Profile of Mand1

×

Permbledhja

Mand1 Zërist

Stats for Mand1
Posts:   116 (0.025 per day)
Data e regjistrimit:   18-12-2009, 04:11:05
Last Active:   10-06-2021, 17:31:55
Age:  
Offline Offline

Messages - Mand1

1
Muzika / Anna - Nora Istrefi feat. Gjiko
« ne: 28-01-2020, 14:33:11 »
Duket qe eshte bazuar te kenga e Jolene, ka te njejten permbajtje. Gjithsesi e vertet qe eshte nje nga kenget me te bukura qe ka bere deri me sot.


2
Albwebmaster / Albwebmaster i ringjallur po m'pelqen
« ne: 26-01-2020, 02:22:34 »
Epoka duku me shpes :)

3
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 22-01-2020, 17:44:55 »
Cne kaq te shtrenjta keto .sh ?

4
Portalet Shqiptare / Respublica.al
« ne: 19-01-2020, 18:52:33 »
Duket qe e kane lene mbas dore, portali nuk ka as ssl te instaluar, plus kur e hap nga tel eshte shume slow

5
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 11-01-2020, 19:50:09 »
Passion mbani vendin qe ju takone, nuk ju ka lene njeri te mbani barren e rend. Me Oltin kam dekada qe njihem, dhe kur ka te tilla problemesh i zgjidhim midis njeri tjetrit.

6
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 11-01-2020, 13:00:17 »
Me lejo te pyes se sa % i bindur je ne kete qe thua Mand ?

:)

Duke u nisur nga disa rrethana per mua eshte e veshtire ta besoj. :)

Nuk e kisha ditur qe ekziston nje fanatizem kaq i theksuar ne lidhje me forumet. :)

Nuk kam qene ,edhe as me eshte ofruar,edhe as e kam praktikuar asnjehere kete pjesen e reklamave,por ne dy raste kam gjet veten i pafjale ne bised me admine forumesh,ku e trajtojne qetesisht pjesen e te lundruarit ku te deshirojne njerezit.

E nje pyetje e fundit!

Pse vetem te zeri eshte kjo nenkategori ku flitet per forume tjera ?

Tek forumet tjera krijohet alergji nqs permendet nje forum. :)

Tani kjo teme doli nga binaret dhe dashje padashje i hapem pune dhe Oltit. Albwebmaster eshte nen forum per webmaster, dhe ketu trajtojm cdo gje nga profesioni yne. Me djem si Olti kushdo do kishte deshire te bashkpunonte, nisur nga une i pari. Por edhe njehere, me tipa qe perfitojn nga puna e tjetrit nuk kane vend ne kete komunitet.

Diten e mbare.

7
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 10-01-2020, 18:53:48 »
Me pelqen ideja se ende te zeri te gjithe webmasterat gjejne hapsiren e tyre ...nderkohe kjo nuk ndodh ne asnje forum tjeter.
Lufte per ekzistence meqe nuk kemi te bejme me vitet 04-08 ku forumet gelonin.
Olti jo me larg se dje po flisja me dike pikerisht per kete hapsiren qe gjendet te zeri.

Mandi , besoj i forumal, suksese dhe ke bere shume mire qe e ke kaluar ne ate platforme pasi eshte teper friendly user .
Suksese cuna :)

Ceshte e verteta dy forumet me te mira per webmaster eshte zeriyt dhe webmaster.al qe eshte mbyllur. Thjesht zeri do pak kohe sa te meret vesh qe eshte rihapur. Sa per punen e luftes ndermjet forumeve eshte sepse ka ikur fryma e bashkpunimit, I ndihmon , i jep nje dore, dhe ne fund vine e te bejn reklama ne forum tendin. Me pak fjale pabesi dhe injoranc.

Te faleminderit Mishel, Te uroj gjithe te mirat.

8
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 10-01-2020, 18:33:08 »
Dhe nese ke ne pronesi forumishqiptar.net beji nje 301 redirect te forumi aktual, sepse me sa pashe per momentin ky domen nuk dergon gjekundi.
https://moz.com/learn/seo/redirection

Olti me forumin eshte e bere ridrect, e kam bere ridrect nga llogaria e domain, se kam lidhur me server.

Kliko www.forumishqiptar. net

9
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 10-01-2020, 01:00:37 »
Doja te shtoja qe forumi ka ne pronesi dhe domain forumishqiptar.net , dikur nje forum i madhe, por qe u zbeh me humbjen e database, pasi serveri ku ishte u hackua. Ne ato vite adminet ishin pak neglizhent dhe nuk i jepnin vemendje back up.

10
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 10-01-2020, 00:37:50 »
Forum.al qenkesh i lire dhe mundesh me e ble. Domain perfekt per ju...

Kam dashur ta merja me pare, por ndryshova mendje. Arsyja eshte qe nuk dua te varem nga rregullat e ati shteti laparak, aq me teper dhe me keto ligjet qe kane nxjere tani.

