Profile of Shkodrani

×

Permbledhja

Shkodrani Zërist

Stats for Shkodrani
Posts:   437 (0.074 per day)
Vendndodhja:   SHKODER
Data e regjistrimit:   21-04-2005, 17:26:50
Last Active:   24-03-2006, 17:48:50
Gjinia:   Mashkull
Age:  
Offline Offline

Messages - Shkodrani

1
Shqiptaret ne Malin e Zi / : Ulqini
« ne: 07-10-2005, 15:50:07 »
Ulqini per mendimin tim eshte nje nga qytetet me me kulture  ne te gjitha viset shqiptare

2
Albanian Forums / : TÃŒrkce ......
« ne: 23-06-2005, 15:49:34 »
Karamelu -sen cok gyzel kizim ,cicek gibi sen

3
Letersia Shqiptare / : Poezi dashurie
« ne: 17-05-2005, 00:39:17 »
Lisa --shum e bukur poezia naqe :)

4
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 08-05-2005, 11:07:20 »
He mar shkodran a keni njeh mire ne nadje..a keni fjet me ken a vetem ;)

5
Nje djale qe ndjen nevojen qe te kete perkrah nje vajze me te vogel ne moshe...nuk asht gja tjeter vetem nje cun mamaje...
jam dakord me menimin se per me ba seks nje femen me eksperience asht ma praktike..masi nuk din te thote jo !. LOL LOL

6
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 02-05-2005, 17:17:14 »
Mire se te pruni zoti Lefter djali..Rakin e ke pru me vedi besoj   :P se na asht maru Jojo:

7
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 02-05-2005, 15:09:35 »
Te Gjithe Shkodrant/e jane te lujtun menc mas ju rujte zoti mas na bani si me cen Shpi e pritur qe s'ka ca u hane mini mas Darke ;)
Shko mor mlysh knetash  LOL  po prej ka dole ti mar mi magazinash me sha shkodren.. LOL

8
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 01-05-2005, 18:30:45 »
Mire se erdhet vajza :P
ma e bukur po me duket sofra sonte qe keni ardh :puth

9
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 01-05-2005, 09:44:29 »
 Naqe mire se te pruni zoti..buk e krype e zemer te bardhe :Pkena ba edhe kadaif po nuk ma man me  e e fillu pa ardh te tan Jojo: LOL

10
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 01-05-2005, 08:25:22 »
Mirembrema Shkodra

A prisni mysafir apo jo?
Mire se erdhe ..sofra shkodrane bahet edhe ma e bukur kur je ti :urra: :puth

11
Ndjenja / : A mund te falet tradhetia?
« ne: 30-04-2005, 10:26:32 »
Se tradhetojne me shume...kjo asht arsyeja ..ELEKTRA

12
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 30-04-2005, 09:55:18 »
Rrushe mar tana njata gjell din me i gatu ti?per zoten po te nisi BABEN te shpia me te lyp per mu :P ;)

13
Ndjenja / : A mund te falet tradhetia?
« ne: 30-04-2005, 09:48:46 »
Nqs kam kene besnik dhe nuk e kam tradhtuar kurre ..nuk do ja falja..po nqs e kam tradhtuar ..do i thosha mire se erdhe ne boten e tradhetareve  :P :P

14
Personalisht jam i mendimit se femrat me te medhaja ne moshe ndihen pak inferiore dhe mundohen ta kompensojne moshen me eksperiencen seksuale qe kane..dhe jane shume te zonjat ne kete fushe! :P :P

15
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 28-04-2005, 19:14:39 »
Rrushe mar je illnu me patriotin tan po un me ba lojna mar deshta .hajt naqe te pajtohena ..te pershendes e te puqi te faqja..po ju tjeret si jeni mar rrapatusha  ..a ke met naj njiri ma cut a ja??

16
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 27-04-2005, 16:51:35 »
  Rrushe  un nuk kam vu emen frutash ..perimesh..zarzava tesh..biskotash ..llokumash..se nuk jam per me me hanger kush.. Jojo:

17
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 26-04-2005, 15:00:59 »
Kekeni tan llokuma e rrusha e ca po di un si mar se vuni kerkush pseudonimin psh..hudra...qepa.. .kastraveci LOL LOL :pafshim

18
Ndjenja / : Kush tradheton me shum Meshkujt apo Femrat.
« ne: 25-04-2005, 19:30:27 »
Ca jan mar kta marrina po si munena me e percaktu kush tradhton ma shum..qe po e provoj un se di a po ja dal
kuj ja ka qefi ma shum ate mikun ....kuj i punon ma shum ai miku ....e kush ka kohe me nga mas atij mikut LOL LOL LOL

19
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 25-04-2005, 15:33:28 »
Naten e mire ma bashi se ikaaaaa uneeee :pafshim

pse pa ik mar apo po tremesh se erdha un
hahahahah lojna naqe e din ti

20
Café Zerion ツ / : Sofra Shkodrane
« ne: 24-04-2005, 14:02:36 »
Sa me ka marr malli me hanger qofte me lang mar. A thu ka nnji qe din me i gatu se po ja paguj bileten e avionit vetem ardhje ne dit me i ba mire.

21
Ndjenja / : Si e imagjinoni naten e pare te marteses?
« ne: 24-04-2005, 13:37:26 »
Kacurelsja,eshte e vertete se tani mendimet per martesen kane ndryshuar dhe gjithcka eshte ndryshe.
Nuk besoj se do e pres naten e pare te marteses si diqka te shenjte turpi:sepse "shenjterine"do ta perfundoj sigurisht para kesaj nate turpi:
Veq supozova une a,se kushedi si do jete :O :O ;)

Sigurisht po ta kaloni me te dashurin e zemres do jete nje nate  e mrekullushme..
 po ta kaloni me nje njeri qe jeni martuar sa per te ndryshuar statusin ne gjendjen civile do jete nje nate si gjith te tjerat qe do vijne pas saj.
te uroj ta kalosh naten e pare me ate qe dashuron.

Faqe: [1]