me bere per shen valentin lol;)))) (s'ishte me kunje jo;)))

Berni kujt tjeter ia ke dhene adresen time mi lal? lol :P

12
Lojra / : Teste.
« ne: 04-02-2005, 13:43:13 »
1. B
2. B
3. B
4. A
5. B
6. A
7. A
8. A
9. A
10.A
11.A

SEVI, he iher shihe si dal une?

13
E Bukura / : cfare mendoni se i ben femrat dhe djemte sexy
« ne: 04-02-2005, 13:24:23 »
Syte
Buzet
Menyra si rrine ulur ne karrige, si flene (pa te gerhitura)  gjum:, delikatesa ne te ngrene etc.


Ok kaq se u lodha :pafshim

14
Ndjenja / : A e vret largesia dashurine?
« ne: 04-02-2005, 13:15:58 »
Kot si thone, "Larg syrit, Larg zemres" mendoj qe kjo thenie i implikon shumicen e cifteve.

15
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 04-02-2005, 13:10:41 »
Goxha qeka bere kjo tema jone, po behet shume kohe qe sjam fut. edhe une degjova qe kishte rene bore ne elbasan sic duket s'eshte e vertete. Ne u thame ketu ne usa, na ngriu b**** lol. nejse, pershendetje Berni, flmd qe me kujton:)

16
Albanian Forums / : Forumi i shqiptareve te Amerikes.
« ne: 04-02-2005, 13:03:44 »
AD, mos ke blere makinen para se te marresh patenten goce??? lol, cncncn ve edhe syze dielli ne mes te vranesires lol. Nejse kam kohe pa u fut  ketu, thashe te flas ene une njehere se u lodhen keto forumistet duke te pare vetem ty ktu :lalala. Ka te drejte ai miku me lart, flet icik si shume sic duket s'te mbaron karburanti ty,lol. Ika se kam dy provime sot, bye bye

17
Deleted je ne Mich perkohesisht eeeeeee, prandaj me duket qyteti mua si bosh lol.
Une jetoj ne Chicago, IL, USA

18
Letersia Shqiptare / : Poezi dashurie
« ne: 26-12-2004, 17:14:15 »
KUR DASHURON në CHAT!!!…

Kur dashuron bëhesh i mirë
Të duket vehtja tepër fisnik…
në bregun tjetër, një shpirt i lirë
natës me gjumë seç i thotë: ik!

Kjo ndjenjë e lashtë kur të pushton
Harron gjithshka e bëhesh trim
Rrëxohesh, ngrihesh, e prap vrapon
Zemrës i hap plagë pa shërim…

I ziu unë, ç'më gjeti vallë
A mos kam rënë në dashuri?!…
Natën kafshoj e vij vërdallë
Të hyj në chat, të vij tek ti…

Ku je? Ku je? Bëhu e gjallë!
Dhe mjaft u fshehe ti prapa fjalëve
Mbi sup peshon i rëndi mallë
Kemi në mes, kohë oqeanesh

.U lodha keq të shoh një ëndërr
Por gjumi s'vjen si për inatë
Kur dashuron bëhesh i ëmbël
Ndërsa unë qaj me lot në chat.

Na ndanë, na ndanë krejt pa u njohur
Ndonse e ndjej gjithmonë të desha
Më bëj pak vend, vij për t'u ngrohur
Futmë të lutem në chat… në tesha.


Mbamë ashtu pranë me nick-un tënd
Më thuaj foshnje, e çfarë të duash.
Në gjoksin tënd më bëj pak vënd
Se s'të lë dot, kaq gjatë vuash…

Ua sa embël ëndrra në chat!..
Isha pranë teje, me buzën e njomur
Më puthje ngrohtë siç puthin gratë
Që dashurinë kurr s'e kanë njohur!

Le të mbesë chati – mbretëri e jonë
Bëjmë si të çmendur të dy në chat.
Se ç'thonë të tjerët s'më bëhet vonë
Jemi në ëndërr dhe s'bëjmë mëkat

Eshte shkruar nga zoti AGIM DOCI.


19
Berni ka ndonje website per t'i pare foton?

20
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 26-12-2004, 15:44:26 »
Miremengjes patriota, une rralle futem ne forum po kur futem dua te shkruaj tek gjithe temat lol, thashe te shoh iher ca bahet ktu. Berni do ikesh per Vit te ri ne Elbasan ore? do shkoje ndonje tjeter nga chati? Une s'vij dot xhanem  po besoj se bukur do kaloni nqs mblidheni atje. Kalofshi bukur

21
Lojra / : A e gjeni dot?
« ne: 28-11-2004, 15:21:51 »
lol AD, gruaja 50 vjecare ka Spacemaker, aparat qe ndihmon per rrahjen e zemres, lol. ciao

22
Albanian Forums / : Forumi i shqiptareve te Amerikes.
« ne: 28-11-2004, 15:20:09 »
AD ke nevoje per ndihme goce per te ta gjetur?  :P  Edhe ne Chicago kishim nja dy a tre alb parties per festat dhe me sa di une ne te gjitha kishte dash te plaste sherri, s'na gjendet karari ne shqipove hic. AD te kishe ardh goce do kishim ba qejf (jo se s'bem pa qene ti jo, lol) po kaloi bukur shume.
ps. ke nej lajm per greven? me duket se duhet te shkojme te henen ne klasen e pare. anyways, flasim ne tel. ciao

23
Teologjia / : Nje leter e nje nene per djalin e saj....
« ne: 13-10-2004, 20:01:49 »
Shef kur e lexova letren mu mblidh nje lemsh ne gurmaz, as qaja dot as flisja dot. Vetem nje pyetje kisha une, kjo ka ndodhur ne familje shqiptare? (megjithese pak rendesi ka nese eshte shqip apo jo). Arta, ju uroj shendet dhe flmd qe e ndave ate info me ne. Kalofshi mire te gjithe!

24
Ndjenja / : sekretet e dashurise
« ne: 27-09-2004, 20:01:08 »
Shijoje Diavolakis shijoje dashurine, se ketej nga ne paska frike te vije, lol.

25
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 27-09-2004, 02:24:19 »
Jo mo berni se besoj se merr njeri per keq, secili qytet ka kulturen e vet, ne thjesht na duket Elbasani me i mire se te tjeret....
Po ama repertorin e muzikes dhe kuzhinen qe ka Elbasani , s'ia kalon qytet tjeter :)

Faqe: [1] 2