Profile of Mbret....

×

Permbledhja

Mbret.... Zërist

Stats for Mbret....
Posts:   71 (0.014 per day)
Personal Text:   jam
Vendndodhja:   "<St.Gallen>"
Data e regjistrimit:   25-04-2007, 15:45:32
Last Active:   31-05-2009, 10:25:45
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - Mbret....

1
Lojra / Pasuro fjalorin dhe argëtohu!
« ne: 15-04-2009, 23:23:33 »
Tenis.

2
Lojra / Jep - merr - ngjit - prit!
« ne: 15-04-2009, 23:22:16 »
Anagram

4
Café Zerion ツ / Kush do të jetë postuesi mbas teje...
« ne: 15-04-2009, 23:16:16 »
te kam gjanem mos ja thuaj kujt :-[

5
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 15-04-2009, 23:14:24 »
psssssttt jam per vete. ;)

nga je?? Kengaime

6
Café Zerion ツ / PO ose JO?
« ne: 15-04-2009, 23:12:30 »
po me pelqejn ;)

je ne burg,apo paraburgim?? :D

7
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 15-04-2009, 23:10:45 »
po

por ti??

8
Café Zerion ツ / Kush do të jetë postuesi mbas teje...
« ne: 15-04-2009, 23:09:57 »
nuk ma prish ti mu  :P

eja prap.

9
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 15-04-2009, 23:08:43 »
po e pava vete :D

po ti??

10
Café Zerion ツ / PO ose JO?
« ne: 15-04-2009, 23:05:45 »
po, ne femra te mira :D
 
del hiq??

11
Café Zerion ツ / Kush do të jetë postuesi mbas teje...
« ne: 15-04-2009, 23:01:30 »
hajde edhe nje her kengaime..

12
Tema Interesante / Pyetje-Përgjigje
« ne: 15-04-2009, 22:58:48 »
jam kureshtar te njof tyy.. :P

si ju shkoj sod???

13
Mashtruse..!!!!!! per Lolen
ky asht krenar per veten heeh

shka kini mar ju dyy shka jeni qart...?? :O :O

14
Café Zerion ツ / Për ke ju ka marrë malli?
« ne: 15-04-2009, 12:43:15 »
per gazin hehe ;)

15
Café Zerion ツ / Sofra e Gjakoves
« ne: 15-04-2009, 12:42:03 »
shihe shihe keta a nuk po mundi me fol bashk ne banes pa fol ne forum njani me tjetrin shpija juj a hahaha

kalofshi mir.....

16
Ndjenja / Dashuria është Mekat apo Bekim?
« ne: 22-08-2008, 03:55:01 »
mekat per at qe nuk din te dashurojn....

bekim per at qe din te dashurojn...

17
nuk e di no coment..
 nuk e kam provu njerin as tjetren LOL

18
zemrushe.. ;)

20
Lojra / Pasuro fjalorin dhe argëtohu!
« ne: 16-08-2008, 22:16:53 »
Rekord

21
Café Zerion ツ / A tradheton anëtari i mësipërm?
« ne: 22-05-2008, 14:51:20 »
si ti.

22
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 22-05-2008, 14:50:02 »
tu thaft goja eeee Gjylshahee haha LOL LOL

23
edhe jam...
 10 prap

24
Café Zerion ツ / Si quhet antari sipër jush !!!
« ne: 22-05-2008, 14:47:01 »
po gjej naj emër tjetër mo xhemal
po gjej dhe ti nje emer tjeter oj Gjylshahe.. LOL LOL

25
Lojra / Jep - merr - ngjit - prit!
« ne: 22-05-2008, 14:42:23 »
logjik.

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 10