Show Posts - 12:51

×

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - 12:51

Faqe: 1 ... 1104 1105 1106 1107 1108 [1109]
22161
Lajmet e Fundit / Ushtarët izraelit kërcejne me TIK TOK
« ne: 06-07-2010, 23:50:01 »
Ushtarët izraelit kërcejne me TIK TOK
      


Gjashtë ushtarë izraelitë janë regjistruar nga nje celular ndëkohë që kanë qenë duke kërcyer në Bregun Perëndimor në Izrael.
Video tregon trupat ushtarake duke kërcyer nën ritmet e një muzike të njohur kënduar nga kengëtarja Kesha me titull Tik Tok.
Pasi u botua nje herë, ajo u hoq nga transmetimi ne Youtube, por u shfaq përsëri.
Sipas njoftimeve [...]
         

http://laj.me/7050
      

22162
Pasuria e deputeteve te Partise Socialiste
      


Deputetet e rinj ne Partine Socialiste, i konkurrojne fuqishem ata te vjeter per nga pasuria qe kane. Ne deklaraten e pare te pasurise te dorezuar si zyrtare tashme ne Inspektoriatin e Larte te Deklarimit dhe Kontrollit te … (c) Albeu lajme
         

http://laj.me/7035
      

22163
Lajmet e Fundit / Pasuria e politikaneve shqiptar
« ne: 06-07-2010, 21:50:02 »
Pasuria e politikaneve shqiptar
      


Nëse viti 2009 për kryeministrin Sali Berisha ka qenë pakësim të ardhurash, për dy fëmijët e tij, Shkëlzenin dhe Argitën, ka ndodhur e kundërta. Çiftit Sali dhe Liri Berisha, sipas të dhënave të plotësuara nga vetë ata në deklaratën e pasurive, i janë pakësuar pothuajse të gjitha llogaritë bankare rrjedhëse. (c) Albeu lajme
         

http://laj.me/7036
      

22164
Vitet e ndryshimeve në Shqipëri në sytë e gjermanes Adelheid Feilcke-Tiemann
      


Si e kujton ajo Shqipërinë e atyre viteve, para dhe pas hapjes së ambasadave? Si e priti Gjermania ardhjen e refugjatëve? (c) DW Shqip
         

http://laj.me/7019
      

22165
Parlamenti Evropian do të diskutojë për Kosovën e Shqipërinë
      


Në Parlamentin Evropian zhvillohet nesër një debat midis deputetëve dhe përfaqësueses së lartë të BE-së Catherine Ashton për Kosovën dhe Shqipërinë. Për të dy vendet do të votohet më 8 korrik nga një rezolutë. (c) DW Shqip
         

http://laj.me/7020
      

22166
Shkodër, sezoni turistik me shumë probleme
      


Shkodra , një qark me resurse turistike të shumta, ujore , malore, e turizëm kulturor , parqet probleme të shumta në lidhje me funksionimin normal të sezonit turistik.

 Në një takim të zhvilluar në prefekturën e qarkut të Shkodrës, drejtues të institucioneve të ndryshme dhe të njësive të qeverisjes vendore në territorin e të cilave [...]
         

http://laj.me/6999
      

22167
Rompei viziton Kosovën: Sundimi i ligjit, prioriteti ynë
      


“Sundimi i ligjit është një nga vlerat e përcaktuara të Bashkimit Evropian dhe një nga prioritetet tona më të rëndësishme këtu në Kosovë”, tha sot në Prishtinë presidenti i Bashkimit Evropian, Herman von Rompei. Pas takimeve që zhvilloi me udhëheqësit më të lartë të Kosovës dhe ata të misionit të BE-së, presidenti Rompei tha se [...]
         

http://laj.me/7000
      

22168
Maradona dhe futbollistët refuzojnë takimin me Presidenten e Argjentinës
      


Diego Armando Maradona dhe anëtarët e tjerë të kombëtares së Argjentinës kanë refuzuar ftesën për pritje solemne tek (c) Lajmifundit.com
         

http://laj.me/6988
      

22169
Oktapodi zgjedh fitoren e Spanjës, gaboi me Gjermaninë në Euro 2008
      


Oktopodi Paul sot ka zgjedhur kutinë me flamurin spanjoll dhe në këtë mënyrë ka dhënë parashikimin e tij për renditjen e kësaj kombëtareje në (c) Lajmifundit.com
         

http://laj.me/6989
      

Faqe: 1 ... 1104 1105 1106 1107 1108 [1109]