Profile of Lirim1

×

Permbledhja

Lirim1 Zërist

Stats for Lirim1
Posts:   29 (0.008 per day)
Personal Text:   Shqipnia u ba, tash duhen ba shqiptarët.
Vendndodhja:   Gjilan
Data e regjistrimit:   24-09-2010, 23:54:16
Last Active:   11-12-2013, 00:42:40
Gjinia:   Mashkull
Age:  
  • Pika Hosting
Offline Offline

Messages - Lirim1

1
Tregu Webmasterave / Shitet Fan Page!
« ne: 02-10-2013, 15:43:00 »
Immortal tlutem mos ma mer per tkeq, nuk e thash me ndonje qellim te keq. Fola prej provojes qe kam patur por gjithsesi jan te tuat ke te drejt cfardo cmimi tju vendosesh.

Falemnderit

2
Tregu Webmasterave / Shitet Fan Page!
« ne: 30-09-2013, 18:07:26 »
immortal perbes nuk ja vlen ky cmim per kete fanpage :S

3
Iluzion te lutem me trego se si te te kontaktoj.

4
Tregu Webmasterave / Shes Fanpage me 125k fansa..
« ne: 19-09-2013, 19:32:18 »
Nqs e ke ende ne shitje me dergo linkun e fanpages dhe çmimin?

5
Albwebmaster / Ndihm per Youtube
« ne: 25-05-2013, 21:32:41 »
Pershendetje miq.

Kam marr te drejtat autoriale te nje kengetari qe ti uplodoj kenget e tij ne youtube. Por shoh qe ka shum video te uploaduara ne youtube me kenget e tij, dua qe ato video te fshihen dhe te gjitha videot qe uplodohet te bllokohen automatikish nga youtube.

PSH : nqs un uplodoj nje keng te babastars ajo keng vet bllokohet, dhe pas disa minutash fshihet. Keshtu dua ta bej edhe un.

Shpresoj qe te isha i kjart.


6
WebHosting / Votoni hostuesin me te mire shqiptar
« ne: 30-11-2012, 01:16:59 »
FidaHost.com

7
Portalet Shqiptare / Sport-24.info - Lajme Futbolli
« ne: 29-11-2012, 17:11:28 »
Pershkrimi: Eshte njera nder faqet me te reja ne kategorin sportive, gjithashtu eshte nje faqe me pretendime te medha ne te ardhmen, tek ne mund te gjeni lajmet me te fundit nga arena nderkombetare e futbollit, gjithashtu bejm transmetim e ndeshjeve sportive live, na vizitoni nuk do te zhgenjeheni.

Linku: www.Sport-24.info

PS: Mirpresim kritika & sygjerime.

8
Tema Interesante / Ju lutem raportoni kete Facebook acc
« ne: 16-09-2012, 21:42:56 »
King ka i fare te drejte ky tipi sepse emri ne link eshte tjeter per tjeter nga emri ne profil, emri ne link eshte emer mashkulli kurse emri i dukshem ne profil eshte emri i kusherires se tij.
Por nejse eshte shume shume pak informacion per te kerkuar hapur raportim nga te tjeret per te bllokuarr profilin ne fjale Lirim.
Menyra me e mire ne keto raste Lirim eshte qe te hapesh  disa profile ne FB me emaile te ndryshme te hapura ke '10 Minute Mail' http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html apo sherbime te ngjashme qe te mund te krijosh emaile shpejt dhe pa te kerkuar privilegje apo gjeneralitete.
Dhe fillo ta raportosh me keto profile qe hap, pastaj mund te hapesh edhe disa Fan Page me emrin ta zeme psh "Raportoni kete kurv mashkull qe hiqet si kusherira ime" tek e fundit e di vete per emrin e Fan Page, ne keto raste mund te hapesh disa dhe ideja eshte qe te reklamosh ne keto fan page raportimin e ketij profili.

Po te kishin qen te gjith te persona qe sdo ta kishin ber te njejte gje si ky tipi qe e ka bere. Po e publikova ne fb edhe 100 accounte tjera do t hapen me foto te ngjashme.

PS : Falemnderit te gjithve qe kan bere Report sdo ta harroj kurr kete te mir.

9
Tema Interesante / Ju lutem raportoni kete Facebook acc
« ne: 16-09-2012, 20:27:35 »
the king, nuk eshte ajo qe mendon e kam cek edhe ne fillim qe eshte kusherira ime dhe kan hap nje acc tjeter me foto te saj, kuptove ?

10
Tema Interesante / Ju lutem raportoni kete Facebook acc
« ne: 16-09-2012, 19:48:51 »
Pershendetje.
Ju lutem ta raportoni kete facebook pasi qe shtiret qe eshte kusherina ime.
Kush ka munci le ta raportoj. Ja di shume per nder dhe i falenderoj nga zemra.

