Profile of Lefter

Permbledhja

Lefter
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   12236 (1.856 per day)
Vendndodhja:   Ne vend te ngjarjes
Data e regjistrimit:   06-09-2004, 22:26:52
Last Active:   29-01-2014, 13:42:11

Messages - Lefter

2
Café Zerion ツ / Cfare tipi jeni?
« ne: 29-01-2014, 13:32:09 »
Jam tip me shume pretendime  :D

4
E martoj,se dua nje grua si kjo  :D :D :D

5
Give me or kill me  :D

7
Lises vende vende  :D :D :D

8
I love you too.... :D :D :D

10
Ndjenja / Cila eshte mosha ideale per t'u martuar ?
« ne: 15-01-2014, 11:39:34 »
Them andej nga 80-ta, se  gjynah me heret te marresh veten ne qafe  :D :D :D

11
Café Zerion ツ / PO ose JO?
« ne: 15-01-2014, 11:36:50 »
Po    :D :DDo me qerrase nje dreke ti? :D

12
Café Zerion ツ / PO ose JO?
« ne: 10-01-2014, 16:59:22 »
Poooo  :P


Festove nderrimin e  motmoteve? :P

13
Café Zerion ツ / Deshira e momentit
« ne: 10-01-2014, 16:50:57 »
He mo na i trego ku rdi ndoshta  te ti plotesojme.... :D :D :D

14
Ndjenja / Cfare duan meshkujt ne shtrat???
« ne: 28-12-2013, 15:34:34 »
Duan  nje femer,edhe po te jet me nje sy sprish pune  :D :D :D

15
Ndjenja / Le te flasim per seksin dhe te mirat e tij
« ne: 28-12-2013, 15:32:47 »
E vanon dhe pleqerine  :D :D :D

16
Ndjenja / A dine femrat shqiptare te bejne seks?
« ne: 28-12-2013, 15:31:15 »
Edhe ate e bej... :D :D :D

17
Ndjenja / A dine femrat shqiptare te bejne seks?
« ne: 28-12-2013, 15:03:32 »
Ka bo vaki ..qe i kemi msu ne kta..kshu qe te rrin urt... :D


Une jam i ,,trashe,, e nuk mesohem dot kollaj,kur do e  bejme nje kontroll se cfare kam mesuar?..... :D :D

18
Café Zerion ツ / Sa MP keni?
« ne: 28-12-2013, 15:02:08 »
E kush ti ka dergu ashtu?.... :D :D


Une asnje  :D

19
Café Zerion ツ / Deshira e momentit
« ne: 28-12-2013, 15:01:29 »
Ta hap nje llogari ne FB... :D

21
Café Zerion ツ / A tradheton anetari i mesiperm?
« ne: 16-12-2013, 10:40:26 »
Se di ky ate zanat  :D :D

23
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 14-12-2013, 12:34:52 »
Ndihem shume i pameshirshem  :D :D :D

24
Café Zerion ツ / Vetem tre Fjale !
« ne: 26-11-2013, 13:16:42 »
Merre ti  Charlien  :D :D :D

25
Café Zerion ツ / Vetem tre Fjale !
« ne: 26-11-2013, 13:14:54 »
E kam nqef  :D

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1495