Profile of Pasion

Permbledhja

Pasion
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   1245 (0.319 per day)
Data e regjistrimit:   16-01-2012, 23:28:04
Last Active:   23-01-2014, 22:27:21

Messages - Pasion

1
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 22-01-2014, 16:40:29 »

3
Zëri Letrar / Rreshta te perzgjedhur... :)
« ne: 10-01-2014, 17:47:06 »
Kur është ftohtë dhe bie shi
ti je më e bukur
dhe dëbora më sjell më pranë buzëve të tua.
E fshehta e brendshme, ajo që s’lind kurrë,
ti je freskia, dhe unë jam me ty tani.
Nuk i shpjegoj dot vajtje ardhjet,
dhe papritur jam
askund përsëri. Brenda madhështisë.

Rumi

4
Influencer / Blogger / Ira Seferi (info foto video)
« ne: 07-01-2014, 18:03:00 »
Temë për influenceren Ira Seferi
 

6
Influencer / Blogger / Iris Gaxho (info foto video)
« ne: 06-01-2014, 12:40:13 »
Teme per influenceren Iris Gaxho
 

7
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 03-01-2014, 12:46:15 » :( :( :(

11
O zmr sh bkr ke dal
Klb puf folt :D
Kodet e Dan Brown-it jane keto? :P :D

12
Café Zerion ツ / Tema me 1 000 000 postime.......
« ne: 01-01-2014, 23:58:25 »
Gezuar antare 2014-a!

14
Café Zerion ツ / SMS PER VITIN E RI & KRISHTLINDJET
« ne: 31-12-2013, 23:40:09 »
Gezuar grupi :)
Plot fat, mbaresi, shendet e lumturi qofte 2014-ta.
Gezuar..
He mi Erlehta! :)

Si ish gjeli i detit ne furre? :D

Gezuar forumiste
Gezuar te gjithe shqiptare vitin e Ri 2014 :)

16
Café Zerion ツ / Pershendetje me kenge
« ne: 31-12-2013, 09:47:16 »
Black Label Society "Queen of Sorrow" At: Guitar Center

17
Café Zerion ツ / Si ndjeheni ne kete moment?
« ne: 30-12-2013, 17:45:48 »
I keputur,lodhur,pergjumesh! :(

Energjite do te mi prese 2014-a. :(

18
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 29-12-2013, 09:52:33 »

19
Café Zerion ツ / Kënga që po dëgjoj
« ne: 29-12-2013, 08:44:27 »

21
Diskutime / A hyjne burrat per te gjuajtur femra ne forum?
« ne: 27-12-2013, 23:22:15 »
Seriozisht e ke??

Aman o shpirt i varfer i imi qe su ngope! :D :D

23
ehehehehe :D :D

24
Njoh une dy qe u lidhen ketu  e sot kane dy kolomoj si ylla  :D
Kur ta thash meselene time mi cuc? :P :D :D

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 278