Profile of Parloté

Permbledhja

Parloté
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   1758 (0.282 per day)
Personal Text:   Amor meus amplior quam verba est.
Vendndodhja:   Prane engjujve
Data e regjistrimit:   29-08-2005, 05:17:07
Last Active:   01-10-2022, 00:28:00

Messages - Parloté

1
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 21-09-2022, 22:17:52 »
Dy sy hapur.

2
Po e ngacmoj pak 😁

3
Sporte Ekstreme / Florian Marku (info, foto, video)
« ne: 31-08-2022, 15:37:02 »
Ishte dobet, me ate nivel qe paraqiti cudi qe eshte kampion.
Kryesorja është kampion 😁

4
Na ka kënaqur e përlotur në të njëjtën kohë.
Bravo Luiza 🥰
Suksese e vetëm suksese.

5
po thuaj Tipin se ske njeri tjeter ketu 😂
Tipin edhe po të mos këvizje dot nga njerëzit 😂😘

6
Kultura / Game of Thrones - Finalja
« ne: 31-08-2022, 15:24:37 »
A ia vlen? Une duhet te vej abo te Sky qe ta shoh por nuk jam i sigurtë ne ia vlen.

Si zakonisht, në epizodin e parë nuk merret vesh gati asgjë. Por, ngjason shumë me GOT. Unë po e ndjek me kënaqësi 🙂

7
Kultura / Game of Thrones - Finalja
« ne: 30-08-2022, 21:25:13 »


Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se vazhdimësia e “Game of Thrones”, e quajtur “House of the Dragon” do të nisë xhirimet së shpejti.

Lajmi u bë i ditur për të gjithë fansat nga shefi i përmbajtjes së HBO dhe HBO Max, Casey Bloys.Në serial do të përshkruhen tregimet e mbretërve “Targaryen” që kishin sunduar prej kohësh në “Westeros”. Casey ka treguar seriali është vendosur 300 vjet para ngjarjeve të Game of Thrones dhe skicon historinë e “House Targaryen”.Gjithashtu është zbuluar seaktori britanik Paddy Considine do të interpretojë mbretin Viserys Targaryen në sezonin 10-episodësh.Emma D’Arcy luan si trashëgimtare e mbretit ndërsa Olivia Cooke është gruaja e dytë e mbretit, mbretëresha Alicent Hightower./lapsi
U realizua me sukses, me aq sa ndoqa epizodin e parë. Tani të shoh të dytin 🙂

8
Përqafoj dhe pikë. 😁

9
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 30-08-2022, 21:13:07 »
Dje, sot, nesër.

10
Hi four nga Parloté,Frank, sepse gishti i pestë është i rezervuar nga Desa 😂😂😂😂

11
Celebrities / Alain Delon
« ne: 14-07-2022, 00:36:26 »
E bukur jo dhe aq do thoja, por që preferon të bukurin 😂🤦🏻‍♀️

12
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 10-07-2022, 11:27:00 »
😂😂😂😂
Po fillova nuk di të ndalem

Fajet Tipi 🙄

13
Shumë shumë 🤗😘❤️

14
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 10-07-2022, 11:23:59 »
Ti thua Po apo jo? Apo ndoshta🤪🤣

Ndoshta 😂😛

15
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 10-07-2022, 11:22:32 »
Always and Forever 🤗

16
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 09-07-2022, 14:54:19 »

17
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 09-07-2022, 14:53:22 »
Sa më mungoni

18
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 19:58:18 »
Nuk na mungon gje, vetem pacienti.:P

Gjysma e punës mungon 😬
E gjejm diku 😝

19
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 19:26:13 »
Hajde derdhu, se po te degjojme. Psikollog eshte diploma qe kam pas enderruar.:P
Improvizo, por fillimisht gjeje dhomën 🤪

20
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 19:18:11 »
Une 2 dhashe e nje te trete per open society 😂

😂😂

21
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 16:44:58 »
varet ca derri do, Mac te zi apo Zemer te kuqe.;)

Ja pra i the të tri opsionet 😉🤗

22
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 16:43:46 »
Halle te medha te paskan zene Parlote.:P

Ehhhh 😂😜

23
Kërkoj falje kur jam gabim. Po ec e më mbush mendjen se jam! 😁

24
Tema Interesante / 11 fakte interesante rreth Netflix
« ne: 14-10-2021, 14:39:24 »
12. Njerëzit që kanë fëmijë, kanë 2+ abonime në Netflix. 😁

25
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 14:33:00 »
Nqs te rregullojme cilesine e jetes me opsionin e 3-te e shpikim edhe ate. Pse ca na mungon.:P?

Nga neve themi - “një derr na mungon” lol
Mirë jemi me të gjitha opsionet 😝

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 130