Profile of MistreciaTironse

×

Permbledhja

MistreciaTironse Zërist

Stats for MistreciaTironse
Posts:   6542 (1.044 per day)
Personal Text:   Ububuja,te rujt zoti zjermoooooooooo
Vendndodhja:   Zogu zi,Tirone
Data e regjistrimit:   20-07-2004, 18:00:00
Last Active:   21-09-2009, 05:59:52
Gjinia:   Femer
Age:   34
Offline Offline

Messages - MistreciaTironse

1
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 27-11-2005, 14:33:10 »
Prite zot LOL
Ca me prit zoti naqe?

Shume i mil je,Shkodron mooooo  :)

2
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 27-11-2005, 14:23:43 »
Dusho,po ti s'prano komplimentat apo si e ke hallin?

Tani mua m'pelqevi buzeqeshja,ti m'thu mu qe jam qorre edhe se kam pa mire? Jojo:

3
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 27-11-2005, 13:39:29 »
Dusho,kot e ka ai,se nuk del si Terrorist ti  ;)
Buzeqeshjen e kishe shume te lezetshme (gjeja e pare qe shoh ke meshkujt) :-[4
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 27-11-2005, 10:45:56 »
Ore harrova une me pyet


Nga keta/o forumistet qe njoh nuk pashe ndonje ke  Jetons Party

Lisa ti shkove anej nga Aurela mi? Nuk erdhe andej e?

O zot sa bukur qe ishte,aq shume njerez kishte qe deri ne 12:30 kam ndejt ne rradhe me u fut brenda,dhe pastaj vazhdoj mbremja deri ne 4 e ca.

Arditi e ka shkri,por edhe Irma me pelqeu shume,nuk e mendoja se do kishte aq shume njerez  pasi nuk jane kengetar te rinj ne moshe por ja qe kishte.

Dje me duket ishte Liridona ne Queens, ca nga njerezit e mi shkuan por une s'shkova pasi si kam degjuar kenget e tyre keshtu qe mendova se s'do kenaqesha.

5
Café Zerion ツ / : Përshëndetje për...
« ne: 27-11-2005, 10:35:26 »
Une pershendes ''Mistrece_Tironce'' qe me beri syte te shndrisin me rikthimin e saj :)

/me e puc fort dushen, t'kam zhemelllll

I sa tulpppppppppp qe se kam pa kete une  :-[

Me fal mi po jam hallakat tani une  :(


Po ti qe mi thave syte muve kur ike ne Shqiperi? Edhe ate taven qe te kerkova ma solle ti mua?
Mil mil,s'ka gje se ke harru.

Sa bukur qe tingullon kjo fjala Dushe hehe i like it.

*Behet gati per te pelqafu Melen,po i ul krahet se Mela s'eshte online tani

6
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 27-11-2005, 10:25:59 »


/me afrohet gjith mall me krahe te hapuna...drejt Mistreces, e perqafon dhe e shtrengon fort fort
Je ba per mall vallahi! Me kthe pergjigje andej maj shtrige e keqe. Kithhhhh


Mele me fal mi se s'te kam kthy pergjigje
Ja tani c'ke tiiiiiiii ;)

Po si do iki une vetem mi,pse s'em more ti mua me vete kur ike t'me kishe cu me pa edhe kalane e Shkodres se une s'kam qene ndonjehere atje  ^o)

Do ikesh prap ne vere mi?
Se une kam qejf me ik prap ne vere se ne shtator fillon shkolla edhe per nja 2-3 vjet nuk iki me pastaj

Xhan-zhan-dan une tyve miiiiiiiiiii qeflie Shkodres

 perq


Pershendetje edhe per Shkodranet e tjere:

Pleshti Morracak

Raldushin kithhhhhhhhhhh naqe

Gledis

7
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 27-11-2005, 10:19:57 »
Mjesiiiiiiii


 :O Ca behet kshu ketu iher?  Une bi me ja bo TA ene gjej vec Kondren ketu,po ju te tjeret nga beheni? S'ju vje "terp"  :-[

Vuj hallit thujjjjjjjjj

Kondre o te internume mer cun 1 muaj e ca anejjjjjj

Ssssssssstttttttt  ishalla kane gjeneratore ato venet e "bukra" anej  se na flliqen masnej,na lane mes kater mureve.