Linku :
https://www.facebook.com/labinot.ajvazi1

11
Marketing Online / S’ka më Google.rs per Kosoven
« ne: 15-10-2011, 23:46:06 »
Edhe mua njejt me ndodhte sikurse parapostuesit. Por tani cdo gje qenka ne rregull.

12
Guida | Tutoriale / Si te lidhesh nje domen me Blogger?
« ne: 15-10-2011, 23:43:06 »
Faleminderit cdo gje perfundoj sic duhej.

13
Guida | Tutoriale / Si te lidhesh nje domen me Blogger?
« ne: 12-10-2011, 19:09:12 »
e kam ne Name.com kam krijuat CNAME,  jo ANAME.

14
Guida | Tutoriale / Si te lidhesh nje domen me Blogger?
« ne: 12-10-2011, 18:33:46 »
E bera por prap nuk funksionoj nuk e di se ku eshte problemi.

15
Guida | Tutoriale / Si te lidhesh nje domen me Blogger?
« ne: 06-10-2011, 15:49:00 »
Pershendetje .

Une e kam lidh nje domain dhe faqja hapet vetem me www. kurse pa www. nuk hapet .

Si ta rregulloj ka dikush ndonje ide ?

16
Pyetper / Beni Abuse ketu Ju lutem
« ne: 22-02-2011, 14:43:01 »
Nuk eshte me si faqe ndoshta eshte hequr ;), kujdesni ne veprimet qe beni :)

STOP INJORANCES

Me Fal paskam kap Linkun Gabim tani po ta provoni eshte ne rregull.

PS : I lus te gjith qe e shiqojn kete tem ta bejn Abuse.

17
Pyetper / Beni Abuse ketu Ju lutem
« ne: 21-02-2011, 21:10:43 »
Pershendetje.

Kerkoj nje ndihm nga ju me nje Abuse ne Facebook,

Kan hap nje FanPage Laviret e Gjilanit ku fatkeqsisht kan futur nje te aferme timen, ju kisha lut qe te beni Abuse kete FanPage :

http://www.facebook.com/pages/Laviret-e-Gilanit/201817169833087

Mund ta zgjidhni FAKE PAGE aty tek llojet e abuzimit.

Ata qe bejn Abuse le te tregojn ketu qe ti, Falenderohem.

18
Albwebmaster / Si vihet një partner link në wp?
« ne: 24-01-2011, 02:00:59 »
Pershendetje.

Se pari shko :
Links >  Add New > shto xxxfaqen.com

Hapi i dyt per te dal ne Site :

Appearance > Widgets > Tek Available Widgets  e ke Links > Kap Links dhe fut ne sidebar apo ku te deshirosh ti .

Besoj qe isha i qart.

20
@dontsend me vjen keq por nuk shkembej linqe tani.

@Dardan te pengon ndonje gje qe un vjedh lajmet ???

Kerkoj nga staffi te mbyllet tema.

21
Bashkepunime | Partneritete / Shkembim Linkesh me Shpija.org
« ne: 31-10-2010, 20:44:27 »
Pershendetje.
Shpija.org është një projekt i filluar për të vetmen arsye, ti lajmeroj vizitoret per qdo gje qe ndodh ne Shpijen e Kosoves 2

Stafi yn deshiron te shkembej Linqe me faqet tuaj, muncisht te na tregoni vizitat e faqes tuaj .

Titulli : Shpija e Kosoves 2
Link : http://shpija.org

Faleminderit.

22
Guida | Tutoriale / Si te rivendosesh nje databaze!
« ne: 06-10-2010, 12:43:37 »
MAX mund ti uplodosh foto ne nje faqe tjeter pasi qe nga kjo faqja qe jan te uploduar tani smund ti shikoj fotot .

23
V.M pas disa problem me Host Shpija.org doli offline .
PS : Lajme.in do te jet nje faqe sii kapsit.com etj etj jam duke punuar dal nga dal dhe besoj qe shum shpejt do fillojm me pune.

Pres Kritika & Sygjerime.

24
MAX Te falendoroj perr fjalet tua.
Unn me then te drejten jam duke menduar diqka tjeter te bej me lajme.in te sho se a do te realizohet kjo gje a joo. Por do jet e mundur te jet edhe nje portal lajmesh qe me te vertet jan ber te bezdishem, prandaj edhe kam ber ca gjera ndryshe qe ofroj lajme vetem per 4 kategori .

Ndersa per shpija.org kam menduar qe ta hap dhe te punoj ne te me shumm se ne faqet e tjera te arrij sukses me kete faqe.

Edhe njeher FLm MAX .

Pres Kritika & Sygjerime.

25
Sii duhet ta shtojj faqen time MAX

Faqe: [1] 2