Profile of Parloté

×

Permbledhja

Parloté Zërist

Stats for Parloté
Posts:   1757 (0.298 per day)
Personal Text:   Amor meus amplior quam verba est.
Vendndodhja:   Prane engjujve
Data e regjistrimit:   29-08-2005, 05:17:07
Last Active:   17-10-2021, 00:08:13
Gjinia:   Femer
Age:  
Offline Offline

Messages - Parloté

1
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 19:58:18 »
Nuk na mungon gje, vetem pacienti.:P

Gjysma e punës mungon 😬
E gjejm diku 😝

2
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 19:26:13 »
Hajde derdhu, se po te degjojme. Psikollog eshte diploma qe kam pas enderruar.:P
Improvizo, por fillimisht gjeje dhomën 🤪

3
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 19:18:11 »
Une 2 dhashe e nje te trete per open society 😂

😂😂

4
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 16:44:58 »
varet ca derri do, Mac te zi apo Zemer te kuqe.;)

Ja pra i the të tri opsionet 😉🤗

5
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 14-10-2021, 16:43:46 »
Halle te medha te paskan zene Parlote.:P

Ehhhh 😂😜

6
Kërkoj falje kur jam gabim. Po ec e më mbush mendjen se jam! 😁

7
Tema Interesante / 11 fakte interesante rreth Netflix
« ne: 14-10-2021, 14:39:24 »
12. Njerëzit që kanë fëmijë, kanë 2+ abonime në Netflix. 😁

8
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 14-10-2021, 14:33:00 »
Nqs te rregullojme cilesine e jetes me opsionin e 3-te e shpikim edhe ate. Pse ca na mungon.:P?

Nga neve themi - “një derr na mungon” lol
Mirë jemi me të gjitha opsionet 😝

9
Diskutime / Re: çfarë mendoni kur udhetoni!
« ne: 13-10-2021, 13:43:37 »
Cfare natyre mund ta shijosh nga larte mbi re :D Une pervete vetem re shikoj sa here qe udhetoj :D

Gjate udhetimin me avion mundohem t'i heq mendimet me ndonje liber :D :D
😁

10
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 13-10-2021, 13:40:49 »
Kjo Pse jo shikohet në dy kendveshtrime.
Në kendveshtrimin e pare dhe në kendveshtrimin e dyte.;):P
Nu ka të tretë? 🤪

11
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-10-2021, 19:29:38 »
mos me zhgenje, behu me e vecante se turma.:P

Pse jo? 😜

12
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 11-10-2021, 00:07:53 »
Beke dicka te pakten.:P
Si gjithë bota 😛

13
Café Zerion ツ / Flisni cfare te doni !
« ne: 09-10-2021, 14:35:22 »
Frymojmë 🤗

14
Café Zerion ツ / Cfare hallesh keni ?
« ne: 09-10-2021, 14:31:36 »
Halle pleqërie 🤦🏼‍♀️

15
E ngacmoj pak 😁

16
Café Zerion ツ / Vetem tri fjale!
« ne: 09-10-2021, 14:30:08 »
Janë fshehur diku 🙂

17
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 09-10-2021, 14:28:01 »

18
Shoh Serien,, Squad Game.
Kush e ka pare e ka levdu 😛

Ishe pak i dhunshëm por më pëlqeu si përfundoi 🙂

Për moment, shijoj kafen dhe diellin.

19
Diskutime / A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?
« ne: 09-10-2021, 13:09:32 »
Aspak. Shijoj natyrën (gjatë fluturimit) dhe bëj foto  e inxhizime 🙂

20
Diskutime / A ekziston shoqëria mashkull-femër?
« ne: 28-03-2021, 12:09:27 »
Ehe rahmet paste...

😂 kështu them edhe une 😛

22
Rrallë më ndodh që të jemë e motivuar të bëj asgjë. Mbase si fëmija më i vogël në familje, kam të ngujuar konkurencën që nga mosha e hershme 🤷‍♀️
Gjithësesi, gjumi i rregullt, ushqimi i shëndetshëm etj, luajnë rol të rëndësishëm në “motivim” 🙂

23
Diskutime / Cfare jane forumet per ju?
« ne: 30-11-2020, 23:03:32 »
Max , se pi postoj ketu pasi në pm nuk kishte opsion attach. Kjo me del e nuk me le te shoh asgje.
Gjithashtu asnje njoftim per postime nuk me vjen dhe as per pm.


Parlote Te urdheronj te vish kneja se te bera hasha... 😂


🙋‍♀️ 🤣

24
Café Zerion ツ / Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕
« ne: 28-06-2020, 09:42:02 »
Mirëmëngjesi 🙂

25
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 22-06-2020, 14:48:01 »
Përgjumësh 😬

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 130