Profile of Parloté


Permbledhja

Parloté
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   1744 (0.264 per day)
Personal Text:   Amor meus amplior quam verba est.
Vendndodhja:   Prane engjujve
Data e regjistrimit:   29-08-2005, 05:17:07
Last Active:   03-07-2023, 11:39:32

Messages - Parloté

3

Ma ka pa njeri ate @Parloté se du me e perqafu pak.:)

Edhe unë ty 🤗🤗

4
Kursehet njeriu me ty 🤦🏼‍♀️
🤗🤗🤗

5
🤗🤗
Ja dy se ishte me vonesë 🤭😋

6
Ishte kush për një përqafim? 😁

7
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 21-09-2022, 22:17:52 »
Dy sy hapur.

8
Po e ngacmoj pak 😁

9
Sporte Ekstreme / Florian Marku (info, foto, video)
« ne: 31-08-2022, 15:37:02 »

Ishte dobet, me ate nivel qe paraqiti cudi qe eshte kampion.

Kryesorja është kampion 😁

10
Na ka kënaqur e përlotur në të njëjtën kohë.
Bravo Luiza 🥰
Suksese e vetëm suksese.

11

 po thuaj Tipin se ske njeri tjeter ketu 😂

Tipin edhe po të mos këvizje dot nga njerëzit 😂😘

12
Kult / Game of Thrones - Finalja
« ne: 31-08-2022, 15:24:37 »

A ia vlen? Une duhet te vej abo te Sky qe ta shoh por nuk jam i sigurtë ne ia vlen.


Si zakonisht, në epizodin e parë nuk merret vesh gati asgjë. Por, ngjason shumë me GOT. Unë po e ndjek me kënaqësi 🙂

13
Kult / Game of Thrones - Finalja
« ne: 30-08-2022, 21:25:13 »

 

Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se vazhdimësia e “Game of Thrones”, e quajtur “House of the Dragon” do të nisë xhirimet së shpejti.

Lajmi u bë i ditur për të gjithë fansat nga shefi i përmbajtjes së HBO dhe HBO Max, Casey Bloys.Në serial do të përshkruhen tregimet e mbretërve “Targaryen” që kishin sunduar prej kohësh në “Westeros”. Casey ka treguar seriali është vendosur 300 vjet para ngjarjeve të Game of Thrones dhe skicon historinë e “House Targaryen”.Gjithashtu është zbuluar seaktori britanik Paddy Considine do të interpretojë mbretin Viserys Targaryen në sezonin 10-episodësh.Emma D’Arcy luan si trashëgimtare e mbretit ndërsa Olivia Cooke është gruaja e dytë e mbretit, mbretëresha Alicent Hightower./lapsi

U realizua me sukses, me aq sa ndoqa epizodin e parë. Tani të shoh të dytin 🙂

14
Përqafoj dhe pikë. 😁

15
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 30-08-2022, 21:13:07 »
Dje, sot, nesër.

16
Hi four nga Parloté,Frank, sepse gishti i pestë është i rezervuar nga Desa 😂😂😂😂

17
Celebrities / Alain Delon
« ne: 14-07-2022, 00:36:26 »
E bukur jo dhe aq do thoja, por që preferon të bukurin 😂🤦🏻‍♀️

18
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 10-07-2022, 11:27:00 »
😂😂😂😂
Po fillova nuk di të ndalem

Fajet Tipi 🙄

19
Shumë shumë 🤗😘❤️

20
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 10-07-2022, 11:23:59 »

Ti thua Po apo jo? Apo ndoshta🤪🤣


Ndoshta 😂😛

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 153