Oh kur do vi ajo e premtja ta thyj qafen une,po vec i gjo kam frike se me aq qejf qe e kam mor,kam hall se mos ben ndonje "pidhuete"  te hallakatme ajo Alitalia edhe mi shperndan kockat neper oqean e jo ne Shishtufine ose Sharre  ^o)

Eh medetttttt

Nejse mo si t'jete e shkrujtme.


Copen e Tirones nga kush ven e do hehehe,une do mor icik nga zogu zi se jane edhe ne punime e siper ata anej
O zot duhet me i mor borxh kepucet atyne qe punojne ne Construction,se s'ka zgjidhje tjeter.

Ika iher une ika
HAJT BOFSHI QEJF E SHNET E "DALLAR" E EURO 

8
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 25-11-2005, 16:02:19 »
O Azgono po ti me rradhe e bo?
Kur vi une iken ti?

Bjere mer kaptinen e bukur ketu,se s'ka lezet nahia pa ty.

Blevta po ti ku je mi?


Hej zot,kur vi une s'jeni juve?Si e leni venin bosh?

Kombinatse po ti ku je mi?
Javes tjeter do ta pershendes Kombinatin per ty  ;) sidomos ate rrugen tate

9
Café Zerion ツ / : Përshëndetje për...
« ne: 25-11-2005, 15:55:38 »
Pershendes Machorin edhe i jap nje te puthme (ke faqja)  :P apo s'puthen macoket ke faqja?

Ka je si je loqka?

Tybe e kam lujt vallen e Rugoves dje qe veç ti e Lefter-i  mungonit.

Me i gjo m'hiqni trunin ju t'Kosoves se jeni si shtylla betoni,cuna t'gjate lale
Hmmmmmmm ka lezet

10
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 25-11-2005, 15:50:06 »
Ehh t'ka fal zoti

Jo po ta dish se s'flas ne ajer une Jojo:

11
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 25-11-2005, 15:45:09 »
O cuni i mire,hapi mire syckat more se kam thene Ada jo Alda ;)

12
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 25-11-2005, 15:39:07 »
Ne fakt ke te drejte ti,se une kam lind ne Babrru LOL

Mos u tall jo me Tironen po as me provincat se po te erdha aty e di c'te bej apo jo?


Ballist i keqqq

13
Café Zerion ツ / : Tema e Elbasanllinjve.
« ne: 25-11-2005, 15:34:21 »
E bani kush e bani e bani Elbasani


Ca behet ketej?

Ace_of_hearts ku je ti more djal i mbare?

Akoma te 9 sahati apo e ke nryshu?

Ada po ti c'na thu mi?
A ke ble ndonje gjo t'bukur?

Liro qeke kthy ti more? C'thote Talia?
Hajt per hajer,se ty t'kam shok te vjeter partie,rrespekte per ty ;)

Buba po ti nga behesh mi? Hajt shkojme i fusim nje vrap anej nga "Orrchardi" :P

Hajt befshi noten e mire,ju anej ka Europa,e diten e mire ju knej nga Shtetet e ndara.


14
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 25-11-2005, 15:27:26 »
Hello Shkodra


Mele hajde te puc pak mi se na ka mor malli
Xhan-zhan-dan une tyve perq

Pershendes edhe Dushin(Erin)
Pleshtin qe qeka bo morracak
Gledis
Rrushe-n

15
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 25-11-2005, 15:22:49 »
Edhe ty t'behet qejfi mer fmi i keq?

S'ke faj jo,se kur s'tu permyt Elbasoni,masnej e qitshe llapen jashte mire tiiiii censurim:

16
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 21-11-2005, 18:02:09 »
Tirona ne zemrat tonaaaaaaaaaaa


Si jeni nrys o popull?


Stalone paske ardh ti? Good Luck me dokumentat zoti mar e mir jarebi.


