Profile of Parloté

×

Permbledhja

Parloté Zërist

Stats for Parloté
Posts:   1753 (0.301 per day)
Personal Text:   Amor meus amplior quam verba est.
Vendndodhja:   Prane engjujve
Data e regjistrimit:   29-08-2005, 05:17:07
Last Active:   02-04-2021, 11:34:52
Gjinia:   Femer
Age:  
Offline Offline

Messages - Parloté

1
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 28-03-2021, 12:09:27 »
Ehe rahmet paste...

😂 kështu them edhe une 😛

3
Rrallë më ndodh që të jemë e motivuar të bëj asgjë. Mbase si fëmija më i vogël në familje, kam të ngujuar konkurencën që nga mosha e hershme 🤷‍♀️
Gjithësesi, gjumi i rregullt, ushqimi i shëndetshëm etj, luajnë rol të rëndësishëm në “motivim” 🙂

4
Diskutime / Cfare jane forumet per ju?
« ne: 30-11-2020, 23:03:32 »
Max , se pi postoj ketu pasi në pm nuk kishte opsion attach. Kjo me del e nuk me le te shoh asgje.
Gjithashtu asnje njoftim per postime nuk me vjen dhe as per pm.


Parlote Te urdheronj te vish kneja se te bera hasha... 😂


🙋‍♀️ 🤣

5
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 28-06-2020, 09:42:02 »
Mirëmëngjesi 🙂

6
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 22-06-2020, 14:48:01 »
Përgjumësh 😬

7
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 22-06-2020, 14:47:09 »
Mirdita, me diell e të mbarë.  :)

8
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 13-06-2020, 15:00:36 »
Fundjavë të bukur. 😊

9
Café Zerion ツ / Cfare po hani ose po pini tani?
« ne: 13-06-2020, 02:05:03 »
@Parloté qysh je? Se ti duhet te jesh ne rendin e pare te perballjes me krizen aktuale!


Falemnderës e ndjesë si më paska ikur kjo ☺️
Ta them të drejtën, i uroja vetes izolimin total. Të mos bëja asgjë, një herë në jetë. 😊


Tema: po e ndjell gjumin, por jo.....

10
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 11-06-2020, 06:56:40 »
Mirëmëngjesi 🤗

11
Ashtu qoftë 😁
O ka të më shijojë kafja o nuk bëhet ndryshe 😛

12
Tani të shoh sa male e dete do kaloj për hir të dëshirës 😊

13
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 10-06-2020, 08:28:54 »
Mirëmëngjesi 🙂

14
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 09-06-2020, 07:41:51 »
Mirëmëngjesi 🙂

15
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 08-06-2020, 20:10:59 »
Mirmbrëma 🙂
Uroj kaluat mirë sot.

16
Kush Ja prish kesaj.... nuk guxoj Ta shpie ne mendje JO-ne...🤣🤣🤣
🤣🤣🤣
E dija veten të urtë 🤪
Po de, po ku ta gjej atë kafene që e meriton prezencën e Tipit! 😉

17
Me Tipin, po de 😁

18
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 08-06-2020, 08:31:19 »
E freskët 😁

19
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 08-06-2020, 08:29:35 »
Mirëmëngjesi  :perqafim


Ditë të bukur 🙂

20
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 04-06-2020, 13:27:17 »
Mirdita 🙂

21
Yha më ranë sytë ndër vetulla :D


Jo, sepse nuk më impresionon as për kafe 😛

22
Café Zerion ツ / Cfarë do të bëni nesër...?
« ne: 02-06-2020, 11:31:17 »
Rutinë edhe këndej, por që ka një datë skadimi njëvjeçare  :D

23
@Parloté ec te perqafoj bre  :perqafim :perqafim


Të përqafoj dhe unë shum shum 🤗🤗

24
Po de 😊

25
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 02-06-2020, 08:27:22 »
Mirëmëngjesi 🙂

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 129