Profile of Senseo

Permbledhja

Senseo
Zërist
Send PM
Offline Offline
Posts:   1 (0.001 per day)
Personal Text:   Destiny
Data e regjistrimit:   25-03-2019, 10:29:34
Last Active:   05-11-2019, 13:36:29

Messages - Senseo

1
Café Zerion ツ / Meme....
« ne: 30-03-2019, 09:08:11 »
Kenzoja eshte bere VIP virtual  :D

Do ne ti cik VIP :P

2
Café Zerion ツ / Meme....
« ne: 29-03-2019, 17:55:07 »
@Senseo

Me kujtoi Kenzon kjo LOL

 


Hahahahaahahahh ti jap e makine qethse se eshte bo si leshterik kenzo 😜

3
Café Zerion ツ / Striptease Club nga "A&A"
« ne: 28-03-2019, 10:10:16 »
O Bekim LOL LOL si perfundim ca more leket a breket>??????? LOL lot

Doli rru e qeth 🤣🤣🤣

4
Café Zerion ツ / Ketu do qajme hallet me njeri tjetrin.
« ne: 28-03-2019, 10:07:46 »
Tmar shamin une :P

5
Ktij do i sul kenzon ta bej fertele :P

6
Café Zerion ツ / Eja mblidhuni ketu me URGJENCE!!!
« ne: 27-03-2019, 09:27:08 »
Po ne qe jemi adoleshente, une dhe Senseo psh, dhe kur forumonit ju ktu hanim pershesh me qumesht si mund t’iu ndihmojme?🤪🤪🤪

Hahahaahahahahah kam kohe pa ngrene pershesh m:P


8
Shif si rre kjo

Si mi nuk njef? Oj te mohuar qe te ben kjo

Senseo do e qipidhisim edhe i cigare te funit para se te me njohesh lol

123456789 e me radhe 🤣🤣🤣

9
Ou?! Si ka mundesi?! Pse?! Qysh?! Tek?! 🤪🤪🤪

A cme can koken e ti 🤣🤣🤣

10
Nuk njoh askend ktu skip :P

11
Diskutime / Edhe meshkujt kanë frikë nga vetmia
« ne: 26-03-2019, 21:27:56 »
Sa i masakroni meshkujt e ju :P

Faqe: [1]