88 knej kam qene verdalle neper NY apo s'lashe dhe punen hop anej hop knej,pastaj jena edhe n'shkolle e ky viti na i ka lidh komet me spango :P
Me Shabonin s'kam halle jo, o i mir i shkreti  ^o)

Nace-Kombi he mi ti,si je ti? Mire shkolla? Jeten si ma ben?
Ehhhh skleroza moj moter se kisha gati 4 muaj pa ardh ketu.


Hajt noten e mir bofshi
Ju rujt zoti!

17
Café Zerion ツ / : ~*~Festa Shqiptare~*~
« ne: 20-11-2005, 11:38:06 »
Me thene te drejten,une i kam qejf keto mbremjet Shqiptare,ene i gjemoj icik.

Sidomos kur vine kengetare nga Shqiperia... me vrapppppp

Kur erdhi Cekja,erdhi edhe ke nje Bar ketu ne Bx ku jam une edhe na ka shkri tu qesh.

Tani do vi Irma une "vdes" kur kendon kjo keshtu qe se le pa shku,kurse ke ajo tjetra qe do bej Aurela s'ma ha mendja se do shkoj se Aurela eshte hedh mbas pareve edhe jepi sa te duash asaj ajo anon nga veriu dhe Kosova,vec kenget e atyre kendon keshtu qe s'do harxhoj kohen me shku atje se ajo ja nis me Naplonin del ke Vallja e Rugoves e perfundon me vallen e burrave (Struges)

Po Shqiperia mesme ku mbeti?Po jugu me kenget e paharrueshme?

Shpresoj qe te dali bukur kjo mbremja qe organizon Jetoni,pasi me sa kam pa s'ka pasur deshtime neper mbremjet qe organizon ai.

Kalofshi mire ju t'gjithe qe do shkoni(bashke me mua  :) )

18
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 20-11-2005, 11:06:47 »
Mirmjes iherna!
Ku jeni mer ku jeniiiiiiiii 
Se m'ka mor malli
Paskeni te reja ju knej e?

Stalone? Ne Shqiperi ti?
Hajt se shifna  muajin qe vjen,dua me e mledh iher shoqnine anej meqe ditlindja m'ra knej ti bej iher zullum ato/a andej.Ty do t'kem n'krye po mos harro me bo gati unazen  pasiguri:


Azgono po ti c'na thu? A ke shku ne Shqiperi? M'ka mor malli per qyfyret e tua dleqo.

Blevta po ti mil mi? C'thote Anglia?

Lisa si t'kam ty motla?
Te premten ne NJ une qe pa gdhi se ka SALE  :P ne PARAMUS gjithe diten, se eshte ajo pra e premtja e zeze.
Dilni popull e harxhoni pareeeeeeeeeeee

Kombinatse po ti mi, a ke drita? Uhhh je ne Angli ti,jo ne Kombinat.

Kondre mire i ke pedalet ti? LOL
Omelsina mire?

Bizele mbete tu nrru emer ti, po shyqyr e mora vesh qe je ti,keshtu qe qofsh mire.

Uh harrova me ju pyet
Si ja kaluat me Ramazonin?
Une u bona trime e ndava mendjen edhe e mbajta te gjithe,nuk kishte gje me te veshtire me u ngrejt c'do dite,kuptohet deri sa u mesova.
Hajde zoti mbare te gjithve njehere.


P.S. Lisa te enjten ka Alb Party ne 11 street vjen Irma Libohova dhe Ardit Gjebrea,eshte ne oren 10 P.M deri ne 4 A.M. Nuk e di ca do besh ti po une nuk rri pa e lene pa shku me e dredh iher belin  kur te knoj ajo O JANE SHERBET PER BAKLLAVAAAAAAA

Ika tani,ngjohemi!

19
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 14-11-2005, 01:05:35 »
Hey AD

S'te pashe mi prandaj s'fola,pastaj s'ke ndonje teme te qytetit tend qe te vi me te pershendet ty  :-[

20
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 14-11-2005, 00:44:48 »
Mirmbrema Ronsa/e

Erdha sa me ju pershendet edhe shpresoj qe t'jeni mire te gjithe.

