Profile of stellina


Permbledhja

stellina
Admin
Send PM
Offline Offline
Posts:   1630 (0.302 per day)
Data e regjistrimit:   25-08-2008, 06:33:07
Last Active:   06-03-2023, 19:54:06

Messages - stellina

1
I nderuar popull! Nuk ke nevoje as per reality show, as per filma as per seriale.
Tragjedite i mbjell ne gji perdite!

Nese doni viktima te pafajshme per te vajtuar:
Elteva Kurti,
Mevlute Hysa
Hasime Dafku (sapo kishte mesuar se ishte shtatzane)

Nese doni nje personazh negativ per te urryer:
Dan Hutra ne kohen kur kreu vrasjen e gruas se pare, mori ne telefon nenen e saj dhe i tha: “Te rroni vete se vajzen ta kam vrare”.

Nese doni te mobilizoheni per nje padrejtesi:
Dan Hutra kreu veprat penale te perdhunimit, pengmarrjes, vrasjes se gruas.
Sa vite denim i dha drejtesia? 16 vite.

Nese doni nje “produksion” per te luftuar:
Sistemi i korruptuar i drejtesise po i nxjerr vrasesit rrugeve dhe policia e paafte ben sehir teksa terroristi shetit neper qytet nga nje vrasje ne tjetren.

Ja ku e keni dramen uleritese, aty i keni sheshet, mediat, rrjetet sociale per te protestuar!
Jepini!

(C) Lolita Albania

2
Kosova Sot / No New Broken Republic
« ne: 17-02-2023, 12:48:50 »
Urime Kosove ❤️
 

3
 

 

4
Influencer / Blogger / Ada Okjada (info foto video)
« ne: 22-01-2023, 18:26:26 »
 

Vere 2022

6
Vipat Shqiptare / Marina Vjollca (Lajme, Info, foto, video)
« ne: 22-01-2023, 18:22:07 »
Marina Vjollca ne Clanifornia
 

7
Vipat Shqiptare / Arilena Ara (Lajme, Info, Foto, Video)
« ne: 22-01-2023, 18:20:41 »
 

 

 

8
Vipat Shqiptare / Jonida Maliqi (Lajme, Info, Foto, Video)
« ne: 22-01-2023, 18:18:09 »
 

 

 

10
Influencer / Blogger / Gea Braha (info foto video)
« ne: 22-01-2023, 18:15:32 »
 

11
Influencer / Blogger / Klaudia Kalia (info foto video)
« ne: 22-01-2023, 18:14:17 »
 

 

 

12
Vipat Shqiptare / Rovena Stefa (info foto video)
« ne: 22-01-2023, 18:10:36 »
 

 

13
Vipat Shqiptare / Rovena Stefa (info foto video)
« ne: 22-01-2023, 18:10:04 »
 

14
Vipat Shqiptare / Rovena Stefa (info foto video)
« ne: 22-01-2023, 18:09:45 »
 

15
Influencer / Blogger / Dhurata Lipovica (info foto video)
« ne: 22-01-2023, 18:08:21 »
 

16
Influencer / Blogger / Paula Mehmetukaj (Info foto video)
« ne: 22-01-2023, 18:05:07 »
 

17
Influencer / Blogger / Paula Mehmetukaj (Info foto video)
« ne: 22-01-2023, 18:02:50 »
 

Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 82