Profile of PrishtinaGirl

×

Permbledhja

PrishtinaGirl Zërist

Stats for PrishtinaGirl
Posts:   56 (0.010 per day)
Personal Text:   Zeri YT
Data e regjistrimit:   15-08-2005, 14:37:32
Last Active:   29-10-2013, 15:46:14
Age:  
Offline Offline

Messages - PrishtinaGirl

1
Filmi Shqiptar / Shkarkoni Filma & Humor Shqiptar
« ne: 15-11-2010, 17:32:09 »
A mundet dikush me gjet filmin " SHqiptari" ose Der Albaner??


FLM :perqafim

2
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 04-03-2010, 21:12:46 »
A mundet diksuh me konvertu ne mp3 kete kenge

Kastriot Tusha & Leonora Jakupi - Potpuri 2010

flm shume

3
Festivale dhe Koncerte / Kënga Magjike 2009
« ne: 15-10-2009, 20:16:33 »


kang shum e mire,,,a mundet diksuh me rregullu ne MP3


flm shume :perqafim

4
Tung juve

a mundet dikush mem gjet naj album te JAmes Blunt..??


flm shume shume  :perqafim

5
Tung

Nuk po bojn kta linka per krejt albumin,,,,veq 1 kang jo krejt albumi spo qelet,,,

flm :perqafim

6
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 21-09-2009, 18:17:51 »
Tung juve !!

 A mundet dikush me e gjet albumin e ri te Whitney Houston??!!

flm  :perqafim

7
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 10-09-2009, 14:53:57 »
A mundet dikush me e gjet kangen e Besart Halimit dhe Kontrast -- EMRI quhet


flm :perqafim

8
Festivale dhe Koncerte / Top Fest 6
« ne: 11-05-2009, 14:15:03 »
ku mund ti download kenget e top fest 6??

9
Kinema / Shikoni Live Filmat e fundit te Huaj!!!
« ne: 23-04-2009, 21:40:30 »
A din ndokush ku mundem me download filmin "the notebook"???

10
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 21-02-2009, 00:42:53 »
a mundet diksuh me gjete kangen EDhe nje fundvit nga VEsa Luma ,,,dhe nga MAchiato band kangen Nje tjeter jete???


flm shuem shume

11
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 13-11-2008, 20:40:17 »
BLERTA .....flm shume shume :D

12
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 12-11-2008, 20:36:14 »
tungi

Prap ju lutem per nje kang te Sinanit ....pls plss  :perqafim

13
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 27-10-2008, 17:53:38 »
ooo flm shume shume zemer... :perqafim

14
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 25-10-2008, 22:55:46 »
a mundet dikush mem ndihmu me gjete ket kangbon edhe prej naj kangtari tjeter nese nuk e gjeni te sinanit!


flm shume  :perqafim ;)

15
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 26-09-2008, 23:22:51 »

a mundesh dikush me ma gjet kete kenge te grupit 403....

flm shume shume shume  :perqafim

16
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 14-09-2008, 00:13:31 »
flm shume shume shume :perqafim :engjell:

17
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 13-09-2008, 22:58:28 »
Tung juve

a mundet dikush mem ndihmu me gjet kengen HOW LONG nga Lionel Richie,,,

flm shume shume  :perqafim

18
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 30-08-2008, 22:51:44 »
Tung juve !!!

A mundet dikush me gjet kangen e Eneda Tarifes- Thurrje ??? Ne video e kam gjet por jo mp3.


Flm shume shume  :perqafim

19
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 16-08-2008, 15:54:56 »
Tung juve!

A mundet dikush me gjet albumin e fundit te Sinan Vllasaliut - Live eshte ?


Qao klm :perqafim

20
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 09-05-2008, 23:04:30 »
Flm shume shume Niki ;)

21
Tungi

A mundet dikush mem ndihmmu me gjet kengen e Mary J Blige feat U2 qe quhet ONE ....plssss


Flm shume  :perqafim

22
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 17-03-2008, 14:08:26 »
A mundet dikush mem ndihmu me gjet kengen ZGJOHUNI SHQIPTAR te LEonora JAkupit qe e ka kendu gjatë luftës dhe spotin e ka bo nëpër malet e SHqiperis dikun bashk me ushtar te UCK-es...

flm shumë  :perqafim

23
a ka kenge tjera nga kenga magjike??


flm:)

24
shikone ne youtube
 hmmmmm:

25
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 18-03-2007, 23:03:58 »
mundet me kon Kastriot Tusha,,po me kujtohet teksti,,,edhe kenga mduket quhet SHKO ose diqka e ngjajshme,,,


A mund ndonjëri me ma gjet këngën qe e këndon një mashkull dhe qe shkon disi kshtu:

"Ani shko
dhe po munde ti
me harro
do të jesh me mirë
e kuptoj ..."

Ma tutje nuk më kujtohet se e kam ndegjuar ne radio


Faqe: [1] 2