Profile of Fluturaske

×

Permbledhja

Fluturaske Zërist

Stats for Fluturaske
Posts:   15 (0.003 per day)
Vendndodhja:   Kosovë
Data e regjistrimit:   30-05-2006, 06:44:51
Last Active:   30-05-2006, 08:14:37
Gjinia:   Femer
Age:  
Offline Offline

Messages - Fluturaske

1
Bota Sot / Tërmeti në Indonezi
« ne: 30-05-2006, 07:56:14 »
Me vjen shumë keq. :(
Viktimat janë ne rritje e sipër. Mbi 5000 veta janë mbytur, me mijera te tjere te plagosur, me shumë se 250.000 kanë mbetur pa streh...

2
Lojra / Këtë apo atë...?/ This or that...?
« ne: 30-05-2006, 07:52:22 »
Azine.

Të vërtetën e hidhur apo genjeshtren e ëmbël?

3
Pajtohem me këndvështrimin e anetares besimtarja. çdo stine ka ngjyrat e saja. Një muslimane mbulohet, dakort jo mendjen po floket, për te penguar terheqjen e vemendjes te te tjerëve. Nëse një muslimane mbulohet për mode, atëherë çfarë dobie paskash mbulesa? Seshte çështje nëse muslimanet kanë frikë nga e bukura (ne fakt, duhet pasur kujdes se çka quajmë te bukur).
Allahu është I Bukur dhe e do të bukuren, po për dike bukuri mund te jetë ngjyrosja e flokeve dhe hedhja e tyre ne kraharor etj....apo te mbath këpucë me taka te gjata, e qe sipas kritereve islame nuk është e bukur po shpërdorim i te bukures, te pastertes, nxitje etj..

Ne lidhje me temen, hixhabi jo se seshte shtypje po akoma me shume i jep liri muslimanes.

4
Lojra / Këtë apo atë...?/ This or that...?
« ne: 30-05-2006, 07:29:59 »
Shiun.

Ameriken a Evropen?

Po pa diell nuk ka as shi.

5
Kosova Sot / 'UDB-ashat'e Kosovës, me emër dhe mbiemër
« ne: 30-05-2006, 07:28:26 »
A ka mundesi ne kete liste te kete emra fiktiv, te shpifur nga Serbia, sic beri Hitleri me Stalinin, kur la pas vetes nje liste te gjate me emra rus (shkencetar e luftetar) gjasme spiune e bashkepunetor te Hitlerit? Megjithate ne kete liste ka shume emra te sakte.

6
Albanian Forums / "Save or Slap?"
« ne: 30-05-2006, 07:24:08 »
Slap!


Sali Berisha?

7
Albanian Forums / Play and learn! - English -
« ne: 30-05-2006, 07:23:37 »
Yoke

8
Lojra / Këtë apo atë...?/ This or that...?
« ne: 30-05-2006, 07:21:15 »
Stupcat.

Ngjyrat: Te bardhen a Te kuqen?

9
Lojra / Cili është ky qytet ??
« ne: 30-05-2006, 07:18:05 »
Ta them? :D

10
Lojra / Cili është ky qytet ??
« ne: 30-05-2006, 07:12:03 »
Barcelona. :D

_ _ _ _ I _ _ _ (Qytet ne Shqipëri).

Të mesojme qytetet shqiptare  :engjell:


11
Lojra / Cili është ky qytet ??
« ne: 30-05-2006, 07:06:38 »
_ _ _ _ H _ _ _

Qytet ne Kosoven Lindore.

12
Lojra / Cili është ky qytet ??
« ne: 30-05-2006, 06:58:37 »
Manchester?

13
Lojra / Cili është ky qytet ??
« ne: 30-05-2006, 06:57:41 »
Bej pyetje tash ti..

ps,Cka dmth "thjshte"  mister perfekt?

14
Lojra / Cili është ky qytet ??
« ne: 30-05-2006, 06:51:29 »
_ R _ _ H _ _ N _ ?

Qytet ne Kosove.

Faqe: [1]