Profile of Mishel...............

Permbledhja

Mishel...............
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   12723 (2.543 per day)
Data e regjistrimit:   13-01-2009, 08:40:26
Last Active:   31-08-2022, 15:50:38

Messages - Mishel...............

1
Këtu këtu 😍😍😍😍

Edhe Astra me vete 😂😂

E posi erdhe kaq afer dhe se more i perqafim hahahahaha

2
Ju përqafoj nga larg, se nga afër s'të lë corona 😁

he ja dola , dhe ku je?

3
:perqafim
Mire me karantenen moj shoqe 😂
Dil bre me shpesh për ndonjë kafe 😁☕☕☕

Zemer ti 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

4
Erlehten fortttttttttt

5
eshte shune e zene erlehta..me duket ;)

xheloz LOL LOL LOL

lov u guys

6
Ndjenja / T’i shkruaj, apo mos t’i shkruaj?
« ne: 05-02-2020, 10:01:15 »
Prezente , me kerkoi kush? :P

7
I vdekur mes te gjalleve :P

8
Erlehta do e rrahesh kte max cik nga une , se me tha Sdu! LOL

9
I them - po si ste ha nje mortje LOL

10
Café Zerion ツ / Gocat beqare te mblidhen këtu !
« ne: 10-01-2020, 16:08:58 »
Beri e 3 kolipoca lol

12
Kur te vdisni LOL

13
Te ikja urgjent gjume :P

14
Vdeksh ti per mua jarebi , LOL

15
Café Zerion ツ / Cfare tipi jeni?
« ne: 10-01-2020, 07:51:27 »
Rob me qime ne tru!

16
Diskutime / A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?
« ne: 10-01-2020, 07:49:59 »
Kush e ka ndare mendjen per gjuajtje ...opsionale e ka e kete
Une psh kur gjuaj ..i bie me vare kokes lol
Ju si e keni gjuajtjen? LOL

17
AdminZone / Forum-AL.com
« ne: 10-01-2020, 07:47:53 »
Me pelqen ideja se ende te zeri te gjithe webmasterat gjejne hapsiren e tyre ...nderkohe kjo nuk ndodh ne asnje forum tjeter.
Lufte per ekzistence meqe nuk kemi te bejme me vitet 04-08 ku forumet gelonin.
Olti jo me larg se dje po flisja me dike pikerisht per kete hapsiren qe gjendet te zeri.

Mandi , besoj i forumal, suksese dhe ke bere shume mire qe e ke kaluar ne ate platforme pasi eshte teper friendly user .
Suksese cuna :)

18
Perqafoj te gjithve..edhe oltin ..ti erlehta mbylli syte :P

19
Na mungon mi qenë 😁
edhe ju mua pafund ...ahhhh si u beme kshu ,sikur jetojme ne dy planete kapluar lol
Dy lagje me anej jemi mi
Ja ja se e fus koken e syte noihere se me zerin asgje nuk krahasohet o jo!

20
Gezuar te gjitheve..dhe ju dua fortttt e ju puc fort

21
Jo sdu

22
@Max pse nuk funksionon citimi more???

e sjam aq mitike o jo LOL LOL LOL

23
Grens edhe kte e the? :(

24
..akoma nuk ke heq dore nga alkoli??? :D

E kam shtuar me shume LOL

25
Café Zerion ツ / Qumeshtore Zeri Yt
« ne: 04-11-2019, 13:49:47 »
Kisha harruar dyqanin hapur :P

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 1803