Profile of N3twork

×

Permbledhja

N3twork Zërist

Stats for N3twork
Posts:   287 (0.058 per day)
Personal Text:   Albanian
Vendndodhja:   UK
Data e regjistrimit:   29-10-2007, 16:52:02
Last Active:   27-01-2014, 15:34:59
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - N3twork

1
Zeri.tech / Ore Cbehet ketshtu me keto aprovimet
« ne: 27-01-2014, 15:33:46 »
Faleminderit per pergjigjen, thjesht doja ti jepte nje aprovim :)

2
Zeri.tech / Ore Cbehet ketshtu me keto aprovimet
« ne: 25-01-2014, 18:35:10 »
Pershendetje njehere :) kisha kohe pa u futur ketu thjesht doja te dija kush eshte moderator per faqet Shqip ke dmoz.com? kam aplikuar per nje faqe i thencin www.AlbChati.com Chat Shqip e po pres te aprovohet :) po patet mundesi na jepni ndonje shpjegim te vogel.


Moderator levizeni Temen nqs nuk eshte ne vendin e duhur.

3
Persh te gjitheve!

Faqet e meposhtme shiten, arsyeja mungesa e kohes per ti menaxhuar!

www.AlbaniaSite.Net
www.AlbaniaSite.Net
www.FieriOnLine.Com Directory included
www.MovieXtra.com

Kujt ti interesoj te dergoj pm me oferten dhe faqen apo donmain name qe interesohet!


FLM

4
Real Madrid ka nje balance negativ 5-4 me Barcelonen dhe kapiteni i tyre mendon se kete vite gjerat do te ndryshojne.

“Ne tani duhet te fokusohemi te Super Kupa e Spanjes. Ashtu si ne vitin e kaluar do te takohemi me Barcelonen.” tha Casillas per gazetaret.

“Do te jete nje ndeshje e bukur. Te dyja ekipet luajne nje futboll te shpejte dhe sulmues. Do te ballafaqohen dy ekipet me te mira te La Liga dhe te botes.”

Portieri foli dhe per ndeshjen e pare te kampionatit ku Real Madrid barazoj me Valencian.

“Mendoj se e meritonim fitoren sepse rastet per shenim i krijuam. Ne gjuajtem shume ne porten e tyre dhe sidoemos ne pjesen e dyte.”

Ndeshja e pare e Super Kupes do te luhet te enjten ne Camp Nou.

Burimi: http://infosport.al/casillas-real-madrid-do-te-shkoj-per-te-fituar-ne-barcelone/

5
Futbolli / Juan: Dua te behem aq i mire sa Thiago Silva
« ne: 20-08-2012, 22:05:08 »
Pasi beri nje paraqitje te mire ne Lojtar Olimpike ne Londer 2012 , Juan tani deshiron qe te shkruaj historine me Inter.

“Une jam Tiago Silva i ri ? Shpresoj qe te jete keshtu por duhet te punoj shume qe te behem nje i tille.” u shpreh Juan per faqen zyrtare te Inter.

“Ai eshte nje mbrojtesi i shkelqyer edhe une shpresoj qe te behem si ai.”

“Ky eshte nje ekip i madhe dhe ne perberje te tij ka lojtare fantastik. Shpresoj qe te behem si Zanetti dhe si Cambiaso qe kane shkruar historine me fanellen e Inter.”

“Une luaj ku te deshiroj tranjeri por preferoj qe te jem qendror.”

Burimi: http://infosport.al/juan-dua-te-behem-aq-i-mire-sa-thiago-silva/

6
Futbolli / Conte pranon fajesin ne skandalin e basteve ?
« ne: 31-07-2012, 23:48:27 »
42 vjecari eshte ne listen e zeze qe ka policia per futbollistet dhe tranjeret qe kane pasur ndikim ne fiksimin e rrezultateve.

Besohet se Conte eshte perpjekur te fiksoje rrezultatin ne ndeshjet e Siena me Novara dhe AlbinoLeffe ne sezonin 2010-11 , kur ai ishte ne drejtimin e Sienes.

