Profile of kenimato

×

Permbledhja

kenimato Zërist

Stats for kenimato
Posts:   7 (0.002 per day)
Data e regjistrimit:   18-06-2010, 22:10:58
Last Active:   20-06-2010, 23:10:25
Age:  
Offline Offline

Messages - kenimato

1
Café Zerion ツ / Ku keni humbur o njerez ?
« ne: 20-06-2010, 22:59:55 »
na jemi ketu po ju qfar ju intereson per me teper po flas pa pare ok se sot te gjithe mas parav e vrapojn  :perqafim

2
e po na flejm rehat sepse i kemi specilsat tone si ata qe e arrestun albin kurtin ata le te shkojn ne mitrovic po ju ka hup busolla  e mos menojn se po jau qliroj une mitrovicen e  ata masanej me hyp ne pushtet e me vjedh sa te mujn jo ska mo budall mo sluftoj jo kurre

3
Ndihmë | Internet & Kompjuter / Disk boot failture
« ne: 18-06-2010, 23:07:05 »
ne kete rast asht mir me ia ba nje riparim te windowsit a asht zgjidhja me e mire para formatizimit  ne qoft se nuk eshtE prishe HARD DISKU ok

4
hyni ne internet te gjitha i gjeni 

5
Pajisje Elektronike / Cfare kompjuteri keni?
« ne: 18-06-2010, 22:59:48 »
procesori 4 core
.......

6
Informatike / 7 arsye per te braktisur facebook!
« ne: 18-06-2010, 22:50:56 »
face boku eshte nje proces eshte nje rruge qe smund ti ikem a e dini pse sepse bota asht e civilizume po shkon kahe informatika  e  po menojm qe mos me hi ne face book i rujm te dhenat tona hehehe na shqiptaret jemi msu me shekuj jemi kalit me qen tinzaka  sasht ajo koh ma  flliqsinat dalin mos i qitshi ju ua qesin te tjeret ne face book ase youtube badihava e keni qe ruhni  bile me google earth edhe vendin ku jeni e din njerzit nese don a

7
Tema Aktuale / Vuvuzela e Vetëvendosjes
« ne: 18-06-2010, 22:38:25 »
e more ti njeri a spo te dhimen ata te rinje a . a pej perkrah policin  a .a pe perkrah qeverin e parlamentin hajna a ok  edhe ti qasi je a sigurisht ne vend qe me ju bashku  vetevendosjes ju e kundershtoni qasi jeni ju multietnika jeni sigurisht  shteti multietnik flamuri multietnik edhe qeverija edhe parlamentin krejt meleza jeni sdihet a jeni shqiptar  a qka jeni kah te ja nisesh ne kosove i vjen era mutnietnik
pfuuuuuu ju koft

8
Diapazon / Pyetje të mëdhaja
« ne: 18-06-2010, 22:22:06 »
Pse besimtarët i kërkojnë ateistëve që të zhbirojnë çdo skutë të gjithësisë dhe vetëm atëherë kur mos ta kenë gjetur askund "zotin" të kenë mundësinë të thonë se "zoti" nuk ekziston? A nuk mjafton të shikohet vetëm në një vend çfarëdo dhe të bëhet ky pohim, përderisa "zoti" supozohet se është i gjithëpranishëm e i kudondodhur?


     HAPNI SYT SHIKONI HAPNI VESHET NDEGJONI SHTINE TRURIN NE FUNKSION DHE  TE GJITHA I DINI  per me teper  lexoni librat e Daut Demakut

Faqe: [1]