Profile of Kmjeksore

×

Permbledhja

Kmjeksore Zërist

Stats for Kmjeksore
Posts:   10 (0.003 per day)
Data e regjistrimit:   21-05-2012, 17:56:28
Last Active:   21-06-2013, 21:24:15
Age:  
Offline Offline

Messages - Kmjeksore

1
AlbDEVs / A mund te me ndihmoni ?
« ne: 24-11-2012, 14:46:36 »
Pershendetje

www.keshillamjeksore.com portal i cili ne total eshte kriju ne baza humaniteti, pra nga hostimi, domeni, e shkrimet qe behen, kam nevoj per nje dizajn te mire a kish mund kush nga ju qe te ma ben, coft ne wordpress apo joomla, faliminderit parapraktisht.

2
Portalet Shqiptare / Portal Mjekësorë
« ne: 13-07-2012, 08:47:46 »
Pershendetje, nuk eshte portal por Forum, gjithsesi me pelqen ideja dhe nisma qe keni mare, mundohuni te vendosni nje logo.

Suksese

Faliminderit Mand1. ishte portal por e ktyem ne forum pas disa kerkesave, do mundohemi qe ti vendosim edhe logon.

3
Portalet Shqiptare / Portal Mjekësorë
« ne: 12-07-2012, 23:37:06 »
www.keshillamjeksore.com me knaqesi i marr analizat e kritikeve

4
Wordpress Forum / Di kush per kete gje ?
« ne: 01-06-2012, 22:42:51 »
Me duhet nje plugin ku me mundeson me postu apo postimit me i shoqeru edhe ndonje file te formatit pdf, doc, apo ppt, mund te me ndihmoni.

5
Wordpress Forum / Di kush per kete gje ?
« ne: 30-05-2012, 23:32:15 »
Fatmiresisht wordpressi ta mundeson vete kete mundesi pa pasur nevoje te instalosh shtojca shtese  ;)
Hyr ke paneli i wordpress-it si admin dhe pasi te hysh jepi kesaj URL poshte copy/paste:
http://keshillamjeksore.com/wp-admin/options-general.php

Ke Membership  pra ke kutiza qe thote: Anyone can register beje check pra enable dhe ne fund ruaj ndryshimet. Kaq  :D
Faliminderit

6
Wordpress Forum / Di kush per kete gje ?
« ne: 30-05-2012, 19:11:32 »
Kerkova shume po nuk arrita dote te gjej, a mund kush te me gjej ndonje plugin apo shtojc qe vizitorve te ju mundeson qe te regjistrohen ne faqen time te cilen e kam me wordpress, shpresoj qe isha i kjarte, faliminderit per ndihmen .

7
Portalet Shqiptare / Portal Mjekësorë
« ne: 26-05-2012, 11:32:24 »
me pelqeu shume faqja...do ti hyje shume ne pune atyre qe jane ne shkolle...suksese

Faliminderit, mendoj qe faqja nuk ju hyn ne pune vetem atyre qe jane ne shkoll por dhe atyre qe kane nevoj per keshilla mjeksore, te din me shume per hallet qe kane.

8
Portalet Shqiptare / Portal Mjekësorë
« ne: 25-05-2012, 14:46:50 »
Para se te prezantoj e te kerkoj opinionin tuaj per kete portal, dua te i falemenderoj spozoret tane ata qe na mundesuan nje gje te tille, hosti nga u sigurua nga CW-Network, ndersa domeni nga dot.al , i falemenderoj perzemersisht.

Radha e prezantimit te Portalit, nga ju du  te di e te marr keshillat rreth portalit se qka duhet shtu ne pamje te faqes e qka duhet te hek, e nese keni koh dhe nje pershkrim per donatorat tane.

Portali eshte: www.keshillamjeksore.com lexim te kendshem

Sinqerisht Bordi Drejtues.

9
Domene | Domain Names / Me duhet ndihma juaj
« ne: 25-05-2012, 14:42:23 »
Mund te fshihet tema problemi u zgjidhe.

10
Domene | Domain Names / Me duhet ndihma juaj
« ne: 21-05-2012, 18:02:33 »
Ju kerkoj falje nese hapa ne vend te gabuar kete tem, shpresoj qe te me dal ne ndihm dikush. Pershendetje

Jemi nje grup studentesh te Mjeksise qe po tentojm e synojm qe te dalim me nje portal mjeksore pas disa muajsh veprimi ne nje blog free ja dhe blogu http://kshillamjeksore.blogspot.com/ . Gjithqka eshte humanitare, artikujt shkruhen nga persona humanitar, para disa ditesh gjetem nje donator qe na ofroj nje host dhe mirembajtje te faqes por neve po na duhet nje domen. Pra deshta te di mos ju mund te na ndihmoni me nje domen, do na ndihmonit shume.

Shpresoj qe te gjejm ndonje spozor per kete gje.

Faqe: [1]