Profile of Parloté

×

Permbledhja

Parloté
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   1757 (0.279 per day)
Personal Text:   Amor meus amplior quam verba est.
Vendndodhja:   Prane engjujve
Data e regjistrimit:   29-08-2005, 05:17:07
Last Active:   17-11-2022, 23:32:36

Messages - Parloté

1
Kursehet njeriu me ty 🤦🏼‍♀️
🤗🤗🤗

2
🤗🤗
Ja dy se ishte me vonesë 🤭😋

3
Ishte kush për një përqafim? 😁

4
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 21-09-2022, 22:17:52 »
Dy sy hapur.

5
Po e ngacmoj pak 😁

6
Sporte Ekstreme / Florian Marku (info, foto, video)
« ne: 31-08-2022, 15:37:02 »

Ishte dobet, me ate nivel qe paraqiti cudi qe eshte kampion.

Kryesorja është kampion 😁

7
Na ka kënaqur e përlotur në të njëjtën kohë.
Bravo Luiza 🥰
Suksese e vetëm suksese.

8

 po thuaj Tipin se ske njeri tjeter ketu 😂

Tipin edhe po të mos këvizje dot nga njerëzit 😂😘

9
Kultura / Game of Thrones - Finalja
« ne: 31-08-2022, 15:24:37 »

A ia vlen? Une duhet te vej abo te Sky qe ta shoh por nuk jam i sigurtë ne ia vlen.


Si zakonisht, në epizodin e parë nuk merret vesh gati asgjë. Por, ngjason shumë me GOT. Unë po e ndjek me kënaqësi 🙂

10
Kultura / Game of Thrones - Finalja
« ne: 30-08-2022, 21:25:13 »

 

Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se vazhdimësia e “Game of Thrones”, e quajtur “House of the Dragon” do të nisë xhirimet së shpejti.

Lajmi u bë i ditur për të gjithë fansat nga shefi i përmbajtjes së HBO dhe HBO Max, Casey Bloys.Në serial do të përshkruhen tregimet e mbretërve “Targaryen” që kishin sunduar prej kohësh në “Westeros”. Casey ka treguar seriali është vendosur 300 vjet para ngjarjeve të Game of Thrones dhe skicon historinë e “House Targaryen”.Gjithashtu është zbuluar seaktori britanik Paddy Considine do të interpretojë mbretin Viserys Targaryen në sezonin 10-episodësh.Emma D’Arcy luan si trashëgimtare e mbretit ndërsa Olivia Cooke është gruaja e dytë e mbretit, mbretëresha Alicent Hightower./lapsi

U realizua me sukses, me aq sa ndoqa epizodin e parë. Tani të shoh të dytin 🙂

11
Përqafoj dhe pikë. 😁

12
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 30-08-2022, 21:13:07 »
Dje, sot, nesër.

13
Hi four nga Parloté,Frank, sepse gishti i pestë është i rezervuar nga Desa 😂😂😂😂

14
Celebrities / Alain Delon
« ne: 14-07-2022, 00:36:26 »
E bukur jo dhe aq do thoja, por që preferon të bukurin 😂🤦🏻‍♀️

15
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 10-07-2022, 11:27:00 »
😂😂😂😂
Po fillova nuk di të ndalem

Fajet Tipi 🙄

16
Shumë shumë 🤗😘❤️

17
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 10-07-2022, 11:23:59 »

Ti thua Po apo jo? Apo ndoshta🤪🤣


Ndoshta 😂😛

18
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 10-07-2022, 11:22:32 »
Always and Forever 🤗

19
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 09-07-2022, 14:54:19 »

20
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 09-07-2022, 14:53:22 »
Sa më mungoni

21
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 19:58:18 »

Nuk na mungon gje, vetem pacienti.:P


Gjysma e punës mungon 😬
E gjejm diku 😝

22
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 19:26:13 »

 Hajde derdhu, se po te degjojme. Psikollog eshte diploma qe kam pas enderruar.:P

Improvizo, por fillimisht gjeje dhomën 🤪

23
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 19:18:11 »

 Une 2 dhashe e nje te trete per open society 😂


😂😂

24
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 16:44:58 »

 varet ca derri do, Mac te zi apo Zemer te kuqe.;)


Ja pra i the të tri opsionet 😉🤗

25
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 16:43:46 »

Halle te medha te paskan zene Parlote.:P


Ehhhh 😂😜

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 130