Profile of MtrX

×

Permbledhja

MtrX Zërist

Stats for MtrX
Posts:   93 (0.015 per day)
Personal Text:   sony ericsson K750i
Vendndodhja:   Korce, Prishtine, www.freewebtown.com/mrtix
Data e regjistrimit:   07-11-2004, 22:09:06
Last Active:   08-06-2008, 14:32:09
Gjinia:   Mashkull
Age:  
  • MtrX Faqja me e Re Shqiptare me  galeri, gazeta, fotografi, fantazi, foto humoristike, foto qytetesh shqiptare, horoskop, lidhje shqiptare, faqe shqiptare, lojra, flash, muzike etj
Offline Offline

Messages - MtrX

1
lexova diku qe video ne celular ishte realizuar ne greqi

2
Informatike / Faqe Interesante ne Rrjet
« ne: 06-06-2006, 15:54:34 »
http://abum.com/file/shadow/animations/17632.swf
vetem per ata qe punojne me flash

3
Informatike / Faqe Interesante ne Rrjet
« ne: 06-06-2006, 15:25:40 »
kur merziten artistet e grafikes se kompjuterit:
http://www.djron.com/ga.html

4
Informatike / Faqe Interesante ne Rrjet
« ne: 29-05-2006, 16:24:20 »
1337 Translator
http://home.no.net/hellshl/main/translate.html
meso nje gjuhe te re
:P
xhemilen kerkoje ne ndonje vend tjeter se ketu nuk e ke o shkencetar

5
AlbDEVs / PHP!
« ne: 21-04-2006, 15:39:46 »
shume e mire eshte videoja
kur te kem kohe do ta shikoj se qenka mire e organizuar
falemnderit dhe njehere ladio

6
AlbDEVs / PHP!
« ne: 19-04-2006, 14:37:51 »
thanks man,
tani duke e shkarkuar jam
me mire vone se kurre
pershendetje,

7
AlbDEVs / PHP!
« ne: 17-04-2006, 17:42:49 »
s'punoka as ky linku
varja fare
do ta gjej diku tjeter ndo1 dite ;)

8
AlbDEVs / PHP!
« ne: 14-04-2006, 18:07:16 »
o ladio, kur vjen puna per ta ndihmuar borbardhen me shtate xhuxhat direkt prezent ne teme je
e ate videon tone qe te jemi lutur qindra here akoma s'e ke vene diku
na thinje burre i dheut :P
hajde se foli

9
po edhe ajo kenga e ADX qe eshte per drogen a nuk e di se perse, edhe ajo e kopjuar qe se e degjova nje dite diku ne nje film ate motivin.

10
AlbDEVs / PHP!
« ne: 05-04-2006, 06:26:55 »
MtrX,

këto ditë kam shumë shumë pune tek zyra kështu qe kismet do merremi vesh nga e hena, ndoshta mund të flasësh dhe me MAX...

cheers
o shoku, u be ndo1 gje me ate punen e asaj php videos apo hic?
presim :)
MtrX

11
Vipat Shqiptare / Nora Istrefi -
« ne: 04-04-2006, 09:31:56 »
Citim


me kete foton na i hoqet trurin :)

12
Bota Sot / : Masonët Shqiptar
« ne: 25-03-2006, 09:02:49 »
lexoni lufta dhe paqja te Tolstoit
aty pershkruhet ceremonia e inicimit te masonit

13
Bota Sot / : Masonët Shqiptar
« ne: 23-03-2006, 19:25:09 »
lexo ne vuvuvu pike mason pike kom
kujdes se eshte sekret LOL

14
Informatike / : Faqe Interesante ne Rrjet
« ne: 23-03-2006, 10:39:21 »
diçka shumë e ngrire brrrrrrrrrrrr
http://selfdestruct.net/misc/geneve.jpg

15
Informatike / : Faqe Interesante ne Rrjet
« ne: 23-03-2006, 05:09:05 »
pikture ne asfalt, sh e forte
http://users.skynet.be/J.Beever/batman.html

16
Muzikë Shqip / : Kërkojë këngë rapsodike
« ne: 22-03-2006, 06:02:41 »
eshte nje kenge e hajredin pashes a eshte postuar gje ketu apo nuk e kam vene re une?

17
AlbDEVs / : PHP!
« ne: 21-03-2006, 15:08:15 »
këtu ke një program qe lehteson uploadimin
rapidshare.de/files/11331905/My_Uploader_Sites.rar.html


[attachment[/attachment]

18
Informatike / : Faqe Interesante ne Rrjet
« ne: 21-03-2006, 06:04:10 »
the piracy calculator
sa ke vjedhur ne internet????????
http://qntm.org/owe


p.s. falemnderit pjesmarresve te temes ;)

20
Muzikë e Huaj / : Video Muzikore
« ne: 21-03-2006, 05:25:41 »
http://video.google.com/videosearch?q=Shqip&page=1&lv=0&so=0

21
AlbDEVs / : PHP!
« ne: 21-03-2006, 04:50:35 »
MtrX,

kush është ne rapidshare? Nuk e di për çfarë tutorial e ke fjalën ti por kjo qe kam unë është e cbtlinux. Nejse, unë po e upload sonte kur te shkoj ne shpi se e kam internetin e shpejte dhe po ju vendos këtu atë lidhjen.

Befshi qejf,
cheers
une di qe kjo ne rapidshare eshte video tutorial PHP AIO dicka e tille.
nuk kam mundur ta shkarkoj te gjithen, kshq nuk e kam hapur dot ta shikoj.
ok, presim per lidhjen, falemnderit.
kalofsh dhe ti mire

23
Informatike / : Faqe Interesante ne Rrjet
« ne: 18-03-2006, 17:00:16 »
http://gizoogle.com/index.php

google ne stilin e snoop doggy dog

24
Informatike / : Faqe Interesante ne Rrjet
« ne: 18-03-2006, 16:54:17 »
http://organichtml.com/
për ta pare një webfaqe si një bime me dege
:( faqja ime duket si bar i keq LOL

Faqe: [1] 2