Sipas TuttoSport avokatet e Contes kane paraqitur nje marreveshje qe ai te mos mbahet shume gjate ne proces.

Tranjeri i Juventus do te perjashtohet per 3 muaj dhe do te humbas shume ndeshje ne fillim sezoni. Mendohet se Conte do te kthehet ne daten 1 nentor ne drejtim te Juventusit.

Burimi: http://infosport.al/conte-pranon-fajesin-ne-skandalin-e-basteve/

7
30 vjecari eshte i lidhur me nje kalim te AC Milan dhe Montolivo mendon se Kaka ka akoma per te dhene.

“Cdokush deshiron ta kete ate ne ekip dhe per mendimin tim ai eshte nje lojtar i jashtezakonshem.” tha Montolivo per Milan Channel.

Lojtari i perfaqesueses Italiane mendon se ne sezonin 2012-13 ekipi per tu mundur ne Seria A do te jete Juventus.

“Sezoni i ri nis me Sampdoria dhe ata do te jene teper te motivuar pas ngjitjes ne Seria A. Nuk duhet ta nisim me kemben e gabuar , duhet te punojne shume qe ta nisim mbare sezonin.”

“Une mendoj se Juventus eshte nje hap perpara nesh por AC Milan do te jete gjithmone aty , pa harruar dhe Inter.”

Burimi: http://infosport.al/montolivo-kaka-eshte-nje-lojtar-i-jashtezakonshem/

8
Pas largimit te legjendave si Alessandro Nesta, Filippo Inzhaghi  , Seedorf dhe Gennaro Gattuso , gjigandet e San Siros ka humbur dhe dy yjet e tyre Zlatan Ibrahimovic dhe Tiago Silva.

Allegri thekson se rindertimi i ekipit nuk do te jete shume i lehte duke pare numrin e lojtareve qe jane larguar por mbi te gjitha AC Milan ka humbur cilesine qe e karakterizon.

“Ibra dhe Tiago Silva ? Une nuk jam ai qe ble dhe shkarkon lojtare. Nuk mund ti thuaje jo nje oferte te tille nga PSG.” tha Allegri per Sky Sport Italia.

“Tani ne jemi ne vitin zero. Dymbedhjete kampion jane larguar. Shumica per arsye te moshes kurse dy jane larguar nga kryesia.”

“Edhe pse kemi lojtare qe mund te zgjidhin problemet tona , ne duhet te fillojme te punojne akoma me shume.”

Megjithate , Allegri zbulon se ka akoma shume kohe qe AC Milan te zevendesoj lojtaret e larguar.

“Merkatoja akoma nuk eshte mbyllur dhe ne kemi mundesine te neshkruajme me lojtare te tjere,” shtoi ai. “Mbaj mend ardhjen e Robinho , dy dite para perfundimit te merkatos dhe ai ndryshoj fytyren e ekipit.

Allegri fitoj titullin vitin e pare me AC Milan por nuk arriti ta mbroj ate ne sezonin 2011-12 , ku Juventusi u shpall kampion i Seria A.

http://infosport.al/allegri-ac-milan-eshte-ne-vitin-zero-pas-atyre-largimeve/

9
Kush eshte i interesuar te me kontaktoj ketu ose ne PM

Gjithe te mirat.

10
Portalet Shqiptare / InfoSport.AL - Lajme Sportive
« ne: 29-05-2012, 14:20:11 »
Pershendetje zeriyt.com. Arsyeja e hapjes se kesaj teme eshte te prezantoj faqen time te re. InfoSport.AL nuk ka as nje muaj qe eshte vendosur ne funksion dhe deri tani kam disa vizitor. Ne InfoSport.AL ka rifresktim te perditshem te lajmeve nga sportive ( merkato , euro 2012 etj ..)