11
Albwebmaster / Albcoders
« ne: 08-01-2020, 09:11:43 »

Albcoders filloi si një grup shokesh te cilet qe nga fëmijëria ishin të varur nga çdo gjë IT. Ai pasion dhe uria për njohuri dhe aftësi të reja na bëri që të studiojmë në disa prej shkollave dhe progameve me prestigjioze të IT-së në Evropë dhe SH.B.A., gje qe na ndihmoi të bëhemi disa nga profesionistët më kreativë dhe te afte brenda industrisë. Edhe pse kemi përvojë dhe ekspertizë në pothuajse të gjitha fushat e IT-së, ne jemi veçanërisht të interesuar dhe e kalojmë pjesën më të madhe të kohës për krijimin dhe dezinjimin e uebfaqeve unike, strategjive inovative të marketingut, mediave sociale, optimizimit te motorëve të kërkimit dhe shumë te tjerave per kompanite e reja dhe ato tashme te afirmuara në pothuajse të gjitha industritë dhe tregjet. Qëllimi ynë përfundimtar është të tejkalojmë pritjet e klientëve tanë duke u ofruar atyre nivelin e përvojës dhe ekspertizës jo vetem duke krijuar dicka te bukur ne aparence por qe dhe ndikon ne rritjen e biznesit te tyre dhe ne e kemi bërë kete qe nga viti 2008. Në Albcoders ne e matim suksesin nga ndikimi pozitiv që në fund të fundit sherbimet tona kane ne fitimet tuaja e pertej!

www.Albcoders.com

12
Albwebmaster / Webmaster.al po sulmohet?
« ne: 08-01-2020, 09:05:11 »
Cu be me webmaster.al ?

13
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 06-01-2020, 23:10:40 »
Olti do te sygjeroja ta testoje njehere xenforo, kisha kaq vite me vbulletin, kisha shtuar shume opsione dhe modifike, por ce do versioni 3.8.11 nuk punonte me php 7. Te theme te drejten me xenforo jam teper i kenaqur dhe po ta dija qe ishte keshtu do ta kisha bere merge vite me pare.

14
Portalet Shqiptare / Blogu peshkupauje.com (Versioni i ri)
« ne: 06-01-2020, 19:36:05 »
Thnx Olti :)

15
Portalet Shqiptare / Blogu peshkupauje.com (Versioni i ri)
« ne: 06-01-2020, 12:09:34 »
Jam i interesuar te blej peshkupauje, ka ndonje admin te faqes ketu qe te kontaktojm ?

16
Café Zerion ツ / Gezuar 2020🥂
« ne: 04-01-2020, 02:12:10 »
Gezuar per shume vjet Max

17
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 11-01-2014, 18:09:26 »

18
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 07-01-2014, 19:07:46 »
Desha te lajmeroja te gjithe webmaster per hapjen e nen forumit Webmasters shqiptarë ne http://www.Forum-al.com

Pas mbylljes te webmaster(dot)al kjo do te ishte gjeja me e mire e mundshme per te gjithe ata qe duan te mesojne dicka apo te japin eksperiencat e tyre duke ndihmuar shume persona.

Shpresoj te kete ecuri sa me tej ky nen forum.

Mandi

19
Une gjithmone i thyja cek ne BKT bank, por kam nja 3 dite qe as BKT nuk i mer me persiper thyrjen e cek te google ads, e vetmja bank per momentin eshte vetem intesa san paolo qe na i mundeson kete gje ...sot fola me ta dhe me mbajten per komision vetem shume e 10 euro pasi une jam dhe klient prej shume kohesh ne ate bank.

20
Portalet Shqiptare / Mbyllet perfundimisht webmaster.al
« ne: 24-11-2013, 12:37:27 »
Ne webmaster.al me sa mbaj mend nje Algert ka qen qe merte vesh dhe kishte aftesi, largimi i tij nga administrator beri qe forumi te binte shume poshte dhe ne fund te mbyllej.

Te rrojn vete

21
Portalet Shqiptare / Mbyllet perfundimisht webmaster.al
« ne: 12-10-2013, 01:44:33 »
Aha su bokan mo keta si forum.

22
Portalet Shqiptare / Mbyllet perfundimisht webmaster.al
« ne: 25-08-2013, 01:57:30 »
Prap paska problem me sa shikoj http://www.webmaster.al/

23
Tregu Webmasterave / Blej fanpage me vler 200 euro
« ne: 18-06-2013, 18:35:34 »
me sa fansa e kerkon faqen ?

24
Ndihmë | Internet & Kompjuter / ndihme
« ne: 13-06-2013, 17:04:31 »
Mishel qe mos lodhesh shume bej kete ....cinstalo google chrome dhe instaloje serisht.

Kalo bukur

25
Mbas 5 javesh shko interesohu dhe besoj se do ta ken thyer se aq zgjat zakonisht 4 5 jave.

Faqe: [1] 2 3 4 5