Profile of Mishel...............

×

Permbledhja

Mishel............... Zërist

Stats for Mishel...............
Posts:   12726 (2.727 per day)
Data e regjistrimit:   13-01-2009, 08:40:26
Last Active:   05-05-2021, 16:35:53
Age:  
Offline Offline

Messages - Mishel...............

1
Ju përqafoj nga larg, se nga afër s'të lë corona 😁

he ja dola , dhe ku je?

2
:perqafim
Mire me karantenen moj shoqe 😂
Dil bre me shpesh për ndonjë kafe 😁☕☕☕

Zemer ti 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

3
Erlehten fortttttttttt

4
eshte shune e zene erlehta..me duket ;)

xheloz LOL LOL LOL

lov u guys

5
Ndjenja / T’i shkruaj, apo mos t’i shkruaj?
« ne: 05-02-2020, 10:01:15 »
Prezente , me kerkoi kush? :P

6
I vdekur mes te gjalleve :P

7
Erlehta do e rrahesh kte max cik nga une , se me tha Sdu! LOL

8
I them - po si ste ha nje mortje LOL

9
Café Zerion ツ / Gocat beqare te mblidhen këtu !
« ne: 10-01-2020, 16:08:58 »
Beri e 3 kolipoca lol

11
Kur te vdisni LOL

12
Te ikja urgjent gjume :P

13
Vdeksh ti per mua jarebi , LOL

14
Café Zerion ツ / Cfare tipi jeni?
« ne: 10-01-2020, 07:51:27 »
Rob me qime ne tru!

15
Diskutime / A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?
« ne: 10-01-2020, 07:49:59 »
Kush e ka ndare mendjen per gjuajtje ...opsionale e ka e kete
Une psh kur gjuaj ..i bie me vare kokes lol
Ju si e keni gjuajtjen? LOL

16
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 10-01-2020, 07:47:53 »
Me pelqen ideja se ende te zeri te gjithe webmasterat gjejne hapsiren e tyre ...nderkohe kjo nuk ndodh ne asnje forum tjeter.
Lufte per ekzistence meqe nuk kemi te bejme me vitet 04-08 ku forumet gelonin.
Olti jo me larg se dje po flisja me dike pikerisht per kete hapsiren qe gjendet te zeri.

Mandi , besoj i forumal, suksese dhe ke bere shume mire qe e ke kaluar ne ate platforme pasi eshte teper friendly user .
Suksese cuna :)

17
Perqafoj te gjithve..edhe oltin ..ti erlehta mbylli syte :P

18
Na mungon mi qenë 😁
edhe ju mua pafund ...ahhhh si u beme kshu ,sikur jetojme ne dy planete kapluar lol
Dy lagje me anej jemi mi
Ja ja se e fus koken e syte noihere se me zerin asgje nuk krahasohet o jo!

19
Gezuar te gjitheve..dhe ju dua fortttt e ju puc fort

20
Jo sdu

21
@Max pse nuk funksionon citimi more???

e sjam aq mitike o jo LOL LOL LOL

22
Grens edhe kte e the? :(

23
..akoma nuk ke heq dore nga alkoli??? :D

E kam shtuar me shume LOL

24
Café Zerion ツ / Qumeshtore Zeri Yt
« ne: 04-11-2019, 13:49:47 »
Kisha harruar dyqanin hapur :P

25
Café Zerion ツ / Djemte e ZY ne ankand
« ne: 04-11-2019, 13:49:03 »
Afer e kam maternitetin :P

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1803