Ju ftoj ta vizitoni faqen dhe te me jepni nje pershtypje rreth saj


11
CMS | Skripte | Templates / SMF Script
« ne: 22-04-2012, 12:03:53 »
AlbStars shume faleminderit per ndihme , errori ishte te Modifications.engli sh . Poshnjari me duket se nuk me paske lexuar mire te komentet lart. Pa per dijeni shkronjat jane zmadhuar nga errori i modulit


12
CMS | Skripte | Templates / SMF Script
« ne: 21-04-2012, 13:34:24 »
Poshnja e rregullova ate punen e avea ... sa per dijeni nuk me nxorri asnje error por njs iku ajo... Tani problemi qendron qe me ka lene disa kode qe spo i gjej dot sesi ti heq url:http://www.albaniasite.org/index.php    shiko lart te header

13
CMS | Skripte | Templates / SMF Script
« ne: 21-04-2012, 12:51:46 »
Pershendetje Zeriyt .. Para disa ditesh instalova Aeva mods dhe me beri perplasje me nje modul tjeter ... si perfundim arrita ta fshija Aeva por kane ngelur vetem nje problem . Te profil me shfaqet Media dhe nuk di si ta heq nga opsionet e profilit kete ... Ndonje sygjerim sesi ta heq kete errorin ???

14
Albwebmaster / Aktiviteti Forumit nen nivelin e duhur
« ne: 24-08-2011, 23:32:50 »
Tentim.O facebook eshte dicka tjeter aty individi as nuk lodhet as nuk  ka ndermend te shkruaje ndonje gje me vlere por pak a shume do i gjej gati :P sepse per budallalliqe shqiptaret vrapojne gjithnje te paret.

15
Tema Aktuale / Rekord turistësh, "Fajin" e ka Saliu
« ne: 24-08-2011, 23:24:29 »
Berni ku i gjen keto perralla se qenkan te bukura na kenaqe pa mase  :P Ketej ka plas zija ti me trego shifra turistesh.Ca vendi jane keto cmimet konkuruese  te shkojme te bojme pazarin se na myten gjonat e shtrenjta.


16
Albwebmaster / Aktiviteti Forumit nen nivelin e duhur
« ne: 24-08-2011, 14:05:46 »
Tentim.O kjo gje ka qene me kohe dhe  te sjellesh tutoriale apo gjera qe i nevojiten dikujt te merr goxha kohe pershtatja ne gjuhen shqipe.
Nuk eshte cdo gje bota virtuale kshuqe dhe interesi bie gjithmone sepse njeriu ka renie dhe rritje per frekuentimin e internetit.Gjithcka eshte me moshe adoleshentet jane me te fiksuar rreth internetit me sakte ndaj lojrave te ndryshme qe u merr nje goxha kohe pastaj mosha nen 30 vjec jane bere dembele sepse jane ngopur aq shume sa u ka humbur deshira te merren me gjera qe u sherbejne perdoruesve te rinj.


17
Tema Aktuale / Rekord turistësh, "Fajin" e ka Saliu
« ne: 23-08-2011, 14:19:45 »
Berno po pse ky Ferdi ca do bente ne Durres qe po thu e ka Partia Socialiste prandaj eshte ashtu.Ah po do permiresonte cilesine e diellit dhe te reres hahhahahahahhaha ky eshte identik Sali Berisha kur flet te duket vetja si ne emisionin e perrallave.

Ferdinand Xhaferaj premton qe do ndryshoj cilesin e diellit

Ca i ka rregullu Berisha Shqiperise pervecse e ka djeg mer shok se ti qeke akoma ke arra tares.Prit kur ta boje Shqiperine mal me plehra italiane,apo mos do na tregosh dhe rrugen qe po hap per Elbasan vetem se bleu Argita toka me lekt e popullit andej nga Farka normalisht do ja sillte dhe autostraden tek komt se nuk ecen biznesi po spati rruge.

Eshte bere aq person negativ saliu sa dhe kur flet nuk e kupton cfare nxjerre nga goja shaj kete e shaj ate si adoleshent.Do vije dhe koha kur do t'ja presin hunden qe e ka ushqyer me vjedhje.

