Profile of sorelina


Permbledhja

sorelina
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   1581 (0.241 per day)
Personal Text:   e qeshur
Data e regjistrimit:   06-10-2005, 11:02:22
Last Active:   25-05-2019, 10:51:01

Messages - sorelina

1
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 18-05-2019, 15:14:55 »

Ohhh te keqen Charlie per ty :D Ohh vdekte Charlie per ty :D :D 

Permbahu charlie aman te keqen 😂

2
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 18-05-2019, 15:13:45 »

Sorela, paske gjet kohe me 😂
Puc puc 😘

Po moj erlehta po 😅

3
Café Zerion ツ / Doja te thoja..
« ne: 17-05-2019, 18:30:50 »

Do te doja t'i thoja kesaj siper se ku e ka futur koken Sorelina :D

Ketu jemi ketu rritemi :D

4
Meta / Zeri im - Zeri yt - Zerion
« ne: 26-03-2019, 12:05:11 »
Megjithse erlehta jo vetem kete passin po edhe shume kode te tjera mbaj mend 🤣🤣

5
Meta / Zeri im - Zeri yt - Zerion
« ne: 26-03-2019, 11:58:43 »

Shih shih sorela, si i paske mbajt men pass moj 😂😂.


Po pas shume perpjekjesh 🤣

6
Meta / Zeri im - Zeri yt - Zerion
« ne: 24-03-2019, 09:59:51 »
Gutenmorgen  :D

7
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 02-08-2012, 14:42:30 »
po po lere lere  po me pungojne bananet per momentin :D

8

jo gabon ..femrat jane me shejtane se meshkujt....intelig jenca ka lidhje me te tjere sensore , kurse zgjuarsia djallezore eshte dicka genetike ...e trasheguar ne DNA


shejtane apo djallezore me shumice e kemi me diplome ne moj, por perseri dhe mendimin per me inteligjente nuk e kthej une.  :D

9
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 02-08-2012, 14:29:26 »
vallaj me mire nuk ka te vej, vecse po pertoj te ngrihem te provoj keto miksimet e mesiperme :D

10
Femrat kane qene, jane dhe do te jene me inteligjente se meshkujt :P

11
Familja / Fëmijët shqiptarë, 19% të ushqyer keq
« ne: 02-08-2012, 14:25:14 »

une do shtoja qe 70 % e popullsise jetojne ne varferi ekstreme sidomos zona e veriut qe jane ku therret qameti


te njejten gje mendoj dhe une. 19 % eshte shume pak

12

Shume e vertete ajo qe thoni une kam qene nxenes ne kete shkolle dhe pirja e hashashit eshte si buka tek shtepia bile dhe me e kerkuar ju pershendes drilon malaj luxembourg


Po ctu desh Luxemburgu, kishe ndenjur ne Tr e ishe bere VIP :D

13
Plumbin mu ne lule te ballit atij qenit, pa diskutime te tjera

14
Varet se per cilin person behet fjale...
Nje te afermi do ja terhiqja vemendjen qe cke me te, te tjeret koken cafshin

15
Familja / Nena rreh per vdekje femijen !!
« ne: 29-07-2012, 11:11:11 »

ju thafshin mendte kafshes

Ajo ka pas m.. ne vend te trurit.

16
Po te hidhni syte ne Fjalorin e Guhes Shqipe ne faqet e germes C, patjeter do te gjeni CIAO  :P

17
Diskutime / Jane femrat shqiptare te bukura?!
« ne: 07-07-2012, 20:54:09 »
SY e vetull jemi  :D

18
Diskutime / Per prinderit qe te shohin me shume vajzat!
« ne: 07-07-2012, 20:52:46 »
Thuhet qe "Sinqeriteti, virtyt i budallait" por per rastin e mesiperm, kjo permbyset.

19
Tema Interesante / Babai i 600 fëmijëve !
« ne: 12-04-2012, 21:33:03 »
Doktori paska qene psiqik. Megjithate tu behet mesim te tjereve

20
Figura Historike / Aleksandër Moisiu
« ne: 04-04-2012, 23:11:03 »
Artist i njohur shqiptar me famë botërore Aleksandër Moisiu, është përkujtuar sot, përmes një aktiviteti të veçantë të organizuar nga shkolla që mban emrin e tij në qytetin e Kavajës.

Drejtues të shkollës, pedagogë, nxënës dhe artistë kanë qënë të pranishëm në takimin e organizuar.

Pjesëmarrësit që morën fjalën thanë se në këtë vit të 100 vjetorit të pavarësisë, risjellja në vëmendje e figurave të shquara të kombit është një detyrë për të gjithë. Aq më tepër për Kavajen, qytet i origjinës së Aleksandër Moisiut.

Edhe artistë të njohur si Reshat Arbana dhe Mirush Kabashi kanë sjellë vlerësimet e tyre për figurën e Moisiut. Ndërkohë u ekzpozuan edhe dhjetra fotografi të artistit shqiptar me famë botërore.

top channel

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 200