Kithhhh  te gjitheve atyre qe s'me kane harruar.


Ne vecanti:
Azgoni
Lisa
Stalone
Smiley
Kombinatsja_S...i(Londer)

Kalofshi sa me mire!

21
Albanian Forums / : Forumi i shqiptareve te Amerikes.
« ne: 26-08-2005, 11:12:02 »
wassssssuuuupppp US. :P

Hajde nje pershendetje te gjithe juve komshive te mij. Vecanerisht mistreces ;)

O busy ku je ti more

Shyqyr qe vjen e ja ben ndonjehere TA  :)Goca po juve si ju ka Strecia?

Sweety(ness) mil ti?

22
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 26-08-2005, 11:01:59 »
Epo helbete,jam hallakat keto dite sa...
Rrofsh per mirepritjen  :)

23
Café Zerion ツ / : Tema e Tironcave.
« ne: 26-08-2005, 10:07:08 »
Gjesi gjesi yllat e Tirones  :)

Si ju ka Strecia juve?
Si ma keni kalu kete jave?

Unknown ku je mi K-nace ;), si ja ke kalu tina,Roncen tjeter mire e kam?
Ac c'me jeni bere nje dore e mire atje juveeeeeeeee ene qaheni ju masnej...
Ca t'bej une qe m'qa syni me nrru shpi e me shku me ndonje ven qe ka Tironsa thuaj  ^o)

Azgono si je ti?A je lodh,a je merzit?

Smiley,si gjithmone e qeshur ti,lum si ti pale sa ka per tu shtu jeta ty

Stalone po ty ri si t'ka gruja?Ke gjujt naicik e,m'ke tradhetu?

Mire,pra si shume bosh qenka knej po hajt mo ja veme fajin veres,se n'dimer mlidheni t'gjithe ju


Shnet pare e dashni paci t'gjithe jarebi

24
Albanian Forums / : Forumi i shqiptareve te Amerikes.
« ne: 19-08-2005, 12:21:37 »
Une zgjuar jam mi rrush,po ti ka m'ke hum?

Pse i ke blloku ato pm-te mi,se pranej ta kisha inatin ate dite,se tani duhet me te pyet n'publik ty,se pm-te "te ka kalu limiti"  :P

25
Albanian Forums / : Forumi i shqiptareve te Amerikes.
« ne: 19-08-2005, 11:37:51 »
O Lisa mire se paske ardh iherna

Tani mi moter,per "ne" qe e kemi inat Ameriken,ti e di qe ne Shqiptaret nuk rrime dot pa u qajt,sado mire te jemi.

Te rrime shtrembert e te flasim drejt,mundesite qe na i ka dhene ky vend s'na i ka dhene Shqiperia,kjo eshte nje fatkeqesi dhe per ta permendur por qe eshte E VERTETA. Ne Shqiperi je ASKUSHI n.q.s nuk je vajza/djali i ndonje deputeti a ministri,kurse ketu nuk pyet njeri se i kujt je,por sa tru ke ne koke dhe c'je ne gjendje te besh e c'shkolle ke mbaruar.

Une per vete jam merzit ngaqe s'kam ikur ne Shqiperi kete vere,por nuk me shkon mendja qe te kthehem e te jetoj perhere atje,pasi nuk ja vlen te shkosh ne Universitet ketu e pastaj te kthehesh e te punosh ne Shqiperi qe nje zot e di c'pune do besh e ke per tu paguar aq sa ketu paguhesh ne nje dite.

Ti i di mire keto gjera se je me e madhe dhe ke nje kohe te gjate ketu.

Prandaj degjojme shume Shqiptare qe su pelqen Amerika por asnje s'eshte larguar,vec eshte ankuar...

Gjeja qe s'me pelqen ketu eshte se jeta eshte e stresuar c'do gje e ke te llogaritur dhe diten te planifikuar,o burra c'do gje me orar,kurse ne Europe se kane kaq te stresuar jeten.

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 66