Se harrova mbaje kete foton ta kesh per kujtim se ndoshta te frymezon me teper  ;)

18
Tema Aktuale / Rekord turistësh, "Fajin" e ka Saliu
« ne: 23-08-2011, 09:27:26 »
Pse nga halli ne Durres e di ti si ka qene plazhi ne Durres nga Shkembi Kavajes  para se te mbipopullohej me ndertesa.Vetem qendrimi nen pisha te jepte nje kenaqesi te papare.Nuk te vinte shurra tek shazlloni sic te vjen tani.Nuk te thonte njeri avash ku ngul cadren se eshte e zene,tani ta harrosh cadren sepse shkruan plazh privat duhet te paguash.

Nese ti vertete po na tregon qe eshte nje BUM turistesh ne Shqiperi me sa c'shihet rritja e cmimit eshte edhe ne kurrizin tone sepse duke menduar te perfitojne nga turistet jemi dhe ne viktime e atyre cmimeve mediokre.
Kur po vjen ajo kohe qe te zhduket Sali Berisha njehere e pergjithmone sepse nuk po le cep te Shqiperise pa vjedhur.

19
Tema Aktuale / Jozefina Topalli, presidentja e ardhshme?
« ne: 14-08-2011, 23:35:33 »
Berni e di ti qe ja keta halabaket qe e mbajne veten si demokrate jane me diktatore dhe me komunista sesa ata qe ti u drejton gishtin.

Te jane verbuar syte dhe te jane shurdhuar veshet sepse je akoma me bemat e Jozefines me Saliut qe tregojne perralla me mbret.Jozefina e ka vendosur me mish dhe me dhembe qe do beje histori por duke ndertuar parlamentin e ri pse jo ti vendosi dhe emrin e saj.

Po c'presidente eshte ajo qe me ka nje fjalor rrugesh ku sillet si harbute ne parlament.

Berni qe te kesh nje ide me te qarte nuk jam simpatizant i asnje partie aktuale sepse leshko jane te dyja palet ku diten shahen dhe naten puthen.(Thjesht me shume per informacion teseren e partise demokratike e kam marre qysh ne vitin 1998 kur ka qene Rexhep Karapici.)

20
Tema Aktuale / Jozefina Topalli, presidentja e ardhshme?
« ne: 14-08-2011, 17:35:45 »
Nese ju vazhdoni vertet te simpatizoni Xhozin do ju kete marre koka ere se s'ka mundesi.

21
Albwebmaster / Cili domain eshte me i vlefshem
« ne: 13-08-2011, 19:08:33 »
1 domain qe i ka fjalet pa shkeputje vizash psh: domainonline
apo
1 domain qe i ka fjalet me shkeputje vizash psh: domain-online


ku eshte ndryshimi midis te dyve dhe si e arsyetoni zgjedhjen tuaj.Faleminderit

22
AdminZone / Find & repair any errors smf problem
« ne: 12-08-2011, 22:08:10 »
Pershendetje keni keni hasur ndonje problem te tille me forumin? Pra duke shkuar ke zona e administrimit Forum maintenance esht eopsioni find and repair any errors i dhash klick sot dhe me behet refresh dhe ndalon %12 veten ben refresh her pas here dhe sluan nga vendi :) kush i jep dum ksaj po postoj foton me poshte. Flm in advance.

23
Tema Aktuale / Rekord turistësh, "Fajin" e ka Saliu
« ne: 12-08-2011, 20:29:18 »
Gjumashi s'po i dalin Saliut milionat qe vjedh dita dites ti do qe te te dalin 10 mije euro ne muaj  :P

24
Tema Aktuale / Jozefina Topalli, presidentja e ardhshme?
« ne: 12-08-2011, 20:27:31 »
Kjo eshte DRU fare shume pisanjose nga goja ta po tkapi pri zhelesh

25
Do ishte mire ta benin me shpejt se 5 nentori te shikojme se c'fare do te ndodhte nese faqja do sulmohej vertete.

Mua personalisht facebook sme ka pelqyer ndonjehere se kane marre komplet trafikun te pakten per faqet shqiptare.

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 12