Profile of Veleshta1

×

Permbledhja

Veleshta1 Zërist

Stats for Veleshta1
Posts:   210 (0.038 per day)
Personal Text:   loyal soulja mother f...rs
Vendndodhja:   Strugë
Data e regjistrimit:   09-05-2006, 17:09:46
Last Active:   11-01-2013, 12:40:15
Gjinia:   Mashkull
Age:   33
  • Albanian ReaL GANGSTA
Offline Offline

Messages - Veleshta1

1
Muzikë Shqip / Kërko Albume ...
« ne: 08-01-2013, 13:12:27 »
kerkoj albumin e genes - rakie lot 2013

2
kerkoj keto kenge ne mp3 Noizy - What i now (feat. DeeCee & Mafioz) 2009-2010 new song and photo's OTR for life ****   Kastro Zizo ft. Noga (beatbox) - Kikiriki (Official Video)   Etnon feat Lil Samee - Sexy & Hot (Official Video)   Noizy jasht kontrolli Jasht joontrollit nojzi ne top fest,    Noizy - Kadale Kadale (Versioni i Vjeter)   Kosovare Xhoni feat Maksi Eyo Eyo

Baba LI feat. Sharku MC & Manda - Luje Luje (Official HD Top Fest 8 Video) New 2011Fatima Ymeri - Ti nuk je Ai


3
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 04-03-2011, 14:15:14 »
kerkoj kengen e Kaltrina Selimi - Zero dhe Blero ft F-Kay - boll me..

4
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 21-01-2011, 04:40:58 »
GT & Tonic ft Yllka Deliu - Superstar - (Premiere HD)

kerkoj kete ne mp3 flm

5
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 18-01-2011, 15:09:42 »
me per tte qesh eshte momenti kur del nga benzi dhe degjon kenge per berishen dhe si hyn ne lokal ahhahha

6
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 18-01-2011, 04:37:11 »
flm goc tirone dhe kte po pate mundsi ne mp3

BES KALLAKU --- KATUNARI GANGSTA

7
me i fut nja 2-3 whiskey eks   menjeher behesh nga Marsi as nga fshati as nga qyteti ehehhe

9
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 03-01-2011, 21:16:14 »
Diddy - Dirty Money - Hello Good Morning ft. T.I., Rick Ross

kerkoj kete kenge ne mp3 po patet mundesi flm..

10
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 26-12-2010, 19:52:12 »
Cali Swag District feat Jermaine Dupri - Teach Me How To Dougie (Remix) BMF

http://www.mediafire.com/?entwyygyhi2

11
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 04-12-2010, 03:23:55 »
kerkoj keto kenge :
Pitbull ft Lil Jon - The Anthem (DJ BeaTMaster Remix 2010) -R&D
Pitbull ft Lil Jon - The Anthem (DJ BeaTMaster Remix 2010) -R&D

Pitbull - Feels Good Dance 2010 (Beat by DJ Sergihno aka The King Of Club Banga) - NLC
Pitbull - Feels Good Dance 2010 (Beat by DJ Sergihno aka The King Of Club Banga) - NLC

David Guetta feat. Akon - Sexy Bitch (Chuckie & Lil Jon Remix) by RuuZouuM

Pitbull ft. Lil Jon Work It Out ( Dennci Remix 2010 )

Casely ft. Lil Jon & Machel Montano - Sweat [High Quality] [NEU] 2010
Casely ft. Lil Jon & Machel Montano - Sweat [High Quality] [NEU] 2010

Lil Jon- You Want - Party break Official (Remix Full) NEW 2009
Lil Jon- You Want - Party break Official (Remix Full) NEW 2009

Electro Remix 2010 (Pitbull feat Lil Jon, Kelly Rowland, David guetta, black eyed peas)
Electro Remix 2010 (Pitbull feat Lil Jon, Kelly Rowland, David guetta, black eyed peas)

Dj Slim feat Lil Jon Put Your Hands Up 2010
Dj Slim feat Lil Jon Put Your Hands Up 2010

12
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 04-12-2010, 03:07:49 »
Kerkoj keto kenge: AGA SOUND Ft. Edita Sopjani - Stilin

Gentz - DOSSIER K.

Viagra ft. Singullar & Rezarta Shkurta- Club Hit Mix

Aferdita Dreshaj - just kiss me


Mimoza Shkodra - Ndarja

13
Tema Aktuale / Sekretet shqiptare në Wikileaks
« ne: 01-12-2010, 02:00:01 »
Hy shpesh ne ate web site por ende nuk kam gjetur dicka per shqiperine, po qe se dikush gjen dicka i lutem qe te ma tregoj linkun ose dicka per ta marre ...

14
mbreme kam fshire disa fotografi nga kompjuter pa dashje po pat mundsi me me ndihmu dikush qe ti rikthej eshte i mirepritur...

15
Kerkoj keto kenge : Eranda Libohova - Te rroje dashuria dhe Argjentina Ramosaj -- Engjejt do qajn per ne  flm

16
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 11-11-2010, 22:00:47 »
Irma Libohova-Tango Dashurie

kerkoj kete kenge ne mp3 ...flm

17
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 17-10-2010, 18:01:56 »
Kerkoj kete kenge edhe video edhe mp3 po mundet

kenget e shekulli eranda libohova - o mirese na erdhe.mp4

18
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 09-10-2010, 21:15:53 »
Ju lutem kerkoj kenge te Dafina Rexhepi Ft. Dj Blunt & Lyrical Son - VIP

edhe te tjera te kesaj kengetareje dhe te MC Kresha ...flm

19
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 19-09-2010, 00:30:40 »
Flm goctirone

20
Muzikë e Huaj / Kërkojë Kengen [ Për Këngë te huaja ]
« ne: 18-09-2010, 13:56:01 »
kerkoj JOhn Legend - allright

beenie man ft akon - girls

agnes - on and on

Ciara ft Justin timberlake - Love sexy magic

Tiësto feat. Nelly Furtado - Who Wants To Be Alone

Plan b - she said

Caro Emerald - A Night Like This

Reflection Eternal ft. Estelle "Midnight Hour

Bryan Ferry - You Can dance

Cristina Aguilera - You lost me

21
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 11-09-2010, 19:43:54 »
nje Album nga Edona llalloshi - me duket se me kenge popullore e ka a ma gjen dikush,,....

besoj nuk eshte vendi i duhur per kete kerkese ....

dhe Femer Fatale - Samanta Karavello

22
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 10-09-2010, 18:47:18 »
kerkoj keto kenge : Arta Bajrami - Nese ty, \

Emmy - a ma jep

Dafina Rexhepi ft Etnon - ti mi then kufijt

Adelina Berisha - Party people


23
Muzikë Shqip / Kërkoj Këngën? [Për këngë shqiptare]
« ne: 11-08-2010, 03:18:12 »
flm

24
kerkoj keto keng:

Samanta Karavello Femer Fatale,

nora istrefi - dy shok,

 Adelina Berisha ft. Stine - Dashuria Fillon,

sabiai ft Jolanda - ku humbe dashuri,

Aurela Gace ft marsel & flori   - origjinali

eneida tarifa- kengen fituese te top fest ,

Fatima Ymeri - miliona dit,

petalet e tua me duket se eshte kenduar licve ne nje nga emisionet e tv klan,


25
kerkoj keto kenge.

Mihallaq Andrea & Flori . Ta dish ti
edhe nga Mariza Ikonomi qe e ka kenduar ne emisionin ku e udh`heq Xhemi dhe adi krasta ne Top channel.
Altin Shira - Jo nuk mundem